Najgluplji film

britgirl:
Ne slazem se da je najgori,ali svakako nije ni remek-delo.Vidim da ima dosta fanova harija na forumu,ali kapiram da su uglavnom klinci.
Kad porastu kazce im se samo :D
Moj favorit za najgori film je gledajuci produkciju zadnje dve-tri godine Time Machine(mislim da je kod nas preveden kao Vremeplov)-Slazem se i da je Mars Napada bezveze-mada mislim da mu je to i bila namena..
 
Ma ubedljivo najgori film je "Mars napada" nikad nista gluplje nisam gledala sa onako dobrom glumackom ekipom...uzas i katastrofa...a tu je naravno i Matrix 3 deo koji je blagi uzas koliko mozete proceniti i po medijskoj paznji!
 
nikako ne gledajte mrak 3, blagi uzas!
a inace secam se da sam otisla sa projekcije trumanovog showa ( ako se tako zove) sa dzim kerijem koje je nevidjeno njesra! najbolesniji filmovi su xxx, i ako ih nisam gledala, sami nazivi govore koje su to bolestine..
 
a i mali svet je
smiliechicken.gif
 
mallla:
nikako ne gledajte mrak 3, blagi uzas!
a inace secam se da sam otisla sa projekcije trumanovog showa ( ako se tako zove) sa dzim kerijem koje je nevidjeno njesra! najbolesniji filmovi su xxx, i ako ih nisam gledala, sami nazivi govore koje su to bolestine..
Ma gde,mrak 3 je mnogo dobra parodija,najbolja.Naravno,samo onima koji su ga razumeli,a razumece ga samo oni koji su odgledali sve te filmove:Znaci, Krug, 8 mile, Duhovi u nama, Vestica iz blera, Sesto culo....
A Trumanov sou,jako potresna prica kad shvatis da je to apsurd danasnje civilizacije(u neku ruku gledano, vise se odnosi na pacenicko TV-americko drustvo)
 

Back
Top