Dobro zapazanje :lol:

pa pazi....bi bi da se yebu al da im ne udje....ne bi sad oni da budu gej.....nego eto malo experimentishu...dok su gej ogrezli u celu prichu....bi nisu hrabri....chujete li me bi ....pljujem vam u lice....gde vam je hrabros....i oni nikad nisu bili u vojsq....oni nemaju srca....i da im *****.....izvinite....izv...inite
 
loop:
Zasto se homoseksualci na sav glas trude da svetu ukazu kako su oni gej dok se bisexsualci kao neka sekta trude da ne budu primeceni :?:

Pa oni koji bi i ovako; i koji bi i onako i koji bi da se ne opredele između prirodnog i modernog i koji bi sigurno nešto hteli ali ne znaju šta - verujem, rekli bi i oni nešto samo još nisu došli do zaključka ko su u stvari. I sigurno ne bi ni oni sami želeli da imaju problem sa identitetom... ili bi :lol:
 
gej su opredeljeni junaci organa svog ... :D
bore se za sebe ,,, jer su ugorženi ,raznim predrasudama ,,podvrgnuti ponižavanjima ,,
njima je normalno to oko čega mi razbijamo glavudžu ,,,KAKO MOOOOGU ,,,
kada bi prestali da obraćamo pažnju na razlike ,,, one bi nestale ,,, ne fizički ,, ali da ih učinimo da budu zanimljive a opet neprimećene ,,
mislim da bi bilo svima lakše
 
wild_child:
Pa naucno je dokazano, sve sto muskom dize kitu (lezbejke) je fantasticno sve ostalo (gey) treba ubiti.
Zar jos uvek ima osoba koje to ne znaju?
Ima ja. Lezbace mi ne dizu kitu. Zene da. Koja je to nauka dokazala keve ti?

Bi nece da se exponiraju i time ulaze u konflikt kao "istorodni su ok, suprotni pol je glupost" jer ce time sebi otkaciti polovinu potencijalnih, a to je glupo.

Gey zele da prosire svoje lovacko tle i time na sav glas forsiraju pricu kako su gey ok, a ostali ne normalni i glupi.

Sve je to borba za teritoriju i plen.
 

Back
Top