E ljudi pa kako ?

Gost
Vec nekoliko nedelja razmisljam o odlasku na more,ali kada sam svratila do par agencija i okrenula nekoliko telefona odmah sam shvatila da je to nemoguce! Cene su jako visoke pa sam poludela, ajde nesto do 400 evra(za dvoje!).Ne znam sad sta da radim :?: Interesuju me ljudi koji su bili u Bugarskoj(gde bih mogla najeftinije da prodjem)...
Hvala :D
 
Pa sa 400Eura u Bugarskoj možeš da prodješ ko Bog .... nije ti Bugarska toliko skupa ... Argus agencija ima najjeftinije aranžmane.
Ja sam bila pre 5 godina u Primorskom. Bilo je super, imala sam dobro društvo.
Inače je Bugarska baš onako pusta i stepovita zemlja.
 
Pogledaj u agenciji Jolly (Kneza Milosa 9), imaju specijalnu ponudu za Bugarsku, Suncev Breg, za 10. avgust sve sa prevozom, 9 nocenja sa doruckom u hotelu sa ** i sa borav. taksom i osiguranjem izadje 185 evra po osobi, a postoji ista ponuda i za 19. avgust za 170 evra.
 
Imas 10 dana u apartmanima kod Asprovalte,sa PUNIM pansionom i prevozom za 200E.Jos ti treba po 10Eza vizu i nesto za trosak sto ne mora biti puno jer imas klopu.samo ne znam da li jos ima mesta,ali pogledaj
www.mondorama-nis.co.yu (stvar je proverena,isli ljudi i za te pare je super!)
 
Ima bogami i jeftinijih aranzmana za Bugarsku. Delfin agencija je najjeftinija, recimo imas od 20 do 31 avgusta u Nesebaru, u privatnim sobama I kategorije (smestaj) za 90 eura. U cenu je uracunat prevoz i smestaj, a hrana je tamo jeftina.Imas i ranije a to ti je skuplje za 20-30 eura.
 
Anonymous:
Vec nekoliko nedelja razmisljam o odlasku na more,ali kada sam svratila do par agencija i okrenula nekoliko telefona odmah sam shvatila da je to nemoguce! Cene su jako visoke pa sam poludela, ajde nesto do 400 evra(za dvoje!).Ne znam sad sta da radim :?: Interesuju me ljudi koji su bili u Bugarskoj(gde bih mogla najeftinije da prodjem)...
Hvala :D

za 400 evra moze da se ode u bugarsku. sto se tice agencija, pa ovako ne zelim da ih-se reklamiram ali ja radim u rivieri tour u beogradu tako da mozes doci i pogledati sta god te interesuje, na kraju krajeva naravo ne moras nista ni prihvatiti.

nikola
 

Back
Top