Najlepse devojke-najmanje prilaza

Darkomir

Zainteresovan član
Poruka
177
Moze li neko da mi do kraja razjasni jednu definitivno prisutnu pojavu. Naime tokom godina vise zaista atraktivnih drugarica zalilo im se kako tesko pronalaze partnere i kako im momci uopste slabo prilaze pa sam dosao do zakljucka kako je to postalo gotovo pravilo? Dakle: strah i nesigurnost ili nesto drugo...
 
Ima i treće....

Mala dostupnost.....
Ne mogu svi da idu po kućama.....

Lepo donosi viši hijararhijski nivo i sasvim je normalno da onda može da zahteva i viši hijararhijski nivo od partnera....

Ako zahteva viši intelektualni nivo , onda mora "stvoriti" stanicu, prilaznicu , mogućnost da takvi partneri stupe u poznanstvo sa njom.
Intelektualci se ne zadovoljavaju knjigom kao što stereotip balkana kaže.
----------------------------------------
Lepe devojke imaju još jedan problem , a to je odvajanje.
One moraju da razdvoje povoljnog od nepovoljnog partnera , a to moraju odraditi tako da ne vredjaju partnera (što je za neintelektualnog i relativno često neuravnoteženog partnera jako teško).
Iz ličnog iskustva UŽASNO VELIKI BROJ DEVOJAKA JE NEVASPITAN. Ja nisam dužan da trpim njeno seljačko odbijanje samo zato što ona želi da bude ubedljiva u odbijanju. Nevaspitane upravo u tom pogledu, inače su divne mamine i tatine i sestrine....

Ima još jedna stvar koja u poslednje vreme raste . Raste posesivnost devojaka i to upravo zbog smanjenog ispoljavanja posesivnosti muškaraca....

........
 
Pa i nije bas u pravu i ne moze da generalizuje.
Problem je u tome sto ja uvek cekam da mi pridje pravi muskarac.ako u medju vremenu nekog na lep nacin odbijes u cemu je tu problem :?: Malo je muskaraca sigurnih u sebe da bi ti ladno prisi. Ne tako davno upoznala sam se sa jednim onako zgodnjikavim koji mi je odmah rekao sledece: to sto si slataka devojcica mi nista ne znaci. krenucemo od drugih stvari.....ispostavilo se da je bas, bas ,onako pametan i ok.Malo je takvih. :wink: Koji znaju sta hoce.
 
Darkomir:
Moze li neko da mi do kraja razjasni jednu definitivno prisutnu pojavu. Naime tokom godina vise zaista atraktivnih drugarica zalilo im se kako tesko pronalaze partnere i kako im momci uopste slabo prilaze pa sam dosao do zakljucka kako je to postalo gotovo pravilo? Dakle: strah i nesigurnost ili nesto drugo...

Ima i trece: malo kenyaju... :evil:
 
pa prilaze, ali obicno mentoli :P Njih bas briga sto ce 5 njih da ga napuse za jedno vece.. on ide i ide i ide... ista zvaka za sve, pa koja se upeca. :lol:

A istina da ta lepota (jako relativan pojam) cak odbija... negativno deluje.. jer onda svi tripuju da zbog toga nisu dovoljno dobri ili sta vec.. i da takva devojka nije njihov "kalibar" .. :roll: Mnogo zahtevna.
 
kučka:
Pa i nije bas u pravu i ne moze da generalizuje.
Problem je u tome sto ja uvek cekam da mi pridje pravi muskarac.ako u medju vremenu nekog na lep nacin odbijes u cemu je tu problem :?: Malo je muskaraca sigurnih u sebe da bi ti ladno prisi. Ne tako davno upoznala sam se sa jednim onako zgodnjikavim koji mi je odmah rekao sledece: to sto si slataka devojcica mi nista ne znaci. krenucemo od drugih stvari.....ispostavilo se da je bas, bas ,onako pametan i ok.Malo je takvih. :wink: Koji znaju sta hoce.

