alkohol

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
sedim pijem neko vino...mrzim da pijem vino uvek mi zlo od njega...al jbga nema shta drugo na gajbi(ko svaki srbin imam rakiju al nju ne volim)....ja kad pijem samo bi pevo skako leteo i prichao....neko je agresivan...neko se raznezhi...neko penje na astal.....kako na vas deluje alkohol?
 
moj tjale je iz dragacheva....svi rdjaci alkosi...al ne volim rakiju pa to ti je...ne znam nekako mi gadna tera me na bljuvanje....a to dal je najbolje u dvoje...to je disqtabilno.....ja sam neshto solista u svim akcijama u zadnjih par meseci :)
 
hehehe ma jock vezhbo streeet surfing.........disciplinu...pa kao skochio na sladolede....d anapravim neq egzibiciju....zavshio krvavih kolena i lakata...shto se odrazilo ma moj sex life...hahahahhaha kad se setim......
 
hoce neko na pice pred kompom? :D ja sluzim dzek danijels, a ima i neke votke (absolut), vino i ko voli, domaca jabuka (ko ne pije nista od svega navedenog neka ponese svoju flasu)
dogovoricemo se za neko meze 8)
 
uh dzek kiks asss.........ja imam keq vlashu dobijo za rodjandan pre 4-5god al netju da je popijem....heheheh chekam trunutak....hehheeh bitje to feshta....al psss nem o da kazhete nemanji.......hihihiiiii
 
Kad se zapijem pocinjem na sve da se smejem i izgubim osecaj za snagu, a ponekad i ravnotezu :D
U svakom slucaju sve miravno do kosova i na sve gledam sa vedre strane
 
Pijem užasno retko. I malo.

Poslednji put... pre mesec i kusur neko belo vino uz ribu za ručak.
Kako deluje?
Pa ugreje i opusti.
 
Alkohol neophodan za letenje!?
I letenje neophodno za alkohol?
:shock:
Dečice, kad porastete, kažće vam se samo! :wink:
I prestanite da me ogovarate, da bih prestala da štucam, dojadilo mi. :wink:
 

Back
Top