((!!ZASTO*SE*LJUDI*SPREMAJU*U BEG&ZBOG KOMETE!!))pitaj m

  • Začetnik teme MARKO GLA
  • Datum pokretanja
M

MARKO GLA

Gost
NAUCNICI PREDVIDJAJU DA CE 2011GOD.KOMETA VELICINE KO 1/2PLANETE PASTI BAS NA ATLANTSKI OKEAN I IZAZVATI EVOLUCIJU BILJAKA I ZIVOTINJA!U AMERICKOJ PUSTINJI SE PRAVI TO JES ISPOD NJE ZGRADA DOVOLJNAVELIKA DA SE POKUPI 3 000 000 000 LJUDI ZIVOTINJA BILJAKA DA BIH KAO U FILMU POKUSALA DA SPASE SVET!KOMETA JE NASTALA OTPADANJEM OD NEKE VECE PLANTETE KAO nprJUPITER I DA JE SVA OD KAMENA,LJUDI NAUCNIC,SVI POKUSAVAJU KRISOM DA JE SAKRIJU ALI NE VREDI!ONA POSTOJI I STVARNA JE KO ZEMLJA!PITAJTE ME PREKO PORUKA I JA CU ODGOVORITI JER SAM NAUCNIK,I RADIM U BEOGRADU!ZASTO AMERIKANCI SALJU LJDE ROBOTE NA MARS!ODGOVOR JE DA DOLAZI BRZO,I TREBA MISLITI!IZ NOVINA NEWYORK IZVADJENO 20.31998.JAVLJTE ZA PITANJA ODGOVARAM NEDELJOM OKO 20h ZIVa ISTINA KOJA POLAKO UMIRE
 
AKO STE NAUCNIK JA SVE SVATAM,JWR JE ISTINA DA DOLAZI TREBA SE SPREMITI JA RADIM U NISU PROUCAVAM RAZNE STVARI!JA ZNAM DA NIJE LAZ JER JE BILO I NA NASOJ TELEVIZIJI SNIMAK I DA LI SE SPREMA POKUSAJ LANSIRANJA RAKETE NA NJU ILI SAMO AKO OBIDJE OBIDJE,AKO NE ONDA SE STVARA ZEMLJOTRES I GOTOVO! !!!!!!!!!!!!MOJE PITANJE GLASI DA LI SRBI PRAVE NEKU SUPU ILI NE!!!!!!!!
 
Кажеш величине као 1/2 земље. Па нек удари у земљу њен пронблем, пућиће као обланда. Па ком обојци том и опанци. Како њој тако и нама. Ја се тиме тешим ,покушајте и ви са том мишљу да се утешите ако немате неку другу. Али реално се плашим, живот је у питању. А живот као што већ знате је један.
 
Ovo je najbolji vic koji sam chuo na ovu temu! HAHAHAHAHA Ja se bas ne bih hvalio da sam nauchnik da sam na tvom mestu, jer ochigledno ne znash o chemu pricash (mozda jesi za svoju struku chime god se bavish, ali za ovo nisi)! A, o tome koliko je ovo sve besmisleno:
1) Nema te pustinje u koju mozesh da smestish 3 milijarde ljudi! Mozda mozesh da smestish, ali ne i da prehranish! Pogotovo pitaj-Boga-kolko kilometara ispod Zemlje!
2) Sine, komete ne mogu da izazovu EVOLUCIJU ! Evolucija znachi "razvijanje", tj. "razvoj visheg, savrshenijeg iz nizeg i nesavrshenijeg", a ja iskreno, ne verujem da cu evoluirati u "superinteligentnog choveka sa telom dinosaurusa" kada to chudo padne (ako padne)! :lol: :lol:
3) Kometa koja je ubila dinosauruse pre 65 miliona godina (a, izmedju ostalog, zbrisala i 75% zivog sveta na Zemlji) bila je prechnika, procenjuje se, oko 10 kilometara! Ajde sada doooobro razmisli i reci: shta mislish, shta bu uradila kometa prechinka 20 000 KILOMETARA!!!!!??? (poshto kazesh da je pola Zemlje)
4) Komete ne nastaju tako shto "otpadnu" od planeta, tu si u pravu Obersturmfeuhrer! Mada, meteori recimo, mogu nastati tako...
5) Kad uzmesh u obzir koliko asteroida i kometa leti po svemiru i nashem, Sunchevom, sistemu, jedan od njih mora da udje u Zemljinu PUTANJU zasigurno! Bilo je mnogo registrovanih "promashaja", na primer 23. marta 1989.! A, da je tolika kometa zabelezena, mislim da bismo svi chuli kao udarnu vest (a pogotovo kod nas hehehe), jer bi zasigurno bila itekako vidljiva, samim tim i svima pristupachna :lol: !
6) Sad malo shale - Nostradamus je predvideo kraj sveta za 3786. ili 3789. godine (zavisi od interpretacija)! Mislim da cu verovati ovome... :wink: :)
Ajd vidimo se, odo da gricnem neshto!
 
DragonFly:
3) Kometa koja je ubila dinosauruse pre 65 miliona godina

mislis meteor ;)
inace , da dodam, niej to bila jedina kataklizma u istoriji Zemlje, nekoliko puta se deesavala da je veci deeo zivog sveta na Zemlji bio unisten, upravo zbog raznih 'brbzih' objekata iz svemira ::)

DragonFly:
6) Sad malo shale - Nostradamus je predvideo kraj sveta za 3786. ili 3789. godine (zavisi od interpretacija)! Mislim da cu verovati ovome... :wink: :)
Ajd vidimo se, odo da gricnem neshto!

znaci imamo vremena ;)
 

Back
Top