FARMERKE!

Sealife

Početnik
Poruka
32
Mislim da ovaj odevni predmet zasluzuje posebnu temu..
Ja ih obozavam,imam preko 10 pari...
Zelim da cujem od vas: koliko pari farmerki imate,kakve volite,gde ih kupujete...
:wink:
 
Pa znas kako nemam ni ja neke extra skupe farmerke,..Npr sad sam gledala jedne prelepe Diesel koje kostaju 17.000 :shock: .
Ali zaista obozavam ovaj odevni predmet.
Ne kupujem ih nikad na pijaci,uglavnom su to provereni butici.Moraju biti ,,fazonirane,,.ne volim cirkone i takva cude...
Eto..
sad vi
:wink:
 
Sad su farmerke stvarno super, ima svakakvih modela, duzINA....ja ih imam poprilican broj...oko 5-7 pari...i volim da ih nosim, i svidja mi se sto se farmerke vise ne smatraju "ulicnom" modom, sto mozes da ih obuces i u kancelariju i svuda i sto mozes da ih kombinujes sa bukvalno SVIME.
 
hanibal77:
nisam u yugi :lol: koliko je eura tih 17 000din?
ovde levis nema ispod 90€,lee cooper 70€,miss sixty 100€
to su najjeftinije :(
Oko 205 eura,uzasno su skupe,ali su prelepe...
Juce sam bas u Bg-u(inace sam iz Cacka) otisla u Fashion Room-verovatno mnogi od vas znaju gde je to u Svetozara Markovica 10, videla sam prelepe farmerke i mislimmda su sve do 2.000.To je kao fora kradena roba ili tako nesto..
Zaista im alepih stvari...
pozz :wink:
 
Мислим да сам највише времена у животу провела у фармеркама! Идем чак и на посао у њима и најпријатније се осећам у њима.
А добро изгледам и у јефтинијим, нефирмираним фармеркама! :wink: :P
 
Ja sam pre nedelju dana kupila dva para u Turskoj.I znate sta,ove jedne su se odmah pocepale.Ja sela,a ono puklo kod dzepova.Izem ti kvalitet. :(
Inace imam 57kg da ne pomislite da je puklo jer sam debela,ha,ha,ha
 
hanibal77:
ja samo jedne :oops: odakle vam bre pare za tolike farmerke?!
ok imala sam i neke "nefirmirane" ali su ubrzo zavrsile u kontejneru crvenog krsta
Eto, ja kupim farmerke na lokalnoj pijaci za 700 dinara, nikada mi se nisu pocepale, nikada se nisu skupile, nikada nisam dobila šugu od njih, ali to je zbog dobrog starog običaja da ih dobro operem pre prvog oblačenja :roll:
I onda dođem kod drugarice i vidim na njoj iste farmerke, iste "Levvis" marke i slično :? i kad je pitam koliko ih je platila ona kaže - samo 2000 u butiku.
"Što, jadna kupuješ kineske farmerke u Bg butiku, kad si sama došla iz socijalnog kraja?"
"A ti si mi klasa, svi su mi rekli da sam jeftino prošla i da super izgledam u njima..."
 
Ehhhh, farmereke...nekad sam isla obavezno u Italiju (stari dobri Trst)po Levis 501,svetli, tamni texas, somotske (bele).Nista drugo nije moglo da prodje sem Leviski 501!Sada ih isto nosim, ali razne,najlepse su mi jedne iz Mexa....volim dobre i kvalitetne farmerke....a ovi u Dizelu preterase breeeee! :?
 
E Tursko , novopazarsko ..... i italijansko.....


Prava carrera, i danas je carrera...
levis , je pun falsifikata svuda...
Kvalitet teksas platna nikada neće biti isti kod kineza i pazaraca i italijana....

A tek kako stoji i kako se ponaša tkanina....

Tu mene pogadja prokletstvo "dabogda imao pa nemao".
Uvek me privuče poseban izgled i kvalitet i onda kad pogledam cenu bude........ Nikad nisam pomislio da imam toliki talenat da namirišem najskuplju robu u Beogradu....

Još uvek mi je na prestolu svileno odelo od par hiljada eura....Nije caka u svili , užas kako je dobro uradjeno......To nije snobizam, to je umetnost.....Umetnost tekstila , a ne dizajna i boja...
 
ma znas kad bi dala tolke pare na komad odece...nikad..
evo sad sam dosla iz shopinga i kupila sam farmerke za 15$! i super su....low cut, malo izbeljene, kvalitetan teksas...
problem je sto kod nas nema konkurencije...osim buvljaka...nema normalnih radnji za mlade ljude koji nemaju toliko para da daju...
 
Tuzni_patak:
E Tursko , novopazarsko ..... i italijansko......

e izvini novopazarske su sasvim ok. mozda zaivis kako koje. imam jedne od 99. godine i tek su sad pocele da se raspadaju a intenzivno sam ih nosila. i sasvim su ok bile

ima u ex centrotextilu one rifle..to je srednje boja se skida ali nije neshto skupo
 
kupila sam u Bugarskoj, 20 jevreja... prvi put sam odushevljena sa farmericama koje sam kupila... svetao teksas, jak... nizak struk...
Imam jedne lewis, skoro bele, blago zvonaste...poklon... volim ih jer ih imam jako dugo, a sa godinama su samo dobile na izgledu...
Imam jedne tamno sive, imaju lasteks u sebi :x a tako mi i treba ada kupujem farmerice zbog boje...
 
,,,,,, DENIM su po meni ostvarenje ženskog doopeta ,,,, farmerice ,,,uh kunem se u njih ,,, toliko svestrane ,,, najbolje se nose uz sandale ,, ali i uz sve drugo ,, nikada ne možeš da pogrešiš u odevanju ,, majica bilo kakva ,, obuća bilo kakva ,,,ali farmerice ,,,,hmmmmm ima nešto u originalnoj etiketi ...... dakle moj glas ide tommyiju H..---- faljena bila avangardija
 
Ja imam samo jedne farmerke i ostalo su sve pantalone: sto lanene, sto neke onako fine padajuće i opuštene .... obožavam pantalone. Framerke su mi malo neudobne. Na 6 strana sam, od 6 različitih doktora čula da ne treba često nositi farmerke, pošto mogu da ti pojačaju sekret, a muškarcima čak da utiču na potenciju.
Ali su farmerke definitivno, pored koka kole izum svih vremena :wink:
 

Back
Top