uspeh

The_carobnjak

Zainteresovan član
Poruka
258
Posmatram danas sebe. Sedim zadovoljno u stanu svome, ispijam kafu i radujem se svemu i svacemu.
Kada malko bolje pogledam ,evo me na sredini godine.
Godina kao i svaki novi pocetak zahteva optimizam...Hvala Bogu,imadeh ga...
Da li mozete da nabrojite neke od uspeha od Nove, pa do sada.
:)
Evo ja gledam sebe...Ne znam kako,al upadeh u gradsku vladu, zaposlih se u vise markentiskih agencija i radim posao koji sam uvek voleo da radim, da smisljam reklame...
Sve nekako blista. Leto,sunce,mir....Ura ura ura.
Nabrojte uspehe...Interesuje me zaista kako ste prosli od Nove Godine pa do sada.
:)
 
Iskreno cestitam i iskreno receno zavidim na tolikim uspesima. Ja evo vec 3 godine ne mogu da se zaposlim :(

Ipak, kakve ovo ima veze sa forumom "ljubav i sex"? ;)
 
The_carobnjak:
Posmatram danas sebe. Sedim zadovoljno u stanu svome, ispijam kafu i radujem se svemu i svacemu.
Kada malko bolje pogledam ,evo me na sredini godine.
Godina kao i svaki novi pocetak zahteva optimizam...Hvala Bogu,imadeh ga...
Da li mozete da nabrojite neke od uspeha od Nove, pa do sada.
:)
Evo ja gledam sebe...Ne znam kako,al upadeh u gradsku vladu, zaposlih se u vise markentiskih agencija i radim posao koji sam uvek voleo da radim, da smisljam reklame...
Sve nekako blista. Leto,sunce,mir....Ura ura ura.
Nabrojte uspehe...Interesuje me zaista kako ste prosli od Nove Godine pa do sada.
:)

Hm, evo ja sam prebacila 30 000 ocekivane dobiti za ovu godinu, kupila kucu, resila da upisem specijalisticke studije, upoznala puno zanimljivih ljudi koji kao ti rade u ministarstvima nekih drugih zemalja, puno sam putovala po Evropi, obilazila spomenike i muzeje, i setala po plazama nekih ostrva. A uspeh je sto sam sebi oprostila neke odluke koje sam u jednom losijem periodu donela. Eto. Stvarno je tema vise za svastaru, zasto ovde?
 
mojra:
The_carobnjak:
Posmatram danas sebe. Sedim zadovoljno u stanu svome, ispijam kafu i radujem se svemu i svacemu.
Kada malko bolje pogledam ,evo me na sredini godine.
Godina kao i svaki novi pocetak zahteva optimizam...Hvala Bogu,imadeh ga...
Da li mozete da nabrojite neke od uspeha od Nove, pa do sada.
:)
Evo ja gledam sebe...Ne znam kako,al upadeh u gradsku vladu, zaposlih se u vise markentiskih agencija i radim posao koji sam uvek voleo da radim, da smisljam reklame...
Sve nekako blista. Leto,sunce,mir....Ura ura ura.
Nabrojte uspehe...Interesuje me zaista kako ste prosli od Nove Godine pa do sada.
:)

Hm, evo ja sam prebacila 30 000 ocekivane dobiti za ovu godinu, kupila kucu, resila da upisem specijalisticke studije, upoznala puno zanimljivih ljudi koji kao ti rade u ministarstvima nekih drugih zemalja, puno sam putovala po Evropi, obilazila spomenike i muzeje, i setala po plazama nekih ostrva. A uspeh je sto sam sebi oprostila neke odluke koje sam u jednom losijem periodu donela. Eto. Stvarno je tema vise za svastaru, zasto ovde?

Ja se htjedoh pohvaliti, al' kad vidjeh tvoj text...postidila sam se :oops:
 
pa izdvojio bih:
-za 17=8% premashili sufcit iz proshlog kvartala shto kad se prenese iz jena u dolar iznosi 1.7 miliona $

-na svu sretju moj hotel u maleziji nije pogodio cunami


-preshao sam u islam i qpio zgradu u dubaiu da bi zakonom mogao imati 234 zhene

-deonice koje posedujem u laboratorijama za napredna genetichka ispitivanja "colorado investment group" skochile za vrtoglavih 8.3%

-bio sam podvrgnut transplataciji plutjnog krila...da chuknem u drvo ovo novo shljaka ko sat

