Najgluplji film

Celik definitivno sa Shauqillom O' Nealom!! vrh gluposti. ne znas da li da places il' da se smejes koliko je glup. Aj sto je podigao pola tone betona ili se penjao na kanapcicu na vrh zgrade sa sve celicnim oklopom ali da preskoci 9 metara u tom istom oklopu. :lol: :lol:
 
Arnold_Layne:
Celik definitivno sa Shauqillom O' Nealom!! vrh gluposti. ne znas da li da places il' da se smejes koliko je glup. Aj sto je podigao pola tone betona ili se penjao na kanapcicu na vrh zgrade sa sve celicnim oklopom ali da preskoci 9 metara u tom istom oklopu. :lol: :lol:

I legendarna scena gde on pola sata drzi bombu u ruci a ona nikako da eksplodira .

Zaboravio sam da pomenem : Oni iz okoline Bajine Baste imaju svaki dan priliku da vide razne debilne filmove na kanalu BB4 ( ljudi nisu pustili ni jedan normalan film negde od 1997 )
 
november child:
kill bill, oba..
svega par svetlih momenata..
Znaci, neverovatno...
Mnogo me nervira film... Najjace su scene od po 15-20ak minuta kako ona lupa u kovceg i na kraju ga slomi i izadje i groba prokopavajuci rupu kroz vise tona tesku zemlju preko nje :roll:
Arnold_Layne:
Celik definitivno sa Shauqillom O' Nealom!! vrh gluposti. ne znas da li da places il' da se smejes koliko je glup.
\
Ne znam samo kakvi debilni kanali pustaju taj film i nije mi jasno kako su uspeli da ga proture na filmsko platno koliko je debilan ... :roll:
 
snajperista 2 -bez sumnje!
pogledajte ovaj neverovatan film u kome srbi pricaju na svom maternjem tunguzijskom jeziku, svi lice na crne arape i uz to se ponose neosvojim tvrdjavom pozarevac.
Vrhunac gluposti, neprevazidjeno !
 
"The One", po meni. Definitivno najgluplji film snimljen ikad. Mada se mora priznati da su se svojski potrudili i "Rat Svetova" i "Kill Bill" da mu je preotmu ali nisu uspeli. A naozbiljniji kandidat je svakako poslednja verzija "Kralja Artura" kada se borio na strani rimljana. . .
 
Ne mogu da verujem da se na ovj temi nasao Kill Bill!
Pa film je umetnost! Sve u filmu je namerno takvo, i dobro je sto je takvo! Pa to je i velika parodija na amerikanizovani Japan i japanske filmove, i akcione i sve. Mene je odusevio. A pogotovu onaj animirani deo u Vol.1! Odlicno!

A najgluplji film (kad vec pitas, koje li teme) je "Povratak zivih mrtvaca" ili tako nesto. Ali nema kraja gluposti, tako da je i tema glupa.

OVA TEMA JE NAJGLUPLJI FILM IKADA!
Ko se jos slaze?
 
krejzi_dajmond:
A pogotovu onaj animirani deo u Vol.1! Odlicno!

Izmedju ostalog i taj deo.
Za mene jedan od boljih Tarantinovih filmova.
Ybg ukusi su različiti.
Mada film definitivno ne spada u mainstream,tako da kapiram da se nekima ne svidja.
Poenta...who give's a fu.ck!
 

Back
Top