VIRTUELNI LJUBAVNICI

joshgori

Zainteresovan član
Poruka
378
kao na tel.sekretarici ostavite poruku sa posvetom
kada vam osoba odgovori vi morate njoj
nema preskakanja
mozete da ostavite vise poruka za vise osoba ako ste sposobni da pratite odgovore od istih i da im obavezno odgovorite kad vam se jave
 
pa shto ne poche ?...a zashto ne bilo kake poruke..ko na oglasnoj tabli...pa da shuknem znaq pitanja par vrtoglavih doskochica na temu dzaranja mechke...blah...mnogo mi dosadno...al sam ipak raspolozhen....shto je uspeh u danashnje vreme
 
joshgori svidjash mi se :oops: samo nekako osecam da je to trebalo da izjavim na temi mudrosti.
osokoli me da naucim i polozim bar jedan ispit.
to sto sam ja prljave proshlosti neka te ne spreci u ljubavi prema meni.

heheehe gledala sam anastaziju :)

gledas li je ti? hvata li antena na tvojoj kolibi neki program osim rts1? volim sto si tako divalj.

kako upraznjavas sex? kako se oslobadjas te napetosti? pomocu koze, ovce, ili malih cigancica koji ponekad naidju

to sto ja onako pisem o nekima ne znaci da cu i prema tebi ti si ipak licnost nisi dosadni tunjavko

e. ima igra tajnih prijatelja:) napisacu u sledecoj poruki. odlucila sam da ignorisem palatalizacije malo

u istoj cu.stednja

TAJNI PRIJATELJI

dakle skupi se gomila ljudi koji oce da ucestvuju, trea da ih je paran broj. napisu se imena na papiricima
svako izvuce papiric (treba tudje ime da bude) i njemu ce da bude tajni prijatelj.
i onda neki period - po dogovoru - on je njemu prijatelj ali da ovaj to ne zna...tj en zna ko mu je prijatelj.
nisam igrala ali ovo je za ljude koji se cesto srecu na poslu npr..iz zabavnika je

prijatelj u smislu npr neko ti ubaci zvake u torbu. to tajni p.
fuj
 
to je odgovor na moj ljubavi zov.....

onanises, pa jos levom...idesh u dupli pakao.osusice ti se kichma

e ja sam ponekad bogougoda ali nisam vise sam religiozna spolja nego iznutra. to me cini opakom ribom.
 

Back
Top