Iskreno , evo kod tebe da objasnim i drugu stranu ove teme....
Ako si kučka uopšte ti ne bih prišao, ne zato što nisam siguran u sebe , već zato što sam siguran da ne želim da ti pridjem....

To je još jedan (peti) aspekt neprilaženja devojkama.
Moguće je i to da danas kopiranjem Sveta i one čaplje, Magazina In i ostalih 5 minutnih filozofija života.....devojka bude odlično naoružana da joj ni jedan nestereotipni muškarac NE ŽELI PRIĆI...Lakše je odgledati Magazin In (ili ga ne odgledati verovatnije) nego gledati duplu reprizu svako veče kad inače treba da se opustimo....
 
Tuzni_patak:
kučka:
Pa i nije bas u pravu i ne moze da generalizuje.
Problem je u tome sto ja uvek cekam da mi pridje pravi muskarac.ako u medju vremenu nekog na lep nacin odbijes u cemu je tu problem :?: Malo je muskaraca sigurnih u sebe da bi ti ladno prisi. Ne tako davno upoznala sam se sa jednim onako zgodnjikavim koji mi je odmah rekao sledece: to sto si slataka devojcica mi nista ne znaci. krenucemo od drugih stvari.....ispostavilo se da je bas, bas ,onako pametan i ok.Malo je takvih. :wink: Koji znaju sta hoce.

Iskreno , evo kod tebe da objasnim i drugu stranu ove teme....
Ako si kučka uopšte ti ne bih prišao, ne zato što nisam siguran u sebe , već zato što sam siguran da ne želim da ti pridjem....

To je još jedan (peti) aspekt neprilaženja devojkama.
Moguće je i to da danas kopiranjem Sveta i one čaplje, Magazina In i ostalih 5 minutnih filozofija života.....devojka bude odlično naoružana da joj ni jedan nestereotipni muškarac NE ŽELI PRIĆI...Lakše je odgledati Magazin In (ili ga ne odgledati verovatnije) nego gledati duplu reprizu svako veče kad inače treba da se opustimo....
:D
 

Iskreno , evo kod tebe da objasnim i drugu stranu ove teme....
Ako si kučka uopšte ti ne bih prišao, ne zato što nisam siguran u sebe , već zato što sam siguran da ne želim da ti pridjem....

....[/quote]

E bas lepo sto si mene uzeo za primer :lol: A sta bi bilo da nisam kučka :?: Onda bi kao prisao :?: :D :D
Nikada nije nista ni crno ni belo.I ne budi iskljuciv.Inace, uvek se odusevim, kada procitam 1001 glupih muskih razloga ili opravdanja za neuspeh kod zena.
 
logika prijatelju .......... logika ........ misish da imash shanse kod manje upadljive ... to je logika ....... a te priche da zgodnima niko ne prilazi......okachi o klin.......shto se onda montiraju?..........omg ala ima gluposti na forumu ovom.........a u pochetq mi se uchini da je vetjina umna
 
Darkomir:
Moze li neko da mi do kraja razjasni jednu definitivno prisutnu pojavu. Naime tokom godina vise zaista atraktivnih drugarica zalilo im se kako tesko pronalaze partnere i kako im momci uopste slabo prilaze pa sam dosao do zakljucka kako je to postalo gotovo pravilo? Dakle: strah i nesigurnost ili nesto drugo...

...велики број веома атрактивних риба су спонзоруше (то је некако по default-у, ове мање атрактивне то једноставно не могу бити)...

...велики број мушкараца су пичкице...

...значи има свега по мало.

...и док неки тако мозгају...други искоришћавају... :wink:
 
AntunTun:
logika prijatelju .......... logika ........ misish da imash shanse kod manje upadljive ... to je logika ....... a te priche da zgodnima niko ne prilazi......okachi o klin.......shto se onda montiraju?..........omg ala ima gluposti na forumu ovom.........a u pochetq mi se uchini da je vetjina umna
psiha...a ti se kupas zbog drugog ili zbog sebe..da bi ti neka prisla ili sta...kad ce da se primi cinjenica da se normalne devojke montiraju zbog svog zdravlja, depiliraju, mazu, zatezu..inace bi pale u bedak..sad cu da depiliram onu stvar samo kad idem da se vidim s deckom..u medjuvremenu se budjavim..glooposti..
 
