uticaj podznaka

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
ja sam rak/lav,znaci slazem se sa ribama i skorpijama.cuo sam da se lav i skorpija ne slazu,da li to vazi i za mene jer mi je lav podznak? isto u mom slucaju kako se slazem bas sa lavovima,tj lavicama?
 
dajte bre... ocajna kombinacija... fakticki rak je najslabiji znak a lav najjaci! Znaci od 12 kombinacija, to je sa najvecim kontrastom... jedino ako verujete da se SUPROTNOSTI privlace? :roll:
 
niste razumeli.ne raspitujem se za lavice,nego za skorpije.njih gotivim opasno,tako su sexipilne.samo pitam da li moj podznak lav pravi smetnju ako sam sa skorpijom?
ps.nemam nista protiv lavica,ok su,ali nazalost ne zasluzuju moju licnost.njihov snobizam,egocentricnost i preterano ja,ja i samo ja me totalno demoralisu.da upoznam neku lavicu koja veruju u boga,mozda bi upalilo.ovako skorpije i ribe 10+.
 
dekart:
ja sam rak/lav,znaci slazem se sa ribama i skorpijama.cuo sam da se lav i skorpija ne slazu,da li to vazi i za mene jer mi je lav podznak? isto u mom slucaju kako se slazem bas sa lavovima,tj lavicama?
ja sam lavica a sa skorpijama se slazem fantasticno, mozda jer sam skorpija u podznaku. ali da ti kazem nesto, astrologija je fascinantna nauka, medjutim ne mozes je se slepo drzati, pokusaj sam da otkrijes cari odredjenih znakova, ne ulazi u svet pun predrasuda.
 

Back
Top