-i josh mnogo neverovatnih poduhvata...al ne bi da se hvalim....ovo je ipak mesto za chat....odo da se izmotavam
 
A jes vala. Mogla bi biti u svastari iz sve snage.
nego ne bejah brda vremena na forumu,pa sam zaboravio da postoji odsek -Svastara.
Ali i sami rekoste,mozda ulazak u gvradsku vladu predstavlja nesto orgazmicno...Moc vlast.. :P
Shalim vas...ma nisam ja politicar...samo markentiski kreativac u gradskoj vladi.
Inace,aj odgovorni urednice foruma ovoga, prebaci ovo na svastaru...
C,c,c,...
Bas sam menta.
:D
E pijem kafu.Lepo.
Cak (Noris?!) i schwepes
 
mammy:
mojra:
The_carobnjak:
Posmatram danas sebe. Sedim zadovoljno u stanu svome, ispijam kafu i radujem se svemu i svacemu.
Kada malko bolje pogledam ,evo me na sredini godine.
Godina kao i svaki novi pocetak zahteva optimizam...Hvala Bogu,imadeh ga...
Da li mozete da nabrojite neke od uspeha od Nove, pa do sada.
:)
Evo ja gledam sebe...Ne znam kako,al upadeh u gradsku vladu, zaposlih se u vise markentiskih agencija i radim posao koji sam uvek voleo da radim, da smisljam reklame...
Sve nekako blista. Leto,sunce,mir....Ura ura ura.
Nabrojte uspehe...Interesuje me zaista kako ste prosli od Nove Godine pa do sada.
:)

Hm, evo ja sam prebacila 30 000 ocekivane dobiti za ovu godinu, kupila kucu, resila da upisem specijalisticke studije, upoznala puno zanimljivih ljudi koji kao ti rade u ministarstvima nekih drugih zemalja, puno sam putovala po Evropi, obilazila spomenike i muzeje, i setala po plazama nekih ostrva. A uspeh je sto sam sebi oprostila neke odluke koje sam u jednom losijem periodu donela. Eto. Stvarno je tema vise za svastaru, zasto ovde?

Ja se htjedoh pohvaliti, al' kad vidjeh tvoj text...postidila sam se :oops:

kazi mammy, nema veze, ima i boljih i losijih godina a ja sam pre pre godinu/dve bila u groznoj situaciji.
sreca je promenljiva a uspeh nije ista stvar za sve nas
 
Evo uspeha za danas, sklonio sam ovu temu u Svastaru (grdan mi uspeh :lol:)... Tj. pravi uspeh je sto sam ipak bio popustljiv pa je nisam obrisao u kinjenje moderatora sto je vec nisu prebacili na svoje mesto ;)

t.m. 8)
 
jel vi to ozbiljno..?
Da ste stvarno toliko uspesni,kao sto kazete....hm,ne verujem da bi se uopste setili da postoji forum....a jos manje bi imali zelju da se hvalite....bili bi ispunjenji i zauzeti... :P
 
begunac:
jel vi to ozbiljno..?
Da ste stvarno toliko uspesni,kao sto kazete....hm,ne verujem da bi se uopste setili da postoji forum....a jos manje bi imali zelju da se hvalite....bili bi ispunjenji i zauzeti... :P

cekaj dok otvori neko temu "neuspeh" kako cu tu tek da se zalim, opet cu da budem medju prvih troje/ cetvoro... :D
 
Kiss_me:
Iskreno cestitam i iskreno receno zavidim na tolikim uspesima. Ja evo vec 3 godine ne mogu da se zaposlim :(

Ipak, kakve ovo ima veze sa forumom "ljubav i sex"? ;)
Meni se cini da je ovo Svastara a ne LjiS? :shock:

Od Nove godine sta mi se desilo? Polozila par ispita iz prve godine...
 
Cek cek cek...u stvari (ne volim cekove...) Kreditna katrica, kreditna karica...
Paznja paznja,
Ovaj...
ja sam gladan, zedan sam i piski mi se.
Jure me vukovi i tako to.
nego ima lepo , ima zene ima sve,
Majke mi .