Ajde sad da vam i cika gusar kaze zasto je to tako ... ima istine u tome da su ovde zagospodarili primitivizam i nedostatak bilo kakvog postovanja prema icemu sto nije "JA" ili "MOJE" pa tako kad nekom i pridjete onda mora da se pokaze kako je to taj neko kome se prilazi nemerljivo vrednija osoba , a u nedostatku intelekta poseze se za vulgarnoscu i primitivizmom... a ko voli da ga vredjaju i ponizavaju pogotovu kad je to nezasluzeno
Dalje:... ima stara izreka koja kaze da je lepa zena svacija ... sta to znaci ... to znaci da u pocetku kao i svuda sve je divno lepo ljudi se vole ... a posle stvari polako ulaze u kolotecinu i normalno interesovanje partnera u nekom zajednickom zivotu a izmedju sebe polako popusta i to je trenutak kad lepa zena pogleda sebe u ogledalu i kaze pa ja sam lepotica a vidi kako moj dragi nekako me ne gleda vise sa tim sjajem u ocima , pa ne skace da mi pridrzi stolicu u restoranu ... sve mi manje poklona kupuje , a videla sam da povremeno pogleda i druge zene po ulici ... a kako tek mene gledaju drugi muskarci zude za mnom zele me ..... i to polako pocinje da im se svidja i do se okrene probudi se u zagrljaju drugog muskarca ... i tu je kraj ...
a naravno za lepim zenam bezskrupulpzni tipovi pocepase silu cipela da bi ih odveli u krevet i kad na kraju to i urade sta onda idu za drugim lepim zenama ... i ko je tu povredjen povredjen je onaj koji nije vise titrao svojoj lepoj devojci ili zeni , ma povredjena je i ona al to je nesto sto se mora desiti kad zena popusti pred svojom sujetom , a sto lepsa ( u vecini slucajeva) to i sujetnija i eto ja nikad nebi prisao prelepoj zeni sa otvorenim osecanjima dok ne bih saznao da je to prava zena, stabilna sposobna za teskce a ne samo da je dobra u dobru .... takvih je inace malo ( mislim i o muskarcima) a pogotovu medj lepim zenama ...
zato u drustvu od pet zena prisao bi onoj koja mi se svidi ,a istovremeno i koja mi se ucini mentalno i moralno zdrava , a ne najlepsoj
Nazalost to je i zato sto smo se mi ovde mnogo pokondirili pa je zato sve vise zle , a ako ne zle onda lose krvi generalno gledano medj svima ovde
ajd da ne politizujem sve u zivotu mada ...
 
Captain Jack Sparrow:
... a kako tek mene gledaju drugi muskarci zude za mnom zele me ..... i to polako pocinje da im se svidja i do se okrene probudi se u zagrljaju drugog muskarca ... i tu je kraj ...
...

Hello, Captain Jack Sparrow, jes, da je izvicemo iz konteksta ali od svega ovo mi se najvise svidja, u celoj prici, naravno :wink: :lol: :lol: :lol:
 
