NAJJACI NAVIJACI U SRBIJI?

Sto se navijaca tice, ubedljivo ali ubedljivo najbolja atmosfera je na severu.Ne lazimo se Zvezda vec godinama ima najvishe inostranih gostovanja a i Marakana je uvek puna kad je rec o Evropi.Plus sto smo u prednosti nad Grobarima jer njihov stadion prima 20000 manje ljudi...Tako da se zna SAMO ZVEZDA ! ! ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
au,radovci,pa ja vas taman pohvalio,pa vi niste normalni!!20 Ljudi na sestoro,i to na prijateljsku grupu grupe mog grada,ccc,sto niste dosli na Zvezda-Rad,10 vas bilo,i jos ste se u Lazarevac "iskrcali"..
najavite se sledeci put,ne upada bas svako u nas grad,sreca pa nam nisu invalidi javili...brukate drzavu,a posle svi kazemo stop represiji nad navijacima,pa nisu svi navijaci-navijaci,vi ste bre sramota za navijacku scenu Srbije!!!
:evil: :evil: :evil:
 
dzoni_pfc:
GRUPE KAO NA PRIMER LAZAREVAC NEK SE UZDRZAVAJU OD KOMENTARA JER SU BEDNICI.BAS BIH VOLEO DA TE SACEKAJU RADOVCI KUDA BI SAMO BEZAO.TISINA!
grupa se ne zove LAzarevac,vec SVE LUDACI,a vodja joj je jedan od najvecih vodja Delija svih vremena(Dejan Ciric Cira),oni koji nesto znaju o navijanju znaju za njega,a UNITED FORCE je grupa koju ja extra cenim,jer su extra,i dobro su organizovani,nego bedak je da izbodu lika koji je krenuo na tekmu i da poseti devojku,i posle pricamo STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA,pa kako kad se ovakve stvari desavaju?!!
i iskljuci CAPS!
 
Najjjace i ubedljivo najbolje organizovana i najmasovnija grupa u srbiji su Delije.

Sto se tice radovaca, pa oni su za sebe uvek i govorili da su prvenstveno huligani, tako da mi nije ni cudno sto su izboli invalide, united je uvek pravio sranja i pravice ih i dalje. Nemoj neko pogresno da me razume, ja sam protiv takvog "navijanja", ali united je takav i od toga nikad bezali nisu.


btw zar grupa "Sve ludaci" nije zamrla par godina posle cirinog povlacenja iz aktivnog navijackog zivota?
 
how_yes_no:
Najjjace i ubedljivo najbolje organizovana i najmasovnija grupa u srbiji su Delije.

Sto se tice radovaca, pa oni su za sebe uvek i govorili da su prvenstveno huligani, tako da mi nije ni cudno sto su izboli invalide, united je uvek pravio * i pravice ih i dalje. Nemoj neko pogresno da me razume, ja sam protiv takvog "navijanja", ali united je takav i od toga nikad bezali nisu.


btw zar grupa "Sve ludaci" nije zamrla par godina posle cirinog povlacenja iz aktivnog navijackog zivota?
grupa je bila ugasena posle ispadanja u zonu i dolazio je mali broj ljudi skroz neorganizovano,po povratku prosle sezone u Srpsku ligu,ponovo smo se ujedinili,a ove godine ce se mozda vratiti i stare grupe....nadam se da ce biti dobro..Cira vise ne vodi delije,ali je sa nama uvek,on sve organizuje,gostovanja i sl.
nije Lazarevac nego KOLUBARA
Srpska Liga Beograd,prosle sezone jedan bod falio do baraza!!
 

Back
Top