C,c,c,....Ako sam ja sada hteo nesto da kazem, nisam .
Nego cekam da se nesto downloaduje,pa rek'o ajd da nesto prozborim.
Da vezbarm urkopis.
A brzo pisem jer znam da brzo citate.
(Cisto da se razumemo. ) :)
 
The_carobnjak:
begunac je u pravu.
Mrs ti carobnjace.
:P
izvini....nista licno,kad se neko hvali,izaziva negativne emocije...
...a da ne pricamo o tome,da mogu kola da krenu nizbrdo.......da se probudis i shvatis da je od nove godine pa do sada ustvari bila samo iluzija.... :lol:
 
E moj Carobnjak, nemoj da se uzbudjujes, znas ono "nek komsiji crkne krava" pa tako i po neki komentar ;)
Nego, aj majke ti vidi ima li koje mesto za pravnika u toj Vladi :)
 
The_carobnjak:
Posmatram danas sebe. Sedim zadovoljno u stanu svome, ispijam kafu i radujem se svemu i svacemu.
Kada malko bolje pogledam ,evo me na sredini godine.
Godina kao i svaki novi pocetak zahteva optimizam...Hvala Bogu,imadeh ga...
Da li mozete da nabrojite neke od uspeha od Nove, pa do sada.
:)
Evo ja gledam sebe...Ne znam kako,al upadeh u gradsku vladu, zaposlih se u vise markentiskih agencija i radim posao koji sam uvek voleo da radim, da smisljam reklame...
Sve nekako blista. Leto,sunce,mir....Ura ura ura.
Nabrojte uspehe...Interesuje me zaista kako ste prosli od Nove Godine pa do sada.
:)

ova tema me vise asocira na ono-sta vam se sve ostvarilo od zelja za novu godin

pa meni vecina ali posto su mi to zelje ne treba baksuzirati
 
:) Nova Godina skroz!
bas je taj fazon.
C,c,c,..
pa vi ste me svi procitali.
A taman sam mislio da neuredno pisem.
Odoh da spavam.
Eeheeeej 3:53.
Zasto sam ja do sada budan,pojma ne znam ,al slusam Muziku iz filma Hair <<ono protiv rata u Vijetnamu i ne da je muzika skroz sjajna..
nema veze, ne na znam ni zasto sam ovo napisao.
U stvari, to je bilo opravdanje zasto ne spavam -Slusam muzku,.
Sjajno.
Auu...mnogo sam ja sada slova potrosio ovde.
Ajd odo da spavam.
Djenja :P
 
begunac:
The_carobnjak:
begunac je u pravu.
Mrs ti carobnjace.
:P
izvini....nista licno,kad se neko hvali,izaziva negativne emocije...
...a da ne pricamo o tome,da mogu kola da krenu nizbrdo.......da se probudis i shvatis da je od nove godine pa do sada ustvari bila samo iluzija.... :lol:

mogu, naravno da mogu...ali moze da bude i jos bolje. u sustini sto vise ambicioznih ljudi znas ima vise sansi da ces i ti da pozelis tako nesto, da ces imati prave informacije i da ces biti u pravo vreme na pravom mestu. meni je ambicioznost pozitivna osobina ako imas sa kime da podelis svoj uspeh. ima malo ljudi koji su uspesni u svemu tako da to sto postizem finansijski uspeh, uopste ne znaci da sam srecna. mozda ti imas manje para ali si ispunjeniji od mene na recimo emotivnom planu. za mene je najveci uspeh kada si sa nekim koga volis i u koga si zaljubljen a posto mi to ne ide od ruke u mojim ocima ja nisam uspesna...
 
@mojra
Verovala ili ne ,postoje 100 x uspesni ljudi,pa se ne hvale....Pare ...hm...na primer,svojim radom jako cesto zaradjujem 2-3.000€ dnevno.....a inece kad radim za firmu ...dnevnica mi je 350€.....i to je samo jedan od mojih izvora prihoda....pa nisam otvorio temu da se hvalim o tome...
...hteo sam da kazem,bogastvo je znanje.....a ko zna,ne otvara ovakvu temu!!
 
Joj joj joj
da se zaradjujes 2000 il 3000 Eura dnevno,
Ti ne da ne bi bio ziv, nego skroz.
Zaradjivao bi kao i svi ostali mafijasi.
Nego,
Ja se nisam hvalio o svojim primanjima- jer moja primanja nisu tako nerealna,
vec sasvim taman koliko mi treba.
Pricao sam u uspehu od nove godine.
Jednostavno, ko zna - uspe.To ne mora da znaci da cu zaradjivati 2000- 3000 eura dnevno....jer necu i ne zelim.
Ne zelim nikada da imam toliko novca.To je sasvim nepotrebno
 

Back
Top