Captain Jack Sparrow:
Dalje:... ima stara izreka koja kaze da je lepa zena svacija ... sta to znaci ... to znaci da u pocetku kao i svuda sve je divno lepo ljudi se vole ... a posle stvari polako ulaze u kolotecinu i normalno interesovanje partnera u nekom zajednickom zivotu a izmedju sebe polako popusta i to je trenutak kad lepa zena pogleda sebe u ogledalu i kaze pa ja sam lepotica a vidi kako moj dragi nekako me ne gleda vise sa tim sjajem u ocima , pa ne skace da mi pridrzi stolicu u restoranu ... sve mi manje poklona kupuje , a videla sam da povremeno pogleda i druge zene po ulici ... a kako tek mene gledaju drugi muskarci zude za mnom zele me ..... i to polako pocinje da im se svidja i do se okrene probudi se u zagrljaju drugog muskarca ... i tu je kraj ...
a naravno za lepim zenam bezskrupulpzni tipovi pocepase silu cipela da bi ih odveli u krevet i kad na kraju to i urade sta onda idu za drugim lepim zenama ... i ko je tu povredjen povredjen je onaj koji nije vise titrao svojoj lepoj devojci ili zeni , ma povredjena je i ona al to je nesto sto se mora desiti kad zena popusti pred svojom sujetom , a sto lepsa ( u vecini slucajeva) to i sujetnija i eto ja nikad nebi prisao prelepoj zeni sa otvorenim osecanjima dok ne bih saznao da je to prava zena, stabilna sposobna za teskce a ne samo da je dobra u dobru .... takvih je inace malo ( mislim i o muskarcima) a pogotovu medj lepim zenama ...
zato u drustvu od pet zena prisao bi onoj koja mi se svidi ,a istovremeno i koja mi se ucini mentalno i moralno zdrava , a ne najlepsoj
Nazalost to je i zato sto smo se mi ovde mnogo pokondirili pa je zato sve vise zle , a ako ne zle onda lose krvi generalno gledano medj svima ovde
ajd da ne politizujem sve u zivotu mada ..


Ne bih se slozila da je lepa zena svacija.Nije stvar u lepoti,vec u glavi doticne i njenom stavu prema drugima.
Zar mislis da manje lepa ne moze biti svacija?Pa,MOZE
Inace muskarac i treba da ugadja zeni,da joj pridrzi stolicu,da joj poklanja paznju...VECITO.
Kazes-U drustvu od pet zena prisao bi onoj koja bi ti se ucinila mentalno i moralno zdrava,a ne najlepsoj.
Pa zar mislis da ona manje lepa automatski "vuce" moral sa sobom?Na osnovu cega!?
Sto se tice same teme,muskarci su velike kukavice,zato im je i lakse da pridju devojci koja je manje lepa,lazuci sebe da onoj koja je najlepsa fali nesto.
Malo njih su pravi muskarci,pa se i usude na tako nesto.
A mozda misle da ce lepa devojka da ih smaze za dorucak!?


:)
 
suncica73:
Ne bih se slozila da je lepa zena svacija.Nije stvar u lepoti,vec u glavi doticne i njenom stavu prema drugima.
Zar mislis da manje lepa ne moze biti svacija?Pa,MOZE
Inace muskarac i treba da ugadja zeni,da joj pridrzi stolicu,da joj poklanja paznju...VECITO.
Kazes-U drustvu od pet zena prisao bi onoj koja bi ti se ucinila mentalno i moralno zdrava,a ne najlepsoj.
Pa zar mislis da ona manje lepa automatski "vuce" moral sa sobom?Na osnovu cega!?
Sto se tice same teme,muskarci su velike kukavice,zato im je i lakse da pridju devojci koja je manje lepa,lazuci sebe da onoj koja je najlepsa fali nesto.
Malo njih su pravi muskarci,pa se i usude na tako nesto.
A mozda misle da ce lepa devojka da ih smaze za dorucak!?


:)

Evo mog mišljenja o staroj izreci "da je lepa žena svačija".

Tu se upravo ne radi o njenom stavu, već o stavu okoline.... Okolina će mnogo više da napada i puni lascivnim mislima glavu takve žene ....
Što će u doba kada je prevara strogo zabranjena , ipak dovesti do toga da ona poželi da proba "zabranjeno voće" , ali i to da će biti odmah uočena upravo zbog zlih jezika i hijararhijskog uspeha u društvu...

