Je l' normalno...

Ellene

Početnik
Poruka
11
...da devojka od 20 godina nema dečka i NIKADA GA NIJE NI IMALA? Taj slučaj je moja sestra i iako joj ja stalno govorim da, kao, to je skroz OK, bla, bla...ona je baš ubedačena zbog toga. Dakle, šta kažete?

P.S. Ako me nadje ovde, mrtva sam!
 
zavisi od mnogo faktora.
recimo od mesta.
ja da sam ceo svoj zhivot proveo ovde ni ja sigurno ne bih imao devojku dosad.
zatim zavisi i od lichnosti, okoline, itd itd.
neshto od toga ne shtima kod sestre ochito.
 
jeste i vise ne treba da se ulazi u filozofiju i bilo sta prica, kad ona nije rekla ni jedan konkretniji razlog zbog cega njena sestra nije imala decka do sada, tako da niko ne moze da kaze da li je normalno ili nije.
 
prvo hopni pa reci skoch :p

mislim, prvo sachekaj razloge pa reci dal je normalno il nije. ko zna shta se tu deshava... a opshti zakon normalnosti ne postoji, hocju recji, sve je relativno. osim kosmosa i ljudske gluposti. i brzopletosti :p

a da, ajd rekni nam neku definiciju normalnosti ;-)
 
Nymeria:
Meni je to normalno.Ako se devojci niko ne svidja,shto da izlazi s nekim?

da ti nije malo sumnjivo da joj se dvadest godina niko ne svidi :?:
znate sta jos dolazi u obzir :?: mozda je ona imala decka ali se stidi da kaze :?: imam ja dve drugarice,bliznakinje,jedna jos uvek nije imala decka a ova druga je imala svega dva i nije htela da kaze ovoj drugoj
 
LM, ako u ovoj drzavi, u ovoj civilizaciji, ovom okruzenju, zemlji Srbiji, na kontinentu Evropa u ovo danasnje vreme, najveci broj tinejdzera negde sa 15 godina (recimo) oseti prvu ozbiljniju vezu - onda je to normalno. I mogu da se tolerishu neka mala odstupanja +/- koja godina. Ali pet godina odstupanja, pogotovu u tom periodu je mnogo i ne moze se smatrati normalnim.

A te forice, osoba nije spremna, kad ona oseti sama ce uraditi, ne treba pritiskati, neka ide svojim tokom... blablabla - