Najgluplji film

the big one:
Najgluplji film svih vremena je definitivno DOGVIL. Najgluplja uloga Nikol Kidman gde se ona krije od caleta i trpi razna govna i kad e prodaju ona ih sve pobije. Ljubi je tata :!:
Kako mozes reci za Dogville da je najgori/najgluplji film?? Ochigledno da nisi ukapirala sushtinu filma... Svaki film ima svoju prichu..Tako i dogville koji je fenomenalan film!!!
 
Nikolaz:
Kako mozes reci za Dogville da je najgori/najgluplji film?? Ochigledno da nisi ukapirala sushtinu filma... Svaki film ima svoju prichu..Tako i dogville koji je fenomenalan film!!!
U potpunosti se slazem sa tobom.Mene je film oduševio,ali dobro,nekad treba biti u pravom raspoloženju za neke vrste filmova.Ja se više pitam šta desilo Nikol da pristane na ovu glupost ˝Oženih se vešticom˝.Pazi,neke stvari ni pare ne mogu da plate.A da ne pričam da ovom spisku dodajem i ˝Gospodin i gospodja Smit˝!Nisam mogla da verujem koja gomila gluposti.Naravno i ˝Be cool˝.Stvarno nemam komentar.
.
 
DOGVILLE je prica za sebe. Ja nisam bila u takvom vecernjem raspolozenju pa sam odgledala samo prvih sat vremena(cujem da traje 2h:50min). Totalno psihodelicno i uvrnuto da to boli. Jedva cekam da ga odgledam celog
 
dogvile je fantastichan film, a ko nema mozga da to skapira ni ne treba da ga gleda posebno ne da ovako komentarishe

moj doprinos temi --> Legaly blonde :shock:
posudih od drugara koferche sa filmovima i u trenutku ludila rekoh "hajd da pogledam neku komediju, mora da je to to", kad ono :shock: zhasu bre, ja ne verujem da neko uopshte snima takve filmove, a kamoli da imaju milionsku publiku, stvarno da ne verujesh :? i onda se neko nadje da ***** po dogvilu eee gde ide ovaj svet :roll:
 
Covece zar samo jedan pa ima milion budalastina koje neko snimi!
dakle vecina filmova Stalonea i Shwartzenegera,
Onda parodija na Top Gan 1 i 2
Ona dva retarda u zutom dlakavom kombiju...
Joj ne mogu sve ni da nabrojim!
 
Mrzelo me je da citam sve posto sam tek sad naleteo na ovaj topic pa se izvinjavam ako je neko vec predlagao ove filmove.
Rambo 3 kad na belom konju ide sam protiv 10000000 protivnika i jednim sarzerom i naravno helikoptera :)
I ubedljivo naj naj svih vremena
Pink Flamingos
 
Svi dobri scenariji se bacaju u korpu i ne pune bioskope,dok se sva druga teska sranja ekranizuju uz odskocnu dasku dobre glumacke ekipe i eto ti "hita"!Tako da mislim da je 90% novih holivudskim filmova tesko njesra!!!Inace ima stvarno mnooogo glupih filmova,bez nesto interesantne tene,ili velikim preskocima tipa,raaazvuucen uuuvod,onda kao nesto malo zapled i paslet u poslednjih 2.5 do 5 minuta,jbga ima puno losih i glupih filmova!!
 
Rambo je komedija.
U prvom delu kamenom srusi helikopter, u dvojci okruzen sa svih strana protivnicima sve ih pobije, i to na kakav nacin, sagne se i oni se porokaju medjusobno. Trojku nisam gledao, ali prva dva su ekstra komedije :razz:
 
OKLAGIJA:
Alo bre jeli iko gledao onu komediju "Teksaski masakr motornom testerom",
ala sam se smejo i navijo za lika sa motorkom, upali je i ide po kucama i ne stedi nista...


Uz vrisak sam vristao od smeha. Kako je uspeo u klonji da pogodi gde je lik stavio glavu na zid, i naravno zabo po sred uva, kako!??? :confused:
 

Back
Top