POOOMOOOOC!!!!!

  • Začetnik teme kristinica
  • Datum pokretanja
K

kristinica

Gost
Ako moze molim vas neko da mi kaze zasto ne mogu da udjem na pricaonicu internet krstarice? Kad otvorim stranicu kliknem na pricaonicu i onda upisem nik i kliknem na ono da se ukljucim ali mi se pojavi prozor sa crvenim iksicem u cosku.
ZNA LI NEKO U CEMU JE PROBLEM?
HVALA
 
Fali ti JAVA. Videces u donjem delu, ispod nicka, sobe i klika za prijavljivanje - LINK ZA JAVU...
Klikni i 'skini' to, bez cega ne mozes na PIK.
Ako umes, bolje je da mircujes :wink:
 
JA SAM IMAO ISTI PROBLEM KAD SAM KUPIO INTERNET.
TAJ PROBLEM NIJE TESKO RESITI.JA SAM URADIO
OVAKO: 1. KLIKNES NA IKONU MY COMPUTER
2. U OKVIRU ZA DIJALOG MY COM. KLIKNES NA DIAL-UP NEWORKING
3. KLIKNES NA IKONU ZA KONEKTOVANJE (DESNI TASTER MISA) I PRITISNES NA PROPERTIES.
4.POSLE TOGA MORAS DA PODESIS SVE PARAMETRE.
NAJBOLJE BI BILO KSDA BI NEKOK POZVALA DA TI TO PORAVI ILI TI PROCITAS IZ NEKE KNJIGE(PREPORUCUJEM NAUCITE DA KORISTITE INTERNET)

JAVI MI SE
biser_b@eunet.yu
 
Incognito:
nemas JRE/JVM instaliran... Ako mene pitas, daleko je bolje koristiti regularan IRC klijent (mIRC, kvIRC, xIRC, BitchX ... zavisi od OS-a koji imas), nego glupi Java klijent...
Sem sto nemas JVM ako je XP u ptianju prozor se cesto javlja ako imas previse internet fajlova prostor je ogranicen na 3mb prilikom instalacije IE obrisi te fajlove kad si u IE ides na tools/internet options u ddeljku temporary internet files klikni na delet files i ok . sem toga Mirc je zakon
 
biser_b@eunet.yu:
JA SAM IMAO ISTI PROBLEM KAD SAM KUPIO INTERNET.
TAJ PROBLEM NIJE TESKO RESITI.JA SAM URADIO
OVAKO: 1. KLIKNES NA IKONU MY COMPUTER
2. U OKVIRU ZA DIJALOG MY COM. KLIKNES NA DIAL-UP NEWORKING
3. KLIKNES NA IKONU ZA KONEKTOVANJE (DESNI TASTER MISA) I PRITISNES NA PROPERTIES.
4.POSLE TOGA MORAS DA PODESIS SVE PARAMETRE.
NAJBOLJE BI BILO KSDA BI NEKOK POZVALA DA TI TO PORAVI ILI TI PROCITAS IZ NEKE KNJIGE(PREPORUCUJEM NAUCITE DA KORISTITE INTERNET)

JAVI MI SE
biser_b@eunet.yu
Loooodo :)))
Nocas necu moci da spavam, a znaci to je mene zezalo sa ircom kad sam kupio satelit :p
Joj, joj, joj... coocoo, coocoo. lele :))))
 

Back
Top