Otkup folije iz paklice cigareta ?

siju i miju

Poznat
Poruka
8.280
Danas sam za ovo prvi put čula i prosto mi neverovatno zvuči .Cena je čak nerealna ( za 1 kg se dobija 24 000 dinara)
Vidim da se pislo o tome još pre 4 godine i da u poslednjih par meseci ima dosta zainteresovanih za prodaju.


Da li neko nešto zna o tome ili je to samo puštena buva ?
Niko ne spominje ko to otkupljuje,a ima dosta koji nude.

Šta je to ? akcija "Očistimo Srbiju " ? :super:
 
Danas sam za ovo prvi put čula i prosto mi neverovatno zvuči .Cena je čak nerealna ( za 1 kg se dobija 24 000 dinara)
Vidim da se pislo o tome još pre 4 godine i da u poslednjih par meseci ima dosta zainteresovanih za prodaju.


Da li neko nešto zna o tome ili je to samo puštena buva ?
Niko ne spominje ko to otkupljuje,a ima dosta koji nude.

Šta je to ? akcija "Očistimo Srbiju " ? :super:

I ja sam to načula pre par meseci ali ni na jednom sajtu nisam pronašla da se radi konkretno o otkupu folija od cigara. Jednostavno se pominje otkup papira.
Mislila sam da je fora jer mi je to rek'o komšija kao komentar na to što sam folijom od cigara presvukla sto na kom mi stoji šporet sa dve ringle. :lol:
Inače, planiram da ih upotrebim za još nešto i moslim da imam zalihe od bar 0,5kg :lol:
 
Ne , vec je to bila fora jos dok sam bio klinac .A za Kineze ne znam .
Vidim da ih je sve vise a broj komaraca se ne smanjuje . Ne smanjuje
se ni broj pasa lutalica . Ni Kinezi vise nisu kostos nekad bili ! :mrgreen:
Znaš zašto u Kini nema komaraca ?
Svako je ubio svog.

Sad si me podsetio na vic koji sam proočitala na Krstarici : otvori kinez frižider koji je prazan i kaže :nit kućeta nit mačeta.
 
Danas sam za ovo prvi put čula i prosto mi neverovatno zvuči .Cena je čak nerealna ( za 1 kg se dobija 24 000 dinara)
Vidim da se pislo o tome još pre 4 godine i da u poslednjih par meseci ima dosta zainteresovanih za prodaju.


Da li neko nešto zna o tome ili je to samo puštena buva ?
Niko ne spominje ko to otkupljuje,a ima dosta koji nude.

Šta je to ? akcija "Očistimo Srbiju " ? :super:

Šta ti je nelogično?

Evo ja otkupljujem paučinu.
Za kilogram plaćam 50000 dinara.
Mora biti lepo upakovana.
 
Danas sam za ovo prvi put čula i prosto mi neverovatno zvuči .Cena je čak nerealna ( za 1 kg se dobija 24 000 dinara)
Vidim da se pislo o tome još pre 4 godine i da u poslednjih par meseci ima dosta zainteresovanih za prodaju.


Da li neko nešto zna o tome ili je to samo puštena buva ?
Niko ne spominje ko to otkupljuje,a ima dosta koji nude.

Šta je to ? akcija "Očistimo Srbiju " ? :super:

Toi ne zvuci lose,ali me buni to sto niko ne pominje otkupljivace, mislim oni su ovde glavni akteri.Dzaba ja da skupim i 3kg,a mogla bih , kad ce da mi samo zauzimaju mesta u podrumu ili gde ih budm skladistila
 
Toi ne zvuci lose,ali me buni to sto niko ne pominje otkupljivace, mislim oni su ovde glavni akteri.Dzaba ja da skupim i 3kg,a mogla bih , kad ce da mi samo zauzimaju mesta u podrumu ili gde ih budm skladistila
ja pročitala da neko nudi 18,5 kg folije ! Ne znam šta se dešava,svi nude,a niko ne zna ko odkupljuje i zašto,kako se to reciklira,zašto je ta cena .... pa mi se učinilo kao da je neko stvarno pustio buvu i da se mnogi pale o nekoj kao zaradi :D
 
Danas sam za ovo prvi put čula i prosto mi neverovatno zvuči .Cena je čak nerealna ( za 1 kg se dobija 24 000 dinara)
Vidim da se pislo o tome još pre 4 godine i da u poslednjih par meseci ima dosta zainteresovanih za prodaju.


Da li neko nešto zna o tome ili je to samo puštena buva ?
Niko ne spominje ko to otkupljuje,a ima dosta koji nude.

Šta je to ? akcija "Očistimo Srbiju " ? :super:
od malih nogu mi to poznato samo za kg verujem da treba jedno 24 god
 
Letos sam ja prodala ovim ljudima koji svake godine imaju neku kolicinu da otkupe, tipa par hiljada kilograma i to je to. Primetilasam da kod njih otkup traje maksimalno mesec dva tri i onda sledece godine opet neku kolicinu... PS: sad od ponedeljka 3 februara krece otkup za 6000 kilograma... ja sam vec rezervisala otkup sa CCL-om ...letos sam im prodala sa prijateljima i muzem 10kg uzeli smo 550e ili 55e za kg. Medjutim sad je cena 140e za kilogram, zavrsili smo CCL koji je 40e znaci ostaje nam 100e za kilogram... Mada je ograniceno na 1kg po coveku za otkup jer se letos secam kada smo dosli mi i jos dosta ljudi sa po 10 i vise kilograma bukvalno razljutili ove sa kilo i dva jer smo sve preko reda isli... placam 1000din svim zainteresovanima da se pojave sa mojom folijom na otkupu svakom pojedinacno!!! javite se porukom!!!

a link od ovih za otkup je: https://www.facebook.com/SPowerRecyclingSerbia
 
juce cujem da u Topoli placaju 18000 din /kg????
Ja kad odnesem aluminijum iz radionice, placaju mi mnoooooogo manje... u cemu je stos?
folije skuplje od gvozdja,mesinga, bakra i prohroma, pa cak i od otpadnog aluminijuma???
Pa koliko kosta rolna alu-folije za kuhinju? Jbt. daj da kupujem na kilo i da prodajem kao otpad???
 
  • Podržavam
Reactions: Nez

Back
Top