Najgluplji film

Kill Bill je zakon.Samo sto ima budala kojima je njesra.E pa ne moze se svima udovoljiti.A i ova tema ide u besmislenu diskusiju.A definitivno najgluplji film ikada snimljen je Mars napada.Takvu propast nisam video.
 
Catwoman ubedljivo najgori film!oskrnavili su jednu od najpopularnijih strip-junakinja iz marvelovih stripova i od nje napravili tragikomicnu karikaturu :evil:
malo ih vadi halle berry,ali pomisao na to da je sve one akcione delove iz filma izvodio kaskader maskiran u "zenu-macku"......nesmem ni da pomislim...
 
Ubedljivo najgluplji film koji sam gledala u zadnjih par godina je "Mrs & Mss Smith".Nisam mogla da verujem da je neki moron mogao da smisli onako debilnu pricu.I uopste me nervira uvaljivanje tih ortodoksnih americkih gluposti tako sto preplate dva dobra glumca,naprave reklamu,jos se ovi smuvali na filmu,sta ces bolji marketing,i onda se mi debili primamo i gledamo.Bez uvrede,ja sam bila besna na sebe sto sam ga gledala.Film vredja inteligenciju.
 
Matrix prvi deo - zaspala sam nakon nekih petnaestak minuta. A drugi deo nisam ni sanjala da gledam. Kill Bill nije daleko. Uspela sam da odgledam cak 5 minuta filma! Bilo je mnogo glupih filmova ali ne secam se vise... :D
 
davno pre:
...filmovi Pedero Almodovara....

njegovi filmovi su odlicni,pravi predstavnici spanske kinematografije,ali ih treba razumeti jer uglevnom nose neke dublje poruke.
neko je spomenuo matrixa prvi deo.po meni on jedini valja dok mi drugi nije ni blizu.treci se nisam ni potrudila da gledam.
kill bill je akodje fenomenalan film,kako za njega mozete da kazete da ne valja?!
a na listu nagorihbih dodala bilo koju romanticnu komediju gde glumi julia roberts ili jennifer lopez :roll: e to su extremno glupi filmovi. :evil:
 
Kill Bil-posebno prvi deo, je bar za mene pravo osvezenje pa me malko cude ovoliki negativni komentari.
Ne znam koji je najgluplji al evo nekoliko glupih: Aleksandar(koriste lepo reci tipa O.K), Mi nismo andjeli 2, Plaza, Pljacka treceg rajha, Roki 1-5,6 koliko ih vec ima... Zadrzavam pravo da neke dopisem kasnije!
 
Uuuuu, taj film "Pekosutra" je stvarno najgori. Zasto ste me podsetili na tu katastrofu (od filma)?
Ali dobro, bar sam se suocio sa potisnutim, vise necu imati nocne more. Ponekad se bojim da gledam film plaseci se da se ne ponovi ono iz tog filma - da je najruzniji i najgori film svih vremena. Nikad se toliko nisam razocarao. Ne u film nego u sebe sto sam ocekivao nesto od glupih Amera.
 

Back
Top