Najgluplji film

hm... mogu samo da ponovim par gore navedenih....
mi nismo andjeli 2
rat svetova
aleksandar
i dodao bih...
gospodar prstenova

i neko je spomenuo Cetiri sobe... - ko god da je: nemoj Tarantina da mi diras!
fantastican film, ali kao i svi Tarantinovi ili ih mrzis ili obozavas
PS @vision of disorder: Commandos nije parodija, pomesao si sa Hot Shots, verovatno...
 
Ubedljivo na mojoj listi vodi...
irreversible.jpg
 
Od nasih filmova andjeli 2 i ova srceparajuca jesen stize od Samardzica....Ukrasti Balasevicevu ideju i likove,i potpuno pokvariti pricu srceparajucim scenama,i sve se svodi da na kraju svi umiru....Ne sumnjam da ce Djole uraditi pravu stvar...
 
Gledao sam pre neki dan Be cool
Kakvo sr.anje.
Dobro, muzika mozda i nije toliko losa, ali ostatak.
Nabudzena produkciona mutljavina svega i svacega.
Kao da su likovi iz "soubiznisa" platili kako bi se pojavili u nastavku filma koji je nesto i obecavao.
Klasicna americka "SVE JE MOGUCE" prica koja je jadno ispricana.
Uzas.
Zao mi prostora na DVD-u koji je zauzeo.
A od domacih, veliko razocarenje Mi nismo andjeli 2
 
INDEPENDENCE DAY snimljen (1996)u kome
S.F. Abbott i Costello, Jeff Goldblum i Will Smith uleću u gigantski svemirski brod u pokušaju da spasu ljudsku rasu. A onda... Jeff ubacuje virus iz svog laptopa u glavni kompjuterski sistem vanzemaljaca. Normalno, ovo uspeva! Naša civilizacija je spašena zato što glupi vanzemaljci nemaju antivirusnu zaštitu. Naravno da nemaju, jer su glupi!
 
X-MEN (2000)
Veliki trenutak za Storm (Halle Berry). Spremna je da zgrabi dosadnog Toada. Ispustivši punu dozu svojih moći, pita ga: «Znaš li šta se dešava žabi kada je pogodi munja?» A onda... sledi odgovor: «Isto što i bilo čemu drugom.» Publika u bioskopu pokušava da odgonetne koliko majmuna je smetalo piscu dok je pisao dijaloge.
 

Back
Top