budutjnost nije svetla

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
malochas..svratim u parfimeriju...da qpim regenerator za kosu i tako poneshto....stoje unutra lik i riba....pazare oni neshto i ja tako dok chekam svoj red poqpim neshto od njihove trgovine...trazhi lik neshto za kosu neshto firme taft..i kazhe da je boli u qtijci neg u tubi a isti proizvod iste firme...to je trajalo edno 10ak min...pitam se...shta tje biti sa nama...sa ljudima kojima je miris chvaraka drazhi od parfema..nama kojima je shaka ko lopata...nama kojima je svejedno shta na kosu trpamo......nema budutjnosti prijatelju....nema....(poshto je ovo tema...reci mi shta je savremen mushkarac)
 
kratko i jasno...imam dugu kosu ak ne stavim regenerator lichim na ..... ma ne lichim ni na shta...usho sacheko red....reko dajte mi regenerator za kosu...koji?....bilo koji,koji mi preporuchish...ona mi dala...zdvaro - zdravo...no nije poenta u tome...al to neki drugi put....spava mi se....aj q notj
 
AntunTun:
malochas..svratim u parfimeriju...da qpim regenerator za kosu i tako poneshto....stoje unutra lik i riba....pazare oni neshto i ja tako dok chekam svoj red poqpim neshto od njihove trgovine...trazhi lik neshto za kosu neshto firme taft..i kazhe da je boli u qtijci neg u tubi a isti proizvod iste firme...to je trajalo edno 10ak min...pitam se...shta tje biti sa nama...sa ljudima kojima je miris chvaraka drazhi od parfema..nama kojima je shaka ko lopata...nama kojima je svejedno shta na kosu trpamo......nema budutjnosti prijatelju....nema....(poshto je ovo tema...reci mi shta je savremen mushkarac)

i sta sad, posto je tebi miris chvaraka drazi mora svima da bude?
 
pa nije buducnost bas svetla ali nije ni mracna...ja to da vi kazem.
Eto menjaju se vremena...lopate se sve manje koriste...krivimo se kao kifle...ali dobro bar mozemo po ceo dan da uzivamo i da zivimo lepo...ne mora mnogo da se radi pa neznamo kako da potrosimo vreme...a opet sto da ga trosimo i onako cemo za 100 godina biti negde okruzeni camovinom...2 m dole i tako
aj bolje da uradimo nesto korisno da ostavimo neki zalog generacijama koje dolaze...ako se mi vec zalimo na sve i svasta i one kljucne stvari koje su potrebne za opstanak vrste su dovedene u pitanje...
sta vise da cekamo...nego na posao!
evo ja se spremam da osnujem klub buntovnika...bilo koje vrste svako ko nije zadovoljan i zeli nesto da promeni moze da se uclani...spontano...pa na ulice...nedostaje mi progresivni duh propalih revolucija...zato sa socijalnom revolucijom u bolji zivot...
 

Back
Top