Zaključak koji bi se na prvi pogled izvukao iz ovoga je ružnijim ženama manje muškaraca , lascivnim nametanjem puni glavu .
To jeste tačno , ali zaključak da će one zbog toga biti u današnje vreme vernije NE STOJI. Upravo ovde proradi psihologija koja je danas masmedijski poduprta , a to je "ispunjenost želja" koja prvo u ljudima kreira nezadovoljstvo ili neko od postojećih nezadovoljstava proširuje na skoro sve oblasti i prohteve....
Tako će ružna devojka lakše pristati upravo zbog toga što nema toliko prilika i izbora , pa kad se nešto zainteresuje , MORA TAKTIČKI DA ODRŽI INTERESOVANJE i eventualno tu početnu laku ("nisku") zainteresovanost pretvori u jači odnos možda upravo preko "odnosa".

Zato će pre devojka ružnjikava sa manje samopouzdanja pristati na seks nego neko ko ima više zahteve i kriterijume proistekle iz samopouzdanja...

Da li se isplati....Da....
Isplati se jer sam primetio da se muškarci posle izvesnog vremena odlučuju za "prolaznost" tj. počinju da ih privlače upravo devojke koje izgledaju kao neko ko neće biti mnogo zahtevan (čak i priglupe) ko će pružiti priliku da se to veče ipak super provedu iako mu "ne da"....

Ovde leži caka . Iako mu nije dala devojka je dostupnija , komunikativnija , opuštenija i stoga za upoznavanje i zabavljanje POŽELJNIJA.

Na kraju da rasčlanim i lepe devojke , na snobovke i čeke.....Prve su ono što vam se ogadi kod lepih devojaka i tu hteli , ne hteli morate biti onaj koji ih tretira kao smeće i to pokušava i uspeva , ali na način da ne bude seljak...."Mi nismo andjeli 1" Kojo.

Čeke su redje , kvalitetne, čudne, opravdano pune krivina, i obično same....
Deo čeka postane vremenom totalno indiferentne prema muškom polu , što je samozaštita njihove psihe , ali na žalost potpuno ih zatvara za nekog lepog i finog muškarca.....Pretvara ih u ugovor o braku....
 
Captain Jack Sparrow:
Ajde sad da vam i cika gusar kaze zasto je to tako ... ima istine u tome da su ovde zagospodarili primitivizam i nedostatak bilo kakvog postovanja prema icemu sto nije "JA" ili "MOJE" pa tako kad nekom i pridjete onda mora da se pokaze kako je to taj neko kome se prilazi nemerljivo vrednija osoba , a u nedostatku intelekta poseze se za vulgarnoscu i primitivizmom... a ko voli da ga vredjaju i ponizavaju pogotovu kad je to nezasluzeno
Dalje:... ima stara izreka koja kaze da je lepa zena svacija ... sta to znaci ... to znaci da u pocetku kao i svuda sve je divno lepo ljudi se vole ... a posle stvari polako ulaze u kolotecinu i normalno interesovanje partnera u nekom zajednickom zivotu a izmedju sebe polako popusta i to je trenutak kad lepa zena pogleda sebe u ogledalu i kaze pa ja sam lepotica a vidi kako moj dragi nekako me ne gleda vise sa tim sjajem u ocima , pa ne skace da mi pridrzi stolicu u restoranu ... sve mi manje poklona kupuje , a videla sam da povremeno pogleda i druge zene po ulici ... a kako tek mene gledaju drugi muskarci zude za mnom zele me ..... i to polako pocinje da im se svidja i do se okrene probudi se u zagrljaju drugog muskarca ... i tu je kraj ...
a naravno za lepim zenam bezskrupulpzni tipovi pocepase silu cipela da bi ih odveli u krevet i kad na kraju to i urade sta onda idu za drugim lepim zenama ... i ko je tu povredjen povredjen je onaj koji nije vise titrao svojoj lepoj devojci ili zeni , ma povredjena je i ona al to je nesto sto se mora desiti kad zena popusti pred svojom sujetom , a sto lepsa ( u vecini slucajeva) to i sujetnija i eto ja nikad nebi prisao prelepoj zeni sa otvorenim osecanjima dok ne bih saznao da je to prava zena, stabilna sposobna za teskce a ne samo da je dobra u dobru .... takvih je inace malo ( mislim i o muskarcima) a pogotovu medj lepim zenama ...
zato u drustvu od pet zena prisao bi onoj koja mi se svidi ,a istovremeno i koja mi se ucini mentalno i moralno zdrava , a ne najlepsoj
Nazalost to je i zato sto smo se mi ovde mnogo pokondirili pa je zato sve vise zle , a ako ne zle onda lose krvi generalno gledano medj svima ovde
ajd da ne politizujem sve u zivotu mada ...
iskusno...zaista gusarski...lepo i dubinski sagledan problem :!: sve u svemu slazem se 8)
 
