vencanje

lucci

Obećava
Poruka
68
Evo jednog pitaja ...znate li koliko kosta vencanje za 160 osoba da ne bude extra nesto al da ne bude ni jeftino onako slatko vencanje ako neko zna neke cene nek napise Hvala :lol:
 
Probaj sa nekim restoranom koji je malo dalje od grada oni su jeftiniji a moze da se nadje dosta lep.
Mozes da najes u nekom super zelenilu,divna priroda,sa parkom.
Pogledaj,na vencanje.com tamo ima nekih restorana.
 
ma da a sto moras u restoranu ponesi lepo shator i na poljanche : )))
mislim ako je lepo vreme onda mozes i napolju, nek ponesu duge carape da ih ne pojedu krpelji. ako padne kisa ..pa nek nose pelerine

ahaha e bas sam mrachnjak sve vidim loshe ishode. fali mi kita. bash ste vi sve moje drage drugarice a ja cu da umrem od gladi mozda. haha necu
 
Ma sad sam u tim stvarima,pa ću ti reći otprilike.
Kod nas u NS-u ti je npr. cena oko 15 evra po osobi bez pića i kolača i torti.
Za piće još ne znam koliko će izaći,ali to uzmeš otprilike(uvek više), pa ako ti ostane možeš da vratiš.
Venčanica ti je urednija od 18 do 30 hiljada,za odelo nisam baš sigurna ali negde oko 250 evra.
Cveće- ruža mala 80 din, velika 100, pa sad koliko hoćeš u buket, od volje ti je.
Peškir za kola 70 din, ruzmarin 15 sa zastavicom, a ako hoćeš cvetić na ruzmarin, on ti je 10 din.
Venčanje kad izlazi matičarka je 9 hiljada, a crkveno ne znam.

Eto, nadam se da sam ti malo pomogla. :D :D :D
Ne udajem se ja, ja sam kuma pa otuda znam! :D :D :D
 
Joy,Novembar 2004. Kaže:
406.500 din,za 100 gostiju. Mada su oni tu nafurali cene ko' ludi, ja sam sebi izračunala za 200 ljudi,onako realno, i izađe oko 1200.evra.S tim da ne prlaćaš limuzinu, da ti tata obezbedi pečenje,i tetka veliku svadbenu tortu...
 
ljudi šta sve treba od papira da bi se zakazalo venčanje, jel kumovi treba da daju l.karte i još neki dr. dokument, jao hvata me muka od te dokumentacije mada samo skupljam sve na vreme. A kad je venčanje u restoranu jel onda prvo zakažeš restoran da bi ti dosao matičar iz opštine na kojoj se nalazi restoran (važi samo za BGD) :?
 
banchi:
ljudi šta sve treba od papira da bi se zakazalo venčanje, jel kumovi treba da daju l.karte i još neki dr. dokument, jao hvata me muka od te dokumentacije mada samo skupljam sve na vreme. A kad je venčanje u restoranu jel onda prvo zakažeš restoran da bi ti dosao matičar iz opštine na kojoj se nalazi restoran (važi samo za BGD) :?
Ajd' ja ću nešto malo da ti pomognem, a ostalo neka ti kažu ovi taze venčani. Za neke izvode se samo sećam da ne smeju da budu stariji od 6 meseci, kumovske l.k. nisu potebne kad se zakazuje venčanje, ali na venčanju kumovi ih moraju doneti...vodi računa, ja sam mojoj kumi na venčanje došla bez lične karte...ostala mi u biblioteci na fakultetu, a niko mi pre toga nije rekao da treba da ponesem. Kakva je to panika bila kad je matičar rekao: 'Kumovi dajte l.k' a ja :shock: Za crkveno venčanje, takodje je potrebno da se pri zakazivanju donesu krštenice, svako iz crkve u kojoj je kršten...i tako, puno sreće...
 
pa moraš da zakažeš restoran bwe...
zamisli da dođe matičar,a vi čekate da se oslobode stolovi :P
šalim se.mislim da nije važno.samo im javiti na vreme gde,a datum i tako znate.
ali mislim da ima veze sa teritorijom.nisam sigurna.pitaj.
znam da idu po celom gradu....eto.daš sliku sa venčanja :P da se divimo!!!
 
xpajamacax:
pa moraš da zakažeš restoran bwe...
zamisli da dođe matičar,a vi čekate da se oslobode stolovi :P
šalim se.mislim da nije važno.samo im javiti na vreme gde,a datum i tako znate.
ali mislim da ima veze sa teritorijom.nisam sigurna.pitaj.
znam da idu po celom gradu....eto.daš sliku sa venčanja :P da se divimo!!!

Ću da dam nego šta, samo da ga već jednom privedem pred taj oltar... skoro 9 godina ga nagovaram :wink: :D
 
uuu bre,pa ti treba da zaradiš zlatni orden sa platinastim lentama...(valjda se tako kaže)
pa.sestro slatka zaslužila si,da se i to privede kraju...
 

Back
Top