Najgluplji film

The Wolf of Wall Street (2013)

http://www.imdb.com/title/tt0993846/?ref_=nv_sr_1

evo ga i shejn

The-Wolf-of-Wall-Street-Trailer1.jpg
 
Joj, zaboravih remek-dela,,Dorcol Menhetn'',,Crna macka, beli macor'',,Tajna manastirske rakije'',,Belo odelo'',,Vizantijsko plavo'',,Carlston za Ognjenku'',,Made in Serbia'',,Potera za Sreckom'',,Sejtanov ratnik'',,Misterije organizma'',,Mi nismo andjeli 3'',,Kupi mi Eliota'' i ,,Ringe Raja''. Nadam se da nisam nesto zaboravio :(

Joj meni je Potera bas slaaadak film.

- - - - - - - - - -


Ovo ti je glup film? Osh ti mali batina?
 
Svašta se na ovoj temi može videti, pa i Misterije organizma. Stvarno fenomenalna vic-tema.


Ma okej to, nego koliko se čovek raspisa, znamo da Brenina trilogija ne valja.:mrgreen:



Tek sad videh taj kraći post kojim se dotični nadovezao na onaj obimni odozgo.
Paz crna mačka loš film, zanimljivo. :roll:



QUOTE=authorite;27511241]Joj meni je Potera bas slaaadak film.
[/QUOTE]


Moje licno misljenje je da taj film nije za javno prikazivanje. Znam da je oznacen kao vazan edukativni film na temu seksa, ali mi je citava ta prica isforsirana...
,,Crna macka, beli macor'' je film bez smisla. Ne ulazim u to kako je snimljen, ali ako je najvaznija scena u filmu da devijantni lik Srdjana Todorovica(Karambolo bese) upada u poljski toalet, a zatim se brise zivotinjama :roll:

Za razliku od drugih ostvarenja, koja su prepuna nekulture, ,,Potera za Sreckom'' jeste osvezenje, ali sta da kazemo mi, ako je cak i sam reditelj rekao da je film snimljen lose namerno, jer to kriticari potcenjuju, a publika obozava... Nemam ja nista protiv tog filma, ali nije bas najsrecnije napravljen
 
:heart:
Ima mnogo glupih filmova:
Mesto br. 1 - Apokalipsa sada, Hengoveri svi, koji su snimljeni i koji ce biti snimljeni, Oldboj, onaj koreanski, Matriksi, koji su snimljeni i koji ce biti snimljeni
Mesto br. 2 - Filmovi Emira Kusturice i Radosa Bajica.
Mesto br. 3 - Zikina dinastija, Brenini filmovi
Mesto br. 4 - Vecina skandinavskih, nemackih, ruskih i srpskih i ex-yu filmova sa posebnim osvrtom na: Jesen stize dunjo moja i ostale filmove koji imaju ikakve veze sa Ljubisom Samardzicem, pa makar reditelju duvao gume, Ko to tamo peva, itd. :heart:
 
Ma okej to, nego koliko se čovek raspisa, znamo da Brenina trilogija ne valja.:mrgreen:



Tek sad videh taj kraći post kojim se dotični nadovezao na onaj obimni odozgo.
Paz crna mačka loš film, zanimljivo. :roll:

Од оноликог поста, издвојио си шта је рекао за Бренину трилогију. Свашта тамо занимљиво има.
 
Vanzemaljac protiv Predatora 2: Rekvijem - najgluplja radnja ikad
Terminator 3 - sve što su u drugom delu dobro uradili u za*rali u trećem
Drakula 3000 - samo postojanje takvog filma meni nije jasno
Američka pita svi delovi su glupost
 

Back
Top