Tema za zloceste i mastovite

kučka:
Aha,pa posle da se grabite za kasetu :wink:


e to bi već bilo podlo ,zločesto ... to to nameštaljke ,,, umnožiš u 500 kopija ,,, prodaješ na z vencu --- 150,00din ispod ruke na crno --
pa se onda svadjate ,umešaju se i prijatelji i matorci ,,, škola podeljena u dva tabora -- šorate se za vreme velikog odmora ,,gadjate kamenjem ... :roll:
 
avesic:
kučka:
Aha,pa posle da se grabite za kasetu :wink:


e to bi već bilo podlo ,zločesto ... to to nameštaljke ,,, umnožiš u 500 kopija ,,, prodaješ na z vencu --- 150,00din ispod ruke na crno --
pa se onda svadjate ,umešaju se i prijatelji i matorci ,,, škola podeljena u dva tabora -- šorate se za vreme velikog odmora ,,gadjate kamenjem ... :roll:

Sto bre da se gadjamo kamenjem, To ti dodje oko hiljadu evra, malo li je :wink: :D
 
Aaaaaaaaahahahaha.....meni se to pre neki dan desilo,neki tip na MSN(nemam pojma ko je)ladno ga izvadio,izdr.kao i svrsio pred kamericom...al me pre toga pitao dal ocu.
i sad treba da kazem dal mi se svidjalo?
jeste.
:lol: 8)
 
Vragolasta Amfibija:
Aaaaaaaaahahahaha.....meni se to pre neki dan desilo,neki tip na MSN(nemam pojma ko je)ladno ga izvadio,izdr.kao i svrsio pred kamericom...al me pre toga pitao dal ocu.
i sad treba da kazem dal mi se svidjalo?
jeste.
:lol: 8)

Da, bas dzentlmenski s njegove strane.. :wink: salu na stranu.. u nekim slucajevima zaista opravdavam silovanje.. konkretno u njenom to bih uradio iz cisto humanih razloga.. hahahha :lol: snimio bih sve to na traku pa bih joj poklonio da se hvali drugaricama posto joj verovatno niko ne bi verovao.. :lol:
 

Back
Top