hraniteljska porodica

smilica

Početnik
Poruka
42
volela bih da se jave hraniteljske porodice da razmenimo iskustva i popricamo onako neobavezno.Za pocetak nesto o meni:imam jednu devojcicu koju iz miloste zovem cicko micko ima 5god. i za ove 2god.koliko je sa nama je naucila madjarski i vec godinu dana uci engleski u vrticu njen bata ima 4god. njega zovem mrvica jer je sitan i tek je sa 3god. prohodao i poceo da govori.Ja sam imala cvecaru ali na zalost vise ne radim .SADA SAM PRAVA ZAMENSKA MAMA a i deca mi kazu da sam im drugamama posto poznaju svoje bioloske roditelje.TOliko zasada o nama Da cujem i vas :?: :?: :?:
 
Izvini, ja nisam u slicnoj situaciji, ali sam samo htela da ti kazem - bravo! To sto radis je divno i plemenito, i kamo srece da je vise takvih ljudi. I ja bih volela da jednog dana mogu da pomognem takvoj deci, ali cesto kada razgovaram sa nekim drugaricama (imamo sve po oko 24 godine) mnoge su u fazonu - Ju, ma daj, nikad ne znas kakva su ta deca, sta ce ti to, bezi, ovo ono. Ali ja ostajem pri tome da je to prava i dobra ideja.
 
:D :D Raduje me da cujem da nas ima vise, mi smo takodje hraniteljska porodica, nekih godinu i po, do sada su dve bebe otisle iz nase kuce na usvajanje, tj. nasle su nove roditelje koji ce ih zaista voleti, a sada su kod nas dva decaka, od 10 i 7 godina... Ipak, mislim da je caskanje i razmena iskustava ipak za PP, ali hvala Ti sto si se javila
 
smilica:
volela bih da se jave hraniteljske porodice da razmenimo iskustva i popricamo onako neobavezno.Za pocetak nesto o meni:imam jednu devojcicu koju iz miloste zovem cicko mickoima 5god. i za ove 2god.koliko je sa nama je naucila madjarski i vec godinu dana uci engleski u vrticu njen bata ima 4god. njega zovem mrvica jer je sitan i tek je sa 3god. prohodao i poceo da govori.Ja sam imala cvecaru ali na zalost vise ne radim .SADA SAM PRAVA ZAMENSKA MAMA a i deca mi kazu da sam im drugamama posto poznaju svoje bioloske roditelje.TOliko zasada o nama Da cujem i vas :?: :?: :?:
Jedno ili dvoje?
 

Back
Top