Najbolja konfiguracija za dizajn!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zvezdana prasina

Početnik
Poruka
12
Zdravo,

volela bih kad bi mi neko preporucio najbolju mogucu konfiguraciju do 1000evra, s tim sto sam dizajner enterijera i zelim da pocnem da radim svoj posao u programu kao sto je 3Dmax ili slicnom.
Da li da uzmem TFT monitor ili ne, koje velicine ili klasican FLAT monitor?
Naravno, ne mogu da kupim neki super TFT, nego recimo samsungov 713N ili maksimum 913V...

Hvala vam unapred na preporukama
 
zvezdana prasina:
Zdravo,

volela bih kad bi mi neko preporucio najbolju mogucu konfiguraciju do 1000evra, s tim sto sam dizajner enterijera i zelim da pocnem da radim svoj posao u programu kao sto je 3Dmax ili slicnom.
Da li da uzmem TFT monitor ili ne, koje velicine ili klasican FLAT monitor?
Naravno, ne mogu da kupim neki super TFT, nego recimo samsungov 713N ili maksimum 913V...

Hvala vam unapred na preporukama
Daj meni 1000 e da qpim neces se razocarati...
Hiljadu evraaaaaaaaaaa...aaaaaaaaa.aa.aa.aa
 
Pa dobro, gde je mesto? Vi se ljudi bavite ili se razumete u dizajnerske programe, pa znate sta je potrebno od komponenti da jedan program kao sto je 3d max funkcionise bez problema, valjda znate koji problemmi mogu da se jave pri radu i kako kupiti konfiguraciju kojim bi se sveli na minimum... ne znam zasto se neko cudi sto hocu 1000 evra da ulozim, ako mi je to sredstvo za rad i zaradjivanje novca. Uzimam kredit na 20 mesecnih rata, pa zaista ne bih volela da kupim neki krs koji ce da mi uvale u prodavnici i posle da otplacujem isti taj krs.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top