Najgluplji film

Ili je ovo preglupa tema, ili previshe "neiskusnih ljudi" pishe komentare ovde
Jedna kaze da je Clockwork Orange(Paklena Pomorandza) najgluplji film-nemam rechi
Drugi kaze Kill Bill(- dal zna on ko je Tarantino
Treci pominje filmove po stripovima(Spiderman, Daredevil...)- sa tom prichom filmovi ne mogu da budu preterano dobri, ali ipak nisu najgori
Chetvrti kaze Vanila Sky-nije neki film, ali ima posebnu prichu(zato i ne moze da bude puno dobar)
Peta, jedna klinka kaze Sin City-nemam rechi...
Johs tamo neki pljuje Almodovara- bez komentara
Josh onaj kad reche da loshe glumi Al Pacino....
U ovoj temi sam se nagledao puno ljudi koji ne poshtuju umetnichku vrednost filmova

Po meni najglupljiu film je "Ovo nije glupi tinejdzrski film"(koji sam ja gledao)
 
elektrotehnichar:
Ili je ovo preglupa tema, ili previshe "neiskusnih ljudi" pishe komentare ovde
Jedna kaze da je Clockwork Orange(Paklena Pomorandza) najgluplji film-nemam rechi
Drugi kaze Kill Bill(- dal zna on ko je Tarantino
Treci pominje filmove po stripovima(Spiderman, Daredevil...)- sa tom prichom filmovi ne mogu da budu preterano dobri, ali ipak nisu najgori
Chetvrti kaze Vanila Sky-nije neki film, ali ima posebnu prichu(zato i ne moze da bude puno dobar)
Peta, jedna klinka kaze Sin City-nemam rechi...
Johs tamo neki pljuje Almodovara- bez komentara
Josh onaj kad reche da loshe glumi Al Pacino....
U ovoj temi sam se nagledao puno ljudi koji ne poshtuju umetnichku vrednost filmova

Po meni najglupljiu film je "Ovo nije glupi tinejdzrski film"(koji sam ja gledao)
Slazhem se sa tobom!
Po meni neki od glupljih filmova koje sam mogla i da zaobidjem a koje sam skoro gledala jesu: Guess Who(apsolutno s.anje)
Venom ("horor")
 
Gledah skoro film Covek od pruca.Ima bas glup kraj,Nikolas Kejdz glumi tipa koji dolazi na neko ostrvo da pronadje djevojcicu za koju njena majka smatra da je oteta.A na ostrvu sve cudaci,ko neka sekta,glavna neka zena,svi izolovani od civilizacije,podredjeni prirodi,ta djevojcica je njegova cerka za koju nije ni znao.Njena majka,njegova bivsa,je cerka te zene koja je kao vodja svih,i na kraju njega zrtvuju stavivsi ga u covjeka od pruca,i rodjena cerka ga zapali,a sve kao da bi prinijeli zrtvu koja nije od njih ali ima veze s njima.Bas onako bolestan kraj,mada je Nikolas Kejdz sjajan glumac.Bas otkacen film.
 
mybigfatgreekwedding.jpg

MRZIM taj film!!!
 
bellla:
Ma gde,mrak 3 je mnogo dobra parodija,najbolja.Naravno,samo onima koji su ga razumeli,a razumece ga samo oni koji su odgledali sve te filmove:Znaci, Krug, 8 mile, Duhovi u nama, Vestica iz blera, Sesto culo....
A Trumanov sou,jako potresna prica kad shvatis da je to apsurd danasnje civilizacije(u neku ruku gledano, vise se odnosi na pacenicko TV-americko drustvo)


Uopshte nije gloop film,....
Ali zato shirom zatvorenih ochiju,.....aaaa,.......najdosadniji film svih vremena

U par navrata sam htela da razbijem tv.
 
Duhovi u nama nije glup film. Cak suprotno. KAd ga skapiras vidis kako je dobar film.
Sesto culo isto.
Pola filma sam govorio koja glupost - koja glupost i onda kad skapiras obrt da on nije ziv, covece, koja filmcina i onda svi oni delovi razgovora tokom celog filma ponovo snimani iz drugog ugla i kad pocne film da se obmotava. JA bih bas rekao suprotno. Mnogo dobar film.
 
VIRGINIJA:
Uopshte nije gloop film,....
Ali zato shirom zatvorenih ochiju,.....aaaa,.......najdosadniji film svih vremena

U par navrata sam htela da razbijem tv.

''Eyes Wide Shut'' je genijalan film, kao uostalom i većina Kjubrikovih! Da traje još toliko, opet ('poznavajući' Kjubrika sam siguran u to) ne bi bio dosadan! Gledao sam ga bar 5 puta i svaki put mi utisci iz filma nisu dozvoljavali da mislim o bilo čemu drugom, bar dok ne prespavam do sutradan! Ne kažem da je ''Duhovi u nama'' glup film, ali stavljanje tog filma (ili Amenabara, uopšte) iznad ili čak u istu ravan sa ''Eyes Wide Shut'' (ili Kjubrikom, uopšte) je jednostavno... kako da kažem, a da ne uvredim... holivudski!
 
Tek sad videh...
Ne mogu da verujem da ljudi ovde stavljaju filmove kao shto su:
"Paklena pomorandza","Izgubljeni u prevodu","Duhovi u nama"...pa ti filmovi su chista umetnost.Mozhda su vam dosadni i ne svidja vam se tema koja je u njima obradjena ali oni su svakako daleko od kategorije "najglupljeg filma"...pih i vi ste mi neki filmofili:)
 
Tek sad videh...
Ne mogu da verujem da ljudi ovde stavljaju filmove kao shto su:
"Paklena pomorandza","Izgubljeni u prevodu","Duhovi u nama"...pa ti filmovi su chista umetnost.Mozhda su vam dosadni i ne svidja vam se tema koja je u njima obradjena ali oni su svakako daleko od kategorije "najglupljeg filma"...pih i vi ste mi neki filmofili:)
Duhovi u nama je bezlichka komercijala,Kjubrika stavljati ovde jeste Bogohguljenje a poshto znash,kazi mi molim te,o chemu se radi u Izgubljeni u prevodu?:)
 

Back
Top