Postoji mnogo usamljenih, bilo oni to spremni da priznaju/prihvate ili ne.

To uglavnom nema veze sa izgledom, statusom ili kvalitetima osobe.

Ali iz nekog razloga svi vole da ističu te osobine kada navode primere nečije nesreće. Podseća na one sapunice, "I bogati plaču" i kako već idu ti nazivi. Šta mislite da time dobijate. Kao mi nismo lepi, uspešni, ne trudimo se ništa, a i zašto bi, kad vidiš da ni njima nešto ne ide...

Ako već ne želite da pomognete drugima, nemojte ih ni koristiti kao izgovor za sopstvene nemire. A uvek se može učiniti bar nešto. Za sebe i&ili za druge.

I još kad neko svoje pozitivne osobine počne shvatati kao manu, te fore "lep(a) sam a niko me neće", "pametne i uspešne žene ostaju same jer ih se muškarci plaše", "suviše sam dobar da bi se neka osetila meni ravnom". Ma treba izvući uši svakom ko počne tako da kukumavči. Bar to znam. Koristite ono što imate. Nije kome je dato, nego ko ume da iskoristi ono što ima.
 
he,da...apropo ovih konstatacija,recenica iz nekog filma,ne secam se vise kog,ali mi se jako svidela:ne volimo nekoga zato sto je dobar ili lep,pametan...blah...vec nam je on dobar i sve to zato sto ga volimo! :P
ima logike... :)
zato uopste nije bitno jesmo li lepi/dobri/pametni...da bi nas neko voleo :? :roll:
sto bi rekli u onoj reklami za milku:ponekad i ja pozelim da sam krava! :lol: pa da mi se ne vade na foru "ti si previse dobra za mene,ja te ne zasluzujem...blah" :(
a sto se tice dobrih cica,e to vec ne znam...valjda one zato syo su svesne koliko su dobre ocekuju jos vise da im se prilazi nego sto se to desava.ili,posto im nije prisao "bred pit" vec 5 prosecnih srbijanskih frajera izjavljuju:pih,niko mi veceras nije prisao! :lol:
 
peach:
he,da...apropo ovih konstatacija,recenica iz nekog filma,ne secam se vise kog,ali mi se jako svidela:ne volimo nekoga zato sto je dobar ili lep,pametan...blah...vec nam je on dobar i sve to zato sto ga volimo! :P
ima logike... :)
zato uopste nije bitno jesmo li lepi/dobri/pametni...da bi nas neko voleo :? :roll:
sto bi rekli u onoj reklami za milku:ponekad i ja pozelim da sam krava! :lol: pa da mi se ne vade na foru "ti si previse dobra za mene,ja te ne zasluzujem...blah" :(
a sto se tice dobrih cica,e to vec ne znam...valjda one zato syo su svesne koliko su dobre ocekuju jos vise da im se prilazi nego sto se to desava.ili,posto im nije prisao "bred pit" vec 5 prosecnih srbijanskih frajera izjavljuju:pih,niko mi veceras nije prisao! :lol:
hehe :D :D
 

Back
Top