Desktop problem

Joe Black

Početnik
Poruka
6
Imam jedan mali problem sa desktopom. Naime sve ikone, folderi, fajlovi, jednom recju sve sto stavim na desktop(u bilo kom drugom folderu situacija je normalna) je naglaseno plavom bojom kao kada bih jednom kliknuo na ikonu. Nesto sam gledao po opcijama fascikle, ali nisam uspeo da pronadjem resenje iako mi se cini da negde postoji opcija za takav prikaz. Kako da vratim stvari na normalu?
 
Sve je vec cekirano, problem je i dalje prisutan :(
Inace, ja nisam nista ceprkao po postavkama, vec sam radio nesto potpuno banalno(cini mi se da sam radio sa video fajlovima)i onda kada su se ikone promenile mislio sam da je samo nesto trenutno i da ce se sve resiti prilikom restarta, tako da sam bukvalno 5 minuta kasnije i zaboravio sta sam radio kad je do problema doslo.
 
I dalje nista. Inace u opcijama performansi ima varijanta "koristi pozadinu za nazive ikona na radnoj povrsini" koju sam odcekirao, ali se nista nije promenilo. Da li je moguce da je doslo do neke greske u samom Windowsu i da bi pomogla samo popravka ili reinstalacija(naravno necu to raditi ali cisto da znam)
 

Back
Top