KADA CE SRBI ?!

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
da zbace manjinsku vladu? (ako su mogli Milosevica, mogu valjda i ove slepce - jer ovo nema nigdje u svijetu)
da izglasaju trobojku (crven/plavi/beli) za zastavu?
da zapjevaju Boze Pravde (himna kaze "srpske zemlje" prema tome to ubraja i CG)?
da se izglasa ustav? (ako su vec nesposobni da napisu svoj, nek kopiraju i kombinuju onaj od US/Rusije/Francuske/Njemacke ili ciji vec hoce), a onda kad se desi "sranje" u zemlji i mi ADEKVATNO odgovorimo kao sto je slucaj sa siptarima, onda nema ko da se buni jer imaju samo ustav zemlje da pokazu koji je identican onome ko se pobunio - kao sto je bio slucaj USA itd u vezi Kosova.

Do kada ce tom zemljom da vladaju debili, i da radi ko sta hoce? Vidim nezaposlenost je velika, znaci ako niko nista ne radi u zemlji i svi BLEJE od jutra do sutra, samo me zanima sta prolazi kroz glavu vecini stanovnika te zemlje i DO KAD' VISE OVAKO ?!?!?!
 
ХЕРЦ:
da zbace manjinsku vladu? (ako su mogli Milosevica, mogu valjda i ove slepce - jer ovo nema nigdje u svijetu)
da izglasaju trobojku (crven/plavi/beli) za zastavu?
da zapjevaju Boze Pravde (himna kaze "srpske zemlje" prema tome to ubraja i CG)?
da se izglasa ustav? (ako su vec nesposobni da napisu svoj, nek kopiraju i kombinuju onaj od US/Rusije/Francuske/Njemacke ili ciji vec hoce), a onda kad se desi "*" u zemlji i mi ADEKVATNO odgovorimo kao sto je slucaj sa siptarima, onda nema ko da se buni jer imaju samo ustav zemlje da pokazu koji je identican onome ko se pobunio - kao sto je bio slucaj USA itd u vezi Kosova.

Do kada ce tom zemljom da vladaju debili, i da radi ko sta hoce? Vidim nezaposlenost je velika, znaci ako niko nista ne radi u zemlji i svi BLEJE od jutra do sutra, samo me zanima sta prolazi kroz glavu vecini stanovnika te zemlje i DO KAD' VISE OVAKO ?!?!?!

Херц, застава црвено-плава-бела са двоглавим белим
орлом је СРПСКА ЗАСТАВА и изгласана је,
химна је БОЖЕ ПРАВДЕ (Србије) а Хеј Словени СРЈ
што се тиче Устава - кочи опозиција и статус Космета,
а што се тиче Владе ЊУ ЈЕ ВЕОМА ЛАКО СРУШИТИ -
А ШТА ЋЕМО ОНДА МАЈКЕ ТИ, КОГА ЋЕМО ???
 
ХЕРЦ:
da zbace manjinsku vladu? (ako su mogli Milosevica, mogu valjda i ove slepce - jer ovo nema nigdje u svijetu)
da izglasaju trobojku (crven/plavi/beli) za zastavu?
da zapjevaju Boze Pravde (himna kaze "srpske zemlje" prema tome to ubraja i CG)?
da se izglasa ustav? (ako su vec nesposobni da napisu svoj, nek kopiraju i kombinuju onaj od US/Rusije/Francuske/Njemacke ili ciji vec hoce), a onda kad se desi "*" u zemlji i mi ADEKVATNO odgovorimo kao sto je slucaj sa siptarima, onda nema ko da se buni jer imaju samo ustav zemlje da pokazu koji je identican onome ko se pobunio - kao sto je bio slucaj USA itd u vezi Kosova.

Do kada ce tom zemljom da vladaju debili, i da radi ko sta hoce? Vidim nezaposlenost je velika, znaci ako niko nista ne radi u zemlji i svi BLEJE od jutra do sutra, samo me zanima sta prolazi kroz glavu vecini stanovnika te zemlje i DO KAD' VISE OVAKO ?!?!?!

Херц,, тробојка је одавно изгласана и то са двоглавим белим орлом за Србију,
српска химна је БОЖЕ ПРАВДЕ а СЦГ је Хеј Словени,
Устав не може још да се изгласа јер не постоји воља
опозиције и имамо нерешен статус Косова (мислим да
се Устав блокира споља),
што се Владе тиче ЊУ ЈЕ ЛАКО СРУШИТИ, АЛИ ШТА ЋЕМО
ОНДА, МАЈКЕ ТИ, КОГА ДА ИЗАБЕРЕМО, 'ЛЕБА ТИ И СОЛИ?

Сви блеје јер је НЕЗАПОСЛЕНОСТ ПРЕКО 50%, а помоћ
се "улива" да би народ ћутао док га потпуно
економски не поробе.
 

Back
Top