Najbolja horor igra

Haller

Zainteresovan član
Poruka
136
Jako je tesko odluciti se ali evo mojih top5:

1. Resident Evil 1
2. Blair Witch: Rustin Parr
3. Diablo 1
4. Resudent Evil 3
5. Undying

Neznam koliko vas je igralo Blair Witch, ali atmosfera je sablasna, nepodnosljiva, ruke vam se tresu..ma haos!
A i za Resident evil 1 morate imati jak mentalni sklop :)
 
System Shock 2,System Shock 2! Uh mnoooogo mnooogo scary igrica, izgubim par kila kad god je igram koliko se preznojim :D
I Resident Evil naravno i ostale navedene, ali SS2 je neprevazidjen, kada su u pitanju horori i igrice uopshte! :D
 
RE mi nije bio nesto posebno strasan.

Undying je malo bolji ima par dobrih scena.

Ali najbolji je ipak Vampire the Masquerade: Bloodlines. Autori Fallouta i HL2 engine u Vampire svetu, prave neverovatno uspesnu kombinaciju RPG-a, FPS-a i horora. Mnogo dobrih horor scena.

ss-018.jpg


Od FPS-ova, HL je imao par dobrih momenata, ali AVP i Doom 3 su strashniji.
 
El Muerte:
Zna li neko kako da poteeam System Shock 2 u XP-u????? Sve sam probao i nece :(

Ja znam

Dualnim bootom :)))))
Izvini ali nisam mogao da odolim :))))

btw da se prikljucim na temu Undaying i thief 1 (mislim na drugom nivou u onom rudniku) su igrice koje su me naterale da se jezim dok sam ih igrao a niko nije spomenuo alien vs predator. Kad sam igrao kao marinac na jednom mestu kad je muzika (kao u pravim horor filmovima) lupila i alien skocio ispred mene bukvalno sam iskocio iz stolice :)))) Brate dobio sam bio lupanje srca :)))
 
Silent Hill svi delovi!

Resident evil je bio zakon dok nije dosao Silent Hill,evo razlike...

Resident Evil je one igra u kojoj ti od nikuda izleti zombi i ti se kao "AAAAAAAAA",i kad zavrsi kazes:"Jao,sto je ono bilo strasno!" i zaspis.

Silent Hill nema taj "BU" faktor,ali ima faktor sablasnih monstruma,bolesne i genijalne price,i osecaj da je uvek nesto tamo.Kada zavrsis,ne mozes da zaspis jer se bojis svoje lampe :lol:

Ali ipak volim i da igram Resident Evil,dobra je igra.
 
Thief: Smrtonosne senke ili kako vec... Ono na kraju je da se u*eres ona deca... Uf... Inace dobar je Silent hill 1 ... Prepao sam se dok sam trcao kroz onu maglu... Maga najstrasnija mi je Parasite eve (ako se ovako pise...) igrica je starija od biblije ali ipak je odlicna ... Mislim da ima samo za Sony 1 nisam siguran (mislim na PE prvi deo)
 
Imas novi evil dead,uskoro izlazi thief 4 i fredi kruger protiv dzejsona na zimu izlazi.Ovaj dzejson i fredi su izasli za sony 2 pre neki dan.Igra meseca.Prica se u casopisu da ce izaci teksaski masakr motornom testerom.Silent hill 5 izlazi do kraja godine.Kolko sam cuo.Ali evil dead ti je najjaci. 8) 8) 8)
 

Back
Top