Mensa IQ test, testirajte se (free).

Wrong Turn

Domaćin
Banovan
Poruka
4.812
http://rokaj.ba/18084/doznajte-koli...j-test-koji-se-koristi-u-europskoj-uniji.html

Na stranicama hrvatskog ogranka udruge Mensa možete riješiti europski test inteligencije. Test nije kulturalno pristran, samo upute su na hrvatskom.

Ako dobijete jako visok IQ nakon tog online testa možete otići i na pravo testiranje kod psihologa koje Mensa redovito organizira u svim većim gradovima. Europski IQ test traje 20 minuta i služi za približnu samoprocjenu neverbalnih intelektualnih sposobnosti. Kliknite

Mensa (lat.: stol) je međunarodna organizacija sa samo jednim uvjetom za članstvo – rezultatom na standardiziranom IQ testu višim od 98% ukupne populacije. Ciljevi Mense su poticanje istraživanja prirode, karakteristika i upotrebe inteligencije, te pružanje poticajne intelektualne i društvene okoline svojim članovima.

doznajemo.com

Direktan link ka testu:

http://www.mensa.hr/eu_iq_test/eu_iq_test.php

Meni je 114 po katelovoj skali, malo sam zurio zbog vremena, verujem da sam mogao 120 nagurati da sam malo vise cekao... upalite stopericu najbolje, posto ovde nema brojaca... -.-

Untitled.jpg

kacite slike kao dokaz,

WIN7 & WINXP
dugme Print Screen, Start->Accessories->Paint->Ctrl+V->Save As JPG i postavite ovde

LINUX MINT & UBUNTU
Menu->Screenshot

- - - - - - - - - -

Svaki put Mensin test je drugaciji, ovaj nije sluzbeni, ali se koristio pri jednom testiranju, dakle ako ga prvi put radite onda je dobar.
 
kakva crna mensa brate...ja se ubedačim i kad uradim običan psiho test, a šta li bi bilo da pokušam ovaj mensin :/
Ako budes imao dobar rezultat a ovi tvoji saznaju , mogao bi letiti iz policije ! :rotf:
U Americi kod prijema policajaca vrse test inteligencije . Oni koji pokazu bolji rezultat
od propisanog maksimuma bivaju odbijeni . Nije zajebancija vec je kod njih stvarno tako .
Njihovo je misljenje ( a praksa i pokazala ) da previse inteligentni policajci prave
suvise problema . Postavljaju nepotrebna pitanja itd ...
 
ok vlado, ajd sad jedan zadačić mali
smisli izraz u kome ćeš tri puta upotebiti cifru 2, i matematičke operacije po svojoj volji, izraz koji može da predstavi bilo koji broj iz skupa N

- - - - - - - - - -

ma jok, izedituješ htm i napraviš da si pametan dvesta ili koliko ti već drago :malav:
 
Хајде мало дефиниши овај други део реченице, има ли неки број који треба да добијем? :lol:
Јесте, живим од тога да неко са форума мисли како имам велики IQ, ни не знам да ли је велик, нити просечан, урадио сам ово чисто из забаве. :)
 

Back
Top