POMOZITE

A

Amaterka

Gost
RAdim sajt u html-u drugarici za rodjendanm ne bitno...Ono na sta mi treba odgovor je kako da ubaciim pesme...sat se sastoji iz nekoliko stranica i na jednoj treba da budu odredjene pesme kako da ih ubacim...????????
Hvala vam
Inace treba da to zavrsim do 09.10....
 
Ma zavrsices do 9-og, opusti se!
Samo reci kako mislis "na jednoj treba da budu odredjene pesme"???
Jel hoces da "peva" kad se ucita stranica ili da stranica ima linkove ka pesmama pa da ih DOWNLOAD-ujes?
Ako ces da "peva" kad se ucita stranica, za to postoji JavaScript (i ja sam jedan takav skinuo odnekle, i trebalo bi da ga imam ,ali ga nikada nisam probao...), ili da napravis mali FLASH film koji "svira" zeljenu pesmu....
A, ako hoces da ih Download-ujes, jednostavno uploadujes i te pesme na sajt, i linkujes ka njima, i eto download-a!Sve ono sto Internet Explorer ne moze da otvori u sebi, moras da downloadujes, jednostavno!
Ako ti treba nesto trece, vici, prolazi ti vreme, imas jos tri dana!!! :D :D :D
 
Pazi hocu da stvorim linkove znaci tipa ono kad klikne da se pusti pesma...kapiras....e ja sa scriptama neznam da radim probala sam sa slikama da koristim skripte znas ono kliknes na malu sliku i pomocu java scripta dobijes veliku....2. o sa downloadom sto pricas ne kapiram ali mislim da ti mislis :)) da cu ja taj sajt da izbacujem na net..necu vec da ga snimim na cd... i da joj dam...I?
 
samo stavi link ka mp3, wma ili wav fajlu, on ce da ponudi da odmah otvori (ako ima IE6 i noviji MediaPlayer otvorice se u okviru Explorer-a). ne treba ti javascript...mozes i da ubacis mplayer u stranicu, ali mi se cini da je ovo sto ti treba
 
stormbringer:
samo stavi link ka mp3, wma ili wav fajlu, on ce da ponudi da odmah otvori (ako ima IE6 i noviji MediaPlayer otvorice se u okviru Explorer-a). ne treba ti javascript...mozes i da ubacis mplayer u stranicu, ali mi se cini da je ovo sto ti treba
e ovaj link nece jer je na lycos, al u principu radi :lol: 8) :D :) :roll: :idea: :?:
 
Nisi rekla da li koristis neki probram ili pises html kod u obicnom html editoru(cisto sumnjam),ali predlazem dreamweaver,last version,jer on ima tu opciju da ti sam ubacuje,iako predlozi vec postavljeni od drugih isto vaze,samo da li ces znati!

good luck!
 
Amaterka:
RAdim sajt u html-u drugarici za rodjendanm ne bitno...Ono na sta mi treba odgovor je kako da ubaciim pesme...sat se sastoji iz nekoliko stranica i na jednoj treba da budu odredjene pesme kako da ih ubacim...????????
Hvala vam
Inace treba da to zavrsim do 09.10....
isteko datum curo :lol:
 

Back
Top