Preporuka?

Still Life
Dobra prica,radili su je isti ljudi koji su radili syberiu.100% ce ti se svidjati
Ti si kao fbi agent i istrazujes ubistva,pokusavas da razotkrijes serijskog ubicu,usput se vracas u proslost(kao u syberiji 2).Jaaaako dobro...
 
Myst sam igrao dok su se jos igrice iznajmljivale, tako da nemam u arhivi. Alida ima zagonetke da provaljujes muzicke tonove!! The Moment of Silence nije teska, ali je prica cool.
 
Naravno da je OK, radjena je po knjizi omiljenog mi pisca, pa i da ne valja meni bi se svidela.

Sad jedva cekam kada ce izaci Journey to the center of month.

Ja se ubih da nadjem ima li gde Myst da se skine i sve sto sam nasao je da ti za piratski softver oderu kozu s ledja.
Original naravno ne mogu da nadjem kod nas jer nasi furaju ovu novu modu, a nikakvu kreditnu karticu nemam (imam Visa electron ali mi ne vredi nista).
 
Pa ako hoces da se zabavis na duze staze probaj sa
Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earring... Fenomenalna igrica... naravno pored Moment of Silence, still life, Syberie, itd...
 
Ja se sad zanimam sa URU Path of the Shell, pravi izazov za mozak. URU je serijal autora MYST-a i direktno ima veze sa MYSTom samo se ovde u danasnje vreme ispituje civilizacija D'ni.
Uzgred, ko je zainteresovan za razmenu avantura (i starih i novih) neka se javi!
 

Back
Top