Vuk Kostic?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ima on ok glas van scene,dakle privatno,nego mi se cini da bi za neku ulogu koju on igra mozda vise ,,pasovao" dublji glas...Recimo kad igra Celnog u Drami....Ali recimo glas mu je sasvim primeren u Villi...... Sladak je on meni skroz pricao-ne pricao.....:)
 
Ratnica:
Ma ima on ok glas van scene,dakle privatno,nego mi se cini da bi za neku ulogu koju on igra mozda vise ,,pasovao" dublji glas...Recimo kad igra Celnog u Drami....Ali recimo glas mu je sasvim primeren u Villi...... Sladak je on meni skroz pricao-ne pricao.....:)
Jel si ga nekada upoznala?
Meni se mnogo svidja njegov glas.........bas zbog toga sto je neobican :D
 
Nisam ga nikada licno upoznala mada bih volela,ali sam bila na premijeri film ,,Stvar srca" bio je jako blizu mene -pricao je nesto sa svojim drustvom-tako da sam mu cula glas bez filmske modulacije i eha i mikrofona koje je specifično za pozorište- tako da mislim da ima sasvim ok glas....Cini mi se da zamuckuje malo kad priča... ali mi ovako celokupno deluje sasvim pristojno i urbano.... recimo Bane Trifunovic mi se uzivo nimalo nije dopao ...vidjam ga stalno u merkatoru stalno deluje nekako ... sumanuto....
 
Joj...sladak je...I ja bih volela da ga upoznam, ali ne znam kako...Glupo mi je da mu ovako pridjem, kao super si ti glumac...i tako to...Tako svi prilaze...A autogram i slikanje-ne! Jedino kad bih znala gde izlazi...ali...
I meni je Bane skroz antipatican i ne svidja mi se kako glumi...Sergej je mnogo simpaticniji, prirodniji i bolji glumac...
 
Kazu da njemu uopste nije problem prici.....Nekako mi deluje skroz opusteno i svestan je popularnosti da ne kazem pripremljen je vec na istu....A i i bistar je ...Ja sam mogla da mu pridjem u jednom momentu na toj premijeri jer je bio skroz sam i bila sam blizu njega al mi bilo isto tako-glupo,tj stidljiva sam kad ne treba,al sam provalila da me uslikao telefonom...Mislim da je opicen lik i da je pozitivan skroz...
 
Vuk Kostic za osam dana odlazi u Gornji Milanovac na odsluzenje vojnog roka. Tako da ga narednih sest meseci necemo gledati u pozoristu. steta, mislilm da ce nam svima nedostajati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top