Prizren

Ima li netko kakve dobre fotke na kojima se vidi Dom kulture ili onaj trg, gdje je Dom JNA bio, zgrade, a preko puta njih Nevzetova cevapcinica?
Ili mozda ex vojna zgrada, crvena, pored Kula na Bazdarani?

Tko zna kako to sada izgleda...mozda vise ni ne postoje...
 
Ima li netko kakve dobre fotke na kojima se vidi Dom kulture ili onaj trg, gdje je Dom JNA bio, zgrade, a preko puta njih Nevzetova cevapcinica?
Ili mozda ex vojna zgrada, crvena, pored Kula na Bazdarani?

Tko zna kako to sada izgleda...mozda vise ni ne postoje...

Ja sam proslog leta bio tamo,dom kulture je isti ko i prije a dom JNA je preuredjen i jako lepo izgleda a zove se "bela kuca",sto se tice vojne zgrade i kule oko nje sve je po starom.
Slika ima raznoraznih iz svakog ugla ali ja neznam kako se postavljaju (neznam da rukujem sa ovim racunarima).
 
Ja sam proslog leta bio tamo,dom kulture je isti ko i prije a dom JNA je preuredjen i jako lepo izgleda a zove se "bela kuca",sto se tice vojne zgrade i kule oko nje sve je po starom.
Slika ima raznoraznih iz svakog ugla ali ja neznam kako se postavljaju (neznam da rukujem sa ovim racunarima).

Hvala.
ne mogu ti puno pomoci, nisam ni ja kompjuterski strucnjak na zalost...mozda netko drugi zna ko je na ofom forumu pa ce nam se javit.
 
ako si trazio buvlju pijacu to si i nasao, ako budes trazio lepote Prizrena to ces i naci

p.s sigurno si i ti nesto svercovao
ne prijatelj ja nisam nikad svercao...a kazem ti mozda je nekad bio lep grad recimo u vreme kada je raguza imala svoje diplomatsko osoblje u prizrenu tocnije 1300 i neke:grudvanje:z:dm4:z:dm3:
 
ne prijatelj ja nisam nikad svercao...a kazem ti mozda je nekad bio lep grad recimo u vreme kada je raguza imala svoje diplomatsko osoblje u prizrenu tocnije 1300 i neke:grudvanje:z:dm4:z:dm3:

nije mozda vec zasigurno je bio lep u tom vremenu kojem ti kazes jer zidine tog grada jos postoje( kaljaja iznad grada).

Da bi upznao Prizren trebas najmanje u njemu pojesti 40 toplije
 
to je jedan od lepsih delova Prizrena

a gle...ne znam...noviji dio jest a ne znam kolikoje to usporedivo sa starim dijelom. stari dio je prekrasna, ima svog sarma i patine i duha sto mu ga daju stoljeca...ovaj gde sam ja zivela (malo govorim ekvaciu kad razmisljam o tom vremenu) je zapravo instant dio grada:niknule nove zgrade, infrastruktura itd...ali meni je bilo ljepo sve...zivjela sam prije toga kod doma jna preko puta nevzeta, sjecam se da je mama isla po cufte kad ne bi radila rucak...uf, sto su bile ukusne, aonom alevom paprikom, njami...tog vise nema nigde:sanke:
 

Back
Top