Najgluplji film

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Culi smo mnogo o dobrim filmovima, imali smo teme o tome koji je kome omiljeni film,a sad da vidimo koji vam je film ubjedljivo najgori i nikome ga ne bi preporucili? Ja odmah moram da kazem da za one koji su gadljivi i nisu mentalno poremeceni definitivno nije domaci film T.T. Sindrom. Ali sad, to je moje misljenje. A vase? :?:
 
LUDICA:
Culi smo mnogo o dobrim filmovima, imali smo teme o tome koji je kome omiljeni film,a sad da vidimo koji vam je film ubjedljivo najgori i nikome ga ne bi preporucili? Ja odmah moram da kazem da za one koji su gadljivi i nisu mentalno poremeceni definitivno nije domaci film T.T. Sindrom. Ali sad, to je moje misljenje. A vase? :?:

Uopšte nije tačno da je TT Sindrom toliko loš. Meni je bilo jako žao reditelja i svih ljudi koji su uložili napor da snime nešto što će da pokrene domaću kinematografiju iz trulih socijalističko-ratnih, folk i ostalih tema, a dobili su od publike tako loš prijem. Istina je da scenario filma nije dobar, istina je da je jako nelogičan, ali je režija izvanredna, scenografija takođe, muzika jako dobra, u celini film ima odličnu atmosferu.
Ako ništa drugo, film je zaslužio prelaznu ocenu zato što je prvi srpski horor.

Što se tiče horor scena, ako ih ne voliš, zašto uopšte gledaš takve filmove?


Inače, meni je najgori film koji sam gledao u poslednje vreme Resident Evil.
 
LUDICA:
Culi smo mnogo o dobrim filmovima, imali smo teme o tome koji je kome omiljeni film,a sad da vidimo koji vam je film ubjedljivo najgori i nikome ga ne bi preporucili? Ja odmah moram da kazem da za one koji su gadljivi i nisu mentalno poremeceni definitivno nije domaci film T.T. Sindrom. Ali sad, to je moje misljenje. A vase? :?:
Mars napada i neki ne znam kako se zove inace je fora to kako je vulkan izbio u sred njujorka :?
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Pretpostavila sam da ce moj komentar za taj film naici na suprotno misljenje. Medjutim, mozda sam se pogresno izrazila, ima jake scene i sve to, medjutim ja posle toga nisam mogla doci sebi citav dan razmisljajuci kakve gadosti ljudi izmisle. I ja obozavam horore, ali ne na foru da ti neko zgadi zivot. Ali ne zelim da kazem da je ovaj film glup ili lose uradjen. U tu kategoriju bih mozda stavila Isijanje.
 
Mars napada i neki ne znam kako se zove inace je fora to kako je vulkan izbio u sred njujorka :?

film se koliko znam bas zove Vulkan i slazem se da je nevidjena glupost. ali ubedljivo vodi Godzila /ona japanska verzija/!!! ne zna se da li je film komedija ili su to 'oni' stvarno snimali horor ... :lol: :lol: :lol:
 
plan 9 from outer space.... cak i zvnicno najgori film

mada je ipak, kada se zna prica o nastanku filma, meni simpatican

postoji i film o zivotu Ed Wood-a rezisera filma, koji je dobrim delom okrenut upravo nastanku istog.... zove se bas "Ed Wood" a naslovnu ulogu igra Johnny Deep
 
TT sindrom je jedan od retkih filmova bez uplitanja politike, socijalne situaije, dnevnih tema i ostalih 'sumornih' davljenja. Mora se odati priznanje svemu prikazanom u filmu i gledati ga kao delo a neka kao prilicno gadan horor. Najgori film svih vremena je definitivno Djavoli advokat sa Al pacinom i kijanu Rivsom. Tema je dobra ali scenario, yaplet, nelogicnosti, gluma.... :evil:
 
neko je vec pomenuo "mars napada". to je definitivno najgora stvar koju sam (od)gledao.
"Granville" (Nikol Kidman) - nakon pola sata jednostavno sam odustao od pokusaja da ukapiram o cemu se radi.
ne slazem se sa konstatacijom o "tockovima". ne kazem da je film dobar, ali svakako ne zasluzuje da se proglasi za najgori. mislim da veoma mali broj ljudi shvata njegovu simboliku. film je snimljen u vreme raspada bivse jugoslavije. igrom slucaju u motelu se zaticu sestoro muskaraca i dve zene. zasto bas ti brojevi? za ubistva se optuzuje samo jedan (ni kriv ni duzan), ali kasnije neka cini u samoodbrani.
drugim recima poruka filma je "ne mi srbi nismo krivi za raspad juge, mi smo samo uvuceni u to.
 
Meni je ubedljivo najgori film "Frka u maloj Kini"
Oprostite ako sam pograsno napisala naslov jer je film tako glup da nisam ni dobro upamtila.
Takodje su mi glupi "Ratovi zvezda".
 
lazaru ristovskom nije trebalo ni da postane glumac, a "belo odelo" samo potvrdjuje moj stav :) najgori film? domaci: pa... velika vecina, ali npr. film koji se zove "seljaci". ne znam ni zasto sam ga gledao, nemojte i vi da se zaebete! a strani: black hawk down. kome se taj film svideo, nek upise vojnu akademiju, a bioskop moze slobodno da batali.

slozio bih se i sa necijim misljenjem da je resident evil tesko s.ranje.

mada stvarno, mnogo je lakse nabrojati dobre filmove nego izabrati neki krs. mislim, toliki je izbor... :?
 

Back
Top