Sta posle 18 god.

=RODMAN=

Zainteresovan član
Poruka
198
E posto sam odavno vec napunio 18 i mislio sam posle 18 sam slobodan covek !!! :P
Ali tu sam se odma razocarao,jer cale samo rece sad imas 18 snadji se nedaje mi vise love ko nekad mora da radim leti neda mi vise ni dzeparac !!!
A za 18 sam dobio jedno veliko NISTA :cry:
samo me maleri i razocarenja prate nista vise !!!
Neznam kako ce vama biti ali ja isprica kako je meni pa vi vidite !!!
 
=RODMAN=:
E posto sam odavno vec napunio 18 i mislio sam posle 18 sam slobodan covek !!! :P
Ali tu sam se odma razocarao,jer cale samo rece sad imas 18 snadji se nedaje mi vise love ko nekad mora da radim leti neda mi vise ni dzeparac !!!
A za 18 sam dobio jedno veliko NISTA :cry:
samo me maleri i razocarenja prate nista vise !!!
Neznam kako ce vama biti ali ja isprica kako je meni pa vi vidite !!!

izgleda mi da si bas bas neki baxuz,jbg.....takav ti je zivot.a i ti hoces i jare i pare,mnogo trazis :!: :D
 
hehe... shto? zar nije lep osecaj kada zaradish svoj novac? kada mozesh chastiti roditelje kao shto su oni nas ceo zivot izdrzavali...
ne znam zashto svi 18 rodjendan drugachije gledaju... shta ako se granica za punoletstvo recimo pomeri godinu dana kasni(dakle sa 19)...
razumem za to veliko NISHTA... ali shta cesh... tako je to... recimo od 11 godine ja nisam uopshte slavila rodjendane niti im pridajem neki znachaj...
 
E dodje mi da vratim film jedno 2-3 god. kad sam bio mladji i kad mi god nesto trebalo ja dobio !!!
****** voleo bih da zivim sam i da imam kinte i da sam sam svoj covek da NEZAVISIM od drugih :!: :cry: Jbg. znam da je nekima jos gore ali stavrno svaka god. sve gora i gora !!!
NISAM IMAO KOM DA SE IZJADIM A VIDIM REKO DA PODELIM TUGU SA VAMA :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :(
 
=RODMAN=:
E posto sam odavno vec napunio 18 i mislio sam posle 18 sam slobodan covek !!! :P
Ali tu sam se odma razocarao,jer cale samo rece sad imas 18 snadji se nedaje mi vise love ko nekad mora da radim leti neda mi vise ni dzeparac !!!
A za 18 sam dobio jedno veliko NISTA :cry:
samo me maleri i razocarenja prate nista vise !!!
Neznam kako ce vama biti ali ja isprica kako je meni pa vi vidite !!!

pomiri se sa tim... :)
 
Nazalost nauka josh nije napredovala toliko da mozesh vreme da vracash kako ti se kad cefne...
Znash kako kazu... nikad nije kasno... ali shto ne bi sad kad si stariji i sposobniji pokushao da nadjesh neki poslic tokom leta ako imash vremena.... uvek se nadje neshto... ako zaista zelish uradi to i mani se proshlosti... sadashnjost===> buducnost
 
Proshlost ce uticati na nas u onoj meri u kojoj mi dozvolimo da utiche na nas...ako se stalno bakcemo oko nekih ne promenljivih stvari shto se tiche proshlosti nishta bolje nece biti u sadashnjosti. Zato treba paziti da se greshka ne napravi sada i ovde, pa da u buducnosti ne bi bili prinudjeni da opet pokushavamo ispraviti greshke iz proshlosti...
 
=RODMAN=:
E posto sam odavno vec napunio 18 i mislio sam posle 18 sam slobodan covek !!! :P
Ali tu sam se odma razocarao,jer cale samo rece sad imas 18 snadji se nedaje mi vise love ko nekad mora da radim leti neda mi vise ni dzeparac !!!
A za 18 sam dobio jedno veliko NISTA :cry:
samo me maleri i razocarenja prate nista vise !!!
Neznam kako ce vama biti ali ja isprica kako je meni pa vi vidite !!!

Dobro si mislio... samo nisi bio svestan svoje nesvesti... :wink:
 
=RODMAN=:
E posto sam odavno vec napunio 18 i mislio sam posle 18 sam slobodan covek !!! :P
Ali tu sam se odma razocarao,jer cale samo rece sad imas 18 snadji se nedaje mi vise love ko nekad mora da radim leti neda mi vise ni dzeparac !!!
A za 18 sam dobio jedno veliko NISTA :cry:
samo me maleri i razocarenja prate nista vise !!!
Neznam kako ce vama biti ali ja isprica kako je meni pa vi vidite !!!
Brate ako nisi upisao nesto pole srednje i treba da radis... A kad radis normalno da ne treba da ti daju pare jer ih imas... Ma svet je surov, kad napunis 18 kako kazes mislis da je "sve" gotovo ali tad tek predstoje muke prave
 
pa....hmmm....posle 18 god.... chekash 19-ti rodjendan :D shta drugo?pa braticu uzivkaj u zivotu sa 18 god. mislim da moze da ti bude bash loodachki :D zivo me zanima kako cu ja da gledam na svet za dve godine..... :shock: hoho....
 
Good bye teen, good bye teen
I'll never be, never be a boy
Good bye teen, good bye teen
I'll never be, never be a boy

ali ok ok... imash josh jednu godinu fore, a tebi izgleda bash sad presudilo... stupied life....
 
Sta se ljudi cimate, sve sto dobijas nakon 18 godine su neka malo veca prava i obaveze (lk, vozacka, racun, visa card i sl.) a sto se tice svega ostalog, sve je isto.
Inace ja rodjendanima pridajem veoma malo paznje i slavio sam smo dok sam bio manji, nakon toga mi je bilo sveedno. 180 se ne bih ni setio da nije bilo ljudi koji su se setili mene, pa slali poruke i zivkali.

I nije mi jasno zasto to neki smatraju kao neku granicu i ostru liniju dete/covek.
@XeNiA_nS
U nekim zemljama punoletstvo je sa 21. godinom, a ne sa 18, tako da ako hoces da budes malo duze dete idi u Ameriku :wink:
 
mi zreliji?
bah.
u razvijenijim zemljama klinci zaradjuju i pre 20-te, zavrshe srednju i imaju posao, a mi smo ovde na roditeljskim jaslama do 25-30.te godine. i kao zreliji smo jer zhivimo u ovom propalitetu.
 

Back
Top