Udaja u 20-toj.....

zakaži ti njemu veridbu 18 .decembra 2010 ...


ako se uskoro udaješ ,, i u bgd-u si ,,, molim te uzmi mi iz opštine UVERENJE O DRŽAVLJANSTVU ,,, stvarno me mrzi da dolazim do bgd-a samo po to ,,,,,


a da ???? što pre se udaš pre ćeš steći pravo na dečji dodatak --- :)
 
[/b]
joj pa mislim stvarno,toliko mladica lepih ,slobodnih setaaa,trepcu svojim okicama.... :twisted:
pa steta stvarno sa 20 se zarobiti tako.pa peres,cistis,pa deca....
ja imam 28 a jos ne razmisljam o tome :D
imam ortakinje koje bas i ne hvale brak,pa ja pametno ucim na tudjim greskama......
 
boring:
Rano je breee i to mnogo.Ja imam 28 pa ne razmishljam josh o tome. Pa josh ti se ni telo nije formiralo do kraja!!!


Čekaj do 85-te, tad će ti telo biti formirano...
Šalim se, ja sam ZA, ja sam se udala sa 21 god. i već dugo sam u srećnom braku. Kao što neko prethodno reče, zrelost za brak a i uopšte je individualna stvar, ne zavisi ni malo od godina!
Znam mnogo devojaka koje su sve nešto čekale i mnogo birale, pa su nakraju ostale same.
Ako voliš mladića i ako je ljubav obostrana - udaj se!
 
Ako ti to nešto znači - pola ž. dela mog razreda iz srednje se već poudavalo :shock: i izrađalo decu :shock: :shock: :shock:
Ali, molim te, nemoj se ložiti ako ti je verenik 15 godina stariji, naravno da se njemu žuri, to je tipična kretenska situacija u kojoj treba da :arrow: bežiš od svakog NAGOVORA!
Mmm, meni deluje rano, naravno da je to tvoja stvar. Ako shvataš šta je brak, ako misliš da si spremna za to - samo izvoli.
 

Back
Top