treba mi drustvo i to ocajnicki

trazim_drustvo

Obećava
Poruka
56
Imam 23 godine i nisam se preterano druzio sa ljudima , nisam imao ni mnogo prilike. A sada bi ocajnicki zeleo da pocnem da izlazim ali mi ne polazi za rukom da nadjem drustvo. Svi imaju svoje tabore i vec su izdiferencirani tesko se bilo gde ubaciti ako nekoga ne poznajete.

Pa ne znam rekoh da pokusam ovim putem.
Bilo ko samo da me ubaci u svoje drustvo da krenem malo u zivot.

Inace musko sam.
 
a sta ti hoces, da se ekipa sad okupi i da ide u zezanje
ocekujes da te neko zove na osnovu ove poruke, da se sazali je l.
a sto pises u zenskom kutku oces zenska ekipa
aha pa nalaze se valjda u septembru ove cice pa mozda te pozovu
a kako si se resio te muke je l si se zaposlio i osamio
 
?:
a sta ti hoces, da se ekipa sad okupi i da ide u zezanje
ocekujes da te neko zove na osnovu ove poruke, da se sazali je l.
a sto pises u zenskom kutku oces zenska ekipa
aha pa nalaze se valjda u septembru ove cice pa mozda te pozovu
a kako si se resio te muke je l si se zaposlio i osamio

Pa u pravu si.
Kad god pitam ljude da me prime u drustvo niko nece. Valjda sam im cudan.
 
trazim_drustvo:
?:
a sta ti hoces, da se ekipa sad okupi i da ide u zezanje
ocekujes da te neko zove na osnovu ove poruke, da se sazali je l.
a sto pises u zenskom kutku oces zenska ekipa
aha pa nalaze se valjda u septembru ove cice pa mozda te pozovu
a kako si se resio te muke je l si se zaposlio i osamio

Pa u pravu si.
Kad god pitam ljude da me prime u drustvo niko nece. Valjda sam im cudan.

evo ocu ja u zezanje ali ni ja nemam drustvo.
a de bi ti da izlazis?
 
a sto moras da objasnjavas svoju tuznu pricu i da hoces drustvo, prikljucis se grupi. sta ih pa to briga

ehehhe ko ti kaze

a de bi da izlazis sta me ignorises sad oh i ovaj ce mi slomiti srce

a mene yanima tvoja prica kako ti nisu dali da se druzis sa drugm decom i kako sad mozes
 
trazim_drustvo:
Strela:
?:
da si neko ko funkcionise u grupi vec bi imao drustvo, osim ako nisi ziveo u dzungli.

Ili pomozi onome ko traži pomoć ili ako ne možeš da pomogneš, onda bolje ćuti!

A mozes li ti da mi pomognes?

Ja sam dosta starija od tebe i udata sam, ne bih se ni umešala u ovu diskusiju da me nije iznervirao stav
osobe "?"...
Pokušaj da izlaziš na neka mirnija mesta gde je moguće ostvariti komunikaciju, na primer biblioteke, muzeji, pozorišta, manji kafići... Idi redovno na ista mesta pa ćeš vremenom upoznati neke nove prijatelje - puno je usamljenih ljudi naročito u Beogradu. Forum je takođe jedno od mesta na kome postoji mogućnost da nekog upoznaš.
 
trazim_drustvo:
?:
a sta ti hoces, da se ekipa sad okupi i da ide u zezanje
ocekujes da te neko zove na osnovu ove poruke, da se sazali je l.
a sto pises u zenskom kutku oces zenska ekipa
aha pa nalaze se valjda u septembru ove cice pa mozda te pozovu
a kako si se resio te muke je l si se zaposlio i osamio

Pa u pravu si.
Kad god pitam ljude da me prime u drustvo niko nece. Valjda sam im cudan.

ja volim cudne ljude. po cemu si ti cudan?
 
mojra:
trazim_drustvo:
?:
a sta ti hoces, da se ekipa sad okupi i da ide u zezanje
ocekujes da te neko zove na osnovu ove poruke, da se sazali je l.
a sto pises u zenskom kutku oces zenska ekipa
aha pa nalaze se valjda u septembru ove cice pa mozda te pozovu
a kako si se resio te muke je l si se zaposlio i osamio

Pa u pravu si.
Kad god pitam ljude da me prime u drustvo niko nece. Valjda sam im cudan.

Ni pocemu nisam cudan.
Cudno je valjda to sto sam trazim drustvo.
ja volim cudne ljude. po cemu si ti cudan?

