Takmicenje na temu Vizantijsko plavo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisu sujetni, dok im ne kazes da su promasili temu :D.

Pa još to posle nikako ne mogu da zaborave.:mrgreen:
sve je to lepo i tacno sto si rekao.. i sve je to ok..na kraju potpuno se slazem sa tobom jer sam i sam dao 5 poena toj fotki, medjutim osvrcem se na neke primedbe da je slika promasena tema i kazem da je to stvar licnog dozivljaja fotke .. na kraju..ako je tema leto..ne mozes poslati fotku pingvina bez obzira sto je fotkan u mesecu avgusta jer jednostavno to nije ono sta asocira na leto :)
kao sto je i malo smesno da u temi zima blajbi posalje tropsku plazu na 35+ stepeni :)

nema potrebe raspravljati da li je nesto promaseno ili nije (na kraju i moja fotka je na jednom takmicenju na kraju bila treca a pola njih nije htelo da glasa za nju jer su rekli da je po njihovom vidnjeu tema promasena) oni koji glasaju sami odredjuju to i na osnovu toga daju poene.. izlisno je pricati ovde da li je tema promasna ili ne, samo kazem da treba povesti racuna da se sto jasnije priblizimo temi..na primer..ja necu ucestvovati na temi vizantijsko plavo jer jednostavno ne mogu da odredim tu nijansu.

- - - - - - - - - -

pitam, ne vredjam :rumenko:

Bolje ti je da sam zaključiš,ako umeš.:rumenko:
 
14avuid.jpg


Nije za takmicenje al je mogla biti...
Fotka je nastala na dijelu Aleje prema Vrelu Bosne Sarajevo,TU je i Vizantisko plavo nebo i Vizantinac sa svojim konjem i kocijom :)
 
ovaj efekat ovako plavog neba se dobiva kad je sunce u zalasku a pomesano sa jesenjim danima i vjetyrom koji duva sa Igmana,koji rastjeruje svui necistocu u slojevima atmosfere.
Naravno da ima malo i obrade u vidu kontrasta,jer ni jedna fotka koja ne dozivi obradu nije to sto treba da buide ,jer niti jedan aparat pa to bio i onaj najskuplji ne daje tu cistocu.
Pai i profesionalci obradjuju svoje fotke zar Ne ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top