Vuk Kostic?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Gost
Zanima me sta mislite o ovom mladom glumcu?
Koliko cenite njegov rad i da li ga uopste cenite:)?
U kojim vam se ulogama dopao, itd...dakle,sve sto zelite da kazete o njemu????
 
On je sjajan! Svidja mi se kako izgleda i kako glumi. Kad cujem da on igra u predstavi ili u filmu, potrudim se da ih pogledam.
Savrsen je u filmu "Zivot je cudo", u "Velikoj drami" takodje, gledala sam predstavu "Vila Sachino" u BDP i tu je naravno odlican!
 
Meni se nije dopao u "Apsolutnih sto" i još nekim ulogama, ali sam ga pre par meseci gledao u "Jastučku" i nisam verovao koliko se popravio... I ja mislim da će biti nešto od njega.
 
3156-1-1.jpg

Ovde je mozda jos lepshe ispao...ne znam...
 
Gledala sam ga jedino u Narodnom u Velikoj drami i zaista sam se odusevila. Odlicno je odigrao ulogu tako sam ga i upamtila. Ako je mogao tu ulogu tako dobro da iznese onda je O.K.
 
Svideo mi se u Jastucku,ali njegovo ponasanje u privatnom zivotu katastrofa.bio na zlatiboru za novu i drao se kao ...... na nekog mucenog coveka koji se nepropisno parkirao.sta reci ja se uzasno razocarala!
 
jeste deluje malko agresivno,ali inace je strasno fin...igrom slucaja sam se upoznala sa njim u Narodnom i imam totalno drugacije misljenje o njemu ...stavise totalno je pozitivan i opicen!
 
ja sam njegov veliki fan, i mislim da je stvarno talentovan i odlican glumac.odgledala sam sve njegove predstave,kao i filmove, i sve su odlicne, ali najvise mi se dopala predstava VELIKA DRAMA,koju sam gledala tri puta. zaista je briljantan.cak sam imala priliku da ga upoznam, i mogu vam reci da je zaista divan decko. ma sve u svemu, super glumac, super covek!
 
U predstavama sam ga gledala samo u velikoj drami, gde me je malo je reci odushevio!!! Uporedite ga sa ostalim glumcima njegove generacije i odmah ce vam biti jasno koliko je iznad njih, zapamtite ovo ime, za 10 godina bice sinonim za glumu u Srbiji, ako ga zadrzimo uopshte ovde... :-(
 
marlen_kini:
ja sam njegov veliki obozavaoc, i uspela sam da ga upoznam. slikala sam se njim, i tu sliku drzim na sred sobe, da svi vide... on je stvarno bozanstven, i divan momak...


Jao reci mi molim te kako si ga upoznala,jer ja stvarno ne znam : ni kada ,ni gde, ni kako mogu da mu pridjem,a i nisam bas klinka da ga jurim za autogram posle predsatve ...:)
.....Il Vuk - il 'ladan Dunav ...!!! :lol:
 
Pa ja sam jos klinka.imam samo 16 godina. ali ga nisam jurila. nakon predstave sam otisla u bife pozorista da popijem pice, i kada je on dosao sa Vojinom Cetkovicem ja sam prisla da uzmem autogram, a on je mene i moju drugaricu ponudio da sednemo. slikala sam se sa njim, popricala, i stvarno je divan momak. bio je veoma ljubazan i fin... Zaista je vredan paznje.
 
Znaci-tako prosto...E pa hvala , mislila sam da oni nemaju obicaj da izbleje posle predstave...Drago mi je da je neko fino celjade ,a ne da mi kaze ,,E tebi ne treba autogram ti si starija cak i od mene..." :D ... Zezam se...
 
RaDoSnA:
Jako mi se dopada u predstavi
Velika Drama
izuzetno talentovan
treba imati talenta i igrati na sceni 3 i po sata
i to glavnu ulogu
sve najbolje
Jeste, stvarno treba energija i snaga da se igra 3 i po sata na sceni, odusevio me je...i stvarno je odlicno odigrao. Ja ga bas gotivim, i po meni je on najsarmantniji, najlepsi i najtalentovaniji mladji glumac, i svetla buducnost je pred njim...Savrsen je i u Jastucku(bdp), obavezno pogledajte...fascinantan...
 
Ratnica:
...Po meni jedino sto bih prebacila je da ima nekako mnogo visok ,nazalan glas....nekako mi se njegova dikcija ne dojmi bas uvek.... ali dobro....
Pa da ima neobican glas...a meni je bas zbog toga jos interesantniji, i sladji...Cula sam da je mnogo vezbao svoj glas(imao je nekih problema zbog Velike drame, posto za njegovu ulogu treba jak glas), bas se trudio da ima bolju dikciju...i donekle je i uspeo...ali vec sam se navikla...
 
Sunflower girl:
Pa da ima neobican glas...a meni je bas zbog toga jos interesantniji, i sladji...Cula sam da je mnogo vezbao svoj glas(imao je nekih problema zbog Velike drame, posto za njegovu ulogu treba jak glas), bas se trudio da ima bolju dikciju...i donekle je i uspeo...ali vec sam se navikla...
Ma kad prica normalno -slusala sam ga negde -jako fin glas ima,ali valjda kad glumi da bi imao jacinu tako nekako zvuci...Mada sav je sladak... :grin:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top