poznati u horoskopu !

sonrissa

Početnik
Poruka
29
hm, meni se cini da je najvise ovnova ovde...
mislim, gde se god okrenem, samo nesto OVAN...OVAN>>> u podznaku, u krevetu, u kombinaciji... ili svi vole i zele ovnove, pa zanemaruju svoje znakove:)
da li znate poznate licnosti rodjene na vas dan rodjenja??
evo ja sam 21.03. i tada su rodjeni...
recimo... Bah, Geri Oldman, Timoti Dalton, Metju Broderik... ...Jeste li znali da je Isus Hrist rodjen u sazvezdju ovna? hm....eto resenja:) :D :!:
 
sonrissa:
hm, meni se cini da je najvise ovnova ovde...
mislim, gde se god okrenem, samo nesto OVAN...OVAN>>> u podznaku, u krevetu, u kombinaciji... ili svi vole i zele ovnove, pa zanemaruju svoje znakove:)
da li znate poznate licnosti rodjene na vas dan rodjenja??
evo ja sam 21.03. i tada su rodjeni...
recimo... Bah, Geri Oldman, Timoti Dalton, Metju Broderik... ...Jeste li znali da je Isus Hrist rodjen u sazvezdju ovna? hm....eto resenja:) :D :!:


I moj bivsi je rodjen na taj datum, nije poznat, ali je jedan od onih sto se pamte :lol:
 
03.11.
1801 - Karl Bädeker(nemački autor i izdavač, Bedekerove turističke vodiče poznajete? :wink: )
1921 - Charles Bronson (glumac, američki)
1953 - Kate Capshaw (glumica, takođe amer.)
1977 - Me, Myself and I (moja malenkost)
1982 - Evgeniy Plushenko (ruski klizač)
 
Ja sam rodjen 27.2.1987 i riba u horoskopu !!! Evo ko je sve rodjen tog dana :lol:

Na današnji dan 27.2. rođeni su:
1902. John Steinbeck, pisac
1928. Ariel Sharon, izraelski premijer
1930. Joanne Woodward, glumica
1932.Elizabeth Taylor, glumica koja se proslavila još u ranim godinama detinjstva. Nagrađivana je Oskarom a neke od značajnijih uloga je odigrala u filmovima "Mačka na usijanom limenom krovu", "Ko se boji Virdžinije Vulf", "Staza slonova", "Dr. Faust"

Znaci medju zvezdama sam :P 8)
 
Ja sam rodjen 27.2.1987 i riba u horoskopu !!! Evo ko je sve rodjen tog dana :lol:

Na današnji dan 27.2. rođeni su:
1902. John Steinbeck, pisac
1928. Ariel Sharon, izraelski premijer
1930. Joanne Woodward, glumica
1932.Elizabeth Taylor, glumica koja se proslavila još u ranim godinama detinjstva. Nagrađivana je Oskarom a neke od značajnijih uloga je odigrala u filmovima "Mačka na usijanom limenom krovu", "Ko se boji Virdžinije Vulf", "Staza slonova", "Dr. Faust"

Znaci medju zvezdama sam :P 8)
 

Back
Top