problem

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ooobozhavam strip...al prokleto mnogo koshtaju..mislim za moj standard...odem u kjizharu...ko dete u prodavnici igrachaka...balavim po stripovima...qpim jen il dva i begam zatvorenih ochiju...heh a tako bi ih sve posedovao...e da htedoh da pitam...dobih sa exita dva stripa...fanzini...komikaze i genetika(schlitz crew)...el qpujete fanzine?...ako da onda jestel chitali ova dva i shta mislite o istima...jestel imali prilike da chitate lavirint?...i svashta bi josh pito al nije ovo spomenar
 
eve ga...ti shto misish da sm narkoman....c c c....korto malezea...milo manara....moebius....pahek....zograf....serpieri...ma volim sve stripove..podjednako volim i zagora i to...al to qpim pa metim na policu...poneki i ne prochitam...loshi su...al bi voleo da izlaze sledetjih 100god...pa ih zato qpujem...strip je najbolja umetnost....svet za sebe....zhiveo strip!
 
AntunTun:
eve ga...ti shto misish da sm narkoman....c c c....korto malezea...milo manara....moebius....pahek....zograf....serpieri...ma volim sve stripove..podjednako volim i zagora i to...al to qpim pa metim na policu...poneki i ne prochitam...loshi su...al bi voleo da izlaze sledetjih 100god...pa ih zato qpujem...strip je najbolja umetnost....svet za sebe....zhiveo strip!

ma znam... :cry:
mlad organizam a prihodi niski....
skini DC++ i uzivaj u stripovima....
jes da ces po jedan strip da skidas izmedju 30min i 150 min, ali tu imas sve....
 
jeste ima toga....no....nije to to...misim mogu retji i da sam kolekcionar istih...tj kolekcionar sam mnogo chega...joj shta bi sve sqpljao...al nemam....heh vremena
 
I kod mene je slično. Pa verovatno je kod svakog ljubitelja stripa u SCG. Ja uvek kažem da treba da ima što više jeftinih stripova, pa makar to išlo na štetu kvaliteta štampe...
A što se tiče fanzina, gde uopšte mogu da se nađu? Čak i u Beopolisu su nešto presušili.
 
e to za fanzine to ti je sve faktor sretje....ja sam ih nalazio po knjizharama u kojima nemaju ni jedan jedini strip...zad na exitu bio neki strip stage recimo...e q nije losh...a na trafikama...
 

Back
Top