makrobiotika

verica2

Početnik
Poruka
8
Makrobiotika je nacin ishrane koji se dosta razlikuje od ishrane sa naseg podnevlja na prvi pogled.
Poredeci je sa ishranom nasih predaka sa Balkana uvidjamo da ima dosta slicnosti i da nije
teska za pripremanje. Sa dugim istrazivanjima, doslo se do zakljucka da skoro sve moderne bolesti
danasnjice dolaze od nepravilne ishrane i da mnoge od njih mogu biti lecene pravilnijom ishranom.
Dosta primera izlecenja potvrdjuju da je makrobioticki nacin ishrane uspesan na izlecenju raznih bolesti
i gojaznosti.
Zelim da pomenem sajt

http://www.makrokutak.net/

na kome se mogu naci informacije o makrobiotici, recepti i saveti za laksi pocetak sa makrobiotikom.
Na diskusijama vasa iskustva i saveti ce pomoci drugima, a njihova ce otkloniti vase nedoumice.


Zelela sam da pomenen ovaj sajt da bi se okupili ljudi sa istim interesovanjima,
a ne da bi ga reklamirala.
 
meni je makro malo onako...kulinarski manastir... uzdržavanje uzdržavanje uzdržavanje...
ali vegetarijanstvo mi je već OK... zbog životinja...
mrzim mesare!
i svinjokolje!
 
e vegetarijanstvo je vrh........al ne bi mogo nema pojma....al kontam jga....shta sad ....mozhda bi one pojele mene....dobro ne bi krave....al svinje sigurno bi ak bi imale priliq.....makrobiotika je shit....robovanje hrani....fuuuj....robovanje biolo chemu je fuj...
 
morphea:
Shta fali? U svastaru se svashta stavlja :P
Aha...

PecenjeMesa.jpg
 
ja sam u principu protiv klanja i nasilja nad životinjama ...
znam da je ne jesti meso teška odluka ...
i divim se onima koji su to uspeli
ja još nisam... mada mogu da zamislim život bez roštilja...

inače ja sam i protiv silovanja i nametanje načina života...dakle ko smatra da je OK jesti meso neka ga jede ali isto tako očekujem da će "mesožderi" ispoštovati nečiju odluku da meso ne jede...

dakle, bez malicioznih komentara molim!
 

Back
Top