Vikend putovanja po Srbiji
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Vikend putovanja po Srbiji

Guest

Podrazumevano Vikend putovanja po Srbiji

Ukoliko imate pozitivna iskustva u obilasku manje poznatih mesta po Srbiji - preporucite!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Pa ne znam tacno sta te zanima, ali preporucujem ti planinu Zlatar kod Nove Varosi, prelepa priroda, ali bez ikakvih propratnih sadrzaja, hladni potoci, izvori, cetinari, ovcice... Ako pozelis da pobegnes od svega, ovo je pravo mesto.

Guest

Podrazumevano

mislim da ti je najlakse da kontaktiras planinarska drustva jer stalno organizuju neke izlete - preporucili su mi turu ovcar-kablar, mada jos nisam otisla

Zaslužan član ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e ako planinari organizuju, tu ima i varijante da se hoda to je lepo. ovc kablar, kad sma ishla, bilo je da se tuda setka i usput svrati u poneki manastir (na ovckablaru ima mnogo manastira).

e ovako. moze ovo, ali vam treba auto.

ravanica - preko senjskog rudnika do resavske pecine - manasija - svilajnac - kuci. pre ravanice jagodina. tako sam bash isla, to je sve za jedan dan. manastiri su zanimljivi narocito manasija deluje impresivno. u ravanici su moshti lazara. pecina je ladna, ide se oko 800m, ima puno "pecinskog nakita". samo treba se ipak raspitati do koliko sati ima vodica, mada meni to i ne treba, proveo nas je strazar do 18 valjda moze da se udje. zanimljivo je provozati se kroz kraj s rudnikom... eto

onda..od paracina ka istoku ne znam cemu ima slap reke grze, to je lepo videti..

planinarenje je super, mada se u tim organizacijama to svodi na planinu, ponekad se i obidje jos nesto.. ali lepo je penjati se po planinama.

ima nekih agencija koje organizuju te 1dan izlete, ide se povojvodini (zamkovi..)..
    u vojvodini inace imate jednu vetrenjacu koja je restoran. ako jos radi

onda sta sam procitala u magazinu, to bih volela da vidim! kod sombora neki covek ima privatni, svoj, zoo vrt.. na otvorenom..najvise ima egzoticnih ptica. eto...oce neko u obilazak

Buduća legenda intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Podrazumevano

mene zanima da li je bio neko u Vinči i kako se može doći do nje? Nedavno gledam neki dokumentarac - Kusto se spuštao niz Dunav i svaratio u Vinču, a kod nas svi čuli, ali sumnjam da su bili. Šteta zar ne?

Guest

Podrazumevano Re: Vikend putovanja po Srbiji

Citat Original postavio Anonymous
    Ukoliko imate pozitivna iskustva u obilasku manje poznatih mesta po Srbiji - preporucite!
    dodji u arandjelovac... ja licno mozda i nisam kompetentan da pricam kakav je grad ( provincija)
    posto sam rodom odatle, ali mislim da poklapa razne zelje.

Aktivan član sexy lady2005 (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    mislim da ti je najlakse da kontaktiras planinarska drustva jer stalno organizuju neke izlete - preporucili su mi turu ovcar-kablar, mada jos nisam otisla
    Ovcar/Kablar ima jedino manastire, jako strmo mestasce recimo Ovcar Banja, bila ja pre dve godine. Nemas gde da setas, strma su brda, jako je hladno u koje god doba da odes, a osim manastira, koji su jako lepi, nemas sta da vidis drugo

Slične teme

1. VIKEND
    Autor didy_yu u forumu Žene
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25.11.2007., 23:47
  2. za vikend na VH1 ...
    Autor idol... u forumu Muzika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 04.09.2007., 09:48
  3. vikend
    Autor lepa u forumu Putovanja
    Odgovora: 1