Bas ni pocemu
Totalno sam normalan
 
Iako si usamljen ili cudan sigurno imas neki hobi ili bar interesovanje za neku oblast u zivotu...Epa ja mogu samo da ti dam savet na primer ako volis sport da se uclanis u neki klub borilackih vestina...ili bar u neku teretanu ili sl... Mislim da se tamo brzo sklope prijateljstva, posebno ako se malo opustis, pitas nekog nesto, budes malo aktivan tj. komunikativniji nego sto jesi. Ili ne mora sport moze bilo sta sto te interesuje...ples, muzika, kompjuteri...
 
gurmanci:
iluzionista:
gurmanci:
mozes da se uclanis u neku politicku stranku...

O, boze... :roll: Jel' ti to tako zato sto ti muz gviri iza ledja? :P

Izvini ali ne razumem :roll:

Niko se ne uclanjuje u politicku stranku samo zato sto je usamljen, ili ne zna razlog svog postojanja. Politika je ozbiljna stvar. Dobro... Kod nas je izrelatizovana... Kad pogledas ko se sve bavi njome. :roll:

Ali, opet... Da se uclanjuje u neku politicku partiju, samo zato da bi nekoga upoznao... :roll: Nece ici...

Vidis, politicke stranke bi trebalo da budu predstavnice naroda, a politicari predstavnici naroda. U svakom demokratskom drustvu (ili onome koje tezi ka demokratiji) politicari su tu samo zbog toga (ako se ne racuna i malo "poslovanja" za sopstveni dzep)...
 
Čekaj malo, pitaš ljude da te "prime u društvo" :shock:
To su, bre, spontane stvari, ne možeš tek tako da pitaš, svi će reći da si freak.
Za početak nađi prijatelja, nije svako sposoban ni da opstane u "društvu".
Nađi osobu u koju ćeš imati dovoljno poverenja, ali ne govori da si očajan, samo budi dobar i povremeno zanimljiv, ta osoba sigurno poznaje drugu i tako dalje... Spontano.
Prijatelja nije mnogo teško naći. To barem možeš bilo gde. Ali moraš se usuditi da smaraš ljude. Ne ide drugačije.
A ovo, naravno, ako tema nije nekakva za.ebancija...
 
trazim_drustvo:
mojra:
trazim_drustvo:
?:
a sta ti hoces, da se ekipa sad okupi i da ide u zezanje
ocekujes da te neko zove na osnovu ove poruke, da se sazali je l.
a sto pises u zenskom kutku oces zenska ekipa
aha pa nalaze se valjda u septembru ove cice pa mozda te pozovu
a kako si se resio te muke je l si se zaposlio i osamio

Pa u pravu si.
Kad god pitam ljude da me prime u drustvo niko nece. Valjda sam im cudan.

Ni pocemu nisam cudan.
Cudno je valjda to sto sam trazim drustvo.
ja volim cudne ljude. po cemu si ti cudan?

Bas ni pocemu
Totalno sam normalan

mhm, dobro, samo ljudi retko vide "cudnost" u nekome ko je deo sistema. znaci po necemu strcis, ali ok, mozda nisi svestan. evo za virtual drustveni klub, kazi nesto o sebi (npr sta volis ili sta radis) a ovde sigurno ima nekoga koga interesuju iste stvari. sto blesavija interesovanja, to bolje. a sta si radio ako se nisi igrao u pesku sa drugom decom? citao? crtao? ucio? putovao? daj neki detalj, ne volimo svi iste stvari
 
Nadjaa:
Iako si usamljen ili cudan sigurno imas neki hobi ili bar interesovanje za neku oblast u zivotu...Epa ja mogu samo da ti dam savet na primer ako volis sport da se uclanis u neki klub borilackih vestina...ili bar u neku teretanu ili sl... Mislim da se tamo brzo sklope prijateljstva, posebno ako se malo opustis, pitas nekog nesto, budes malo aktivan tj. komunikativniji nego sto jesi. Ili ne mora sport moze bilo sta sto te interesuje...ples, muzika, kompjuteri...

Ovo ti je najbolji savet ovde....i preporucujem ti i ja da sto pre krenes da ga primenjujes.... :wink:
 
pre ćeš naći devojku nego društvo posle 23. godine - tužno ali istinito...

A kako to da baš, baš nikog nemaš?

Ako si stvarno toliko očajan, sedi pred neki kiosk jako rano i počni da piješ pivo - za sat, dva - skupiće se ekipa koja će poželeti da to isto radi ali da im ti platiš pivo - sutra će oni tebi, i tako...
 
E jeste ovo zadnje stvarno najefikasniji način da dodješ do društva...


Nekad čak i nije odabir toliko loš.....

Ako pod društvom podrazumevaš društvo u kome ima i suprotnog pola, onda se spremi na sve strahove, stereotipe i frustracije koje potresaju današnje društvo , a kojih si ti na ličnom primeru verovatno svestan...

Užasna je konstatacija koju svi zastupaju na medijima...Što si pametniji to ti je teže u Srbiji...
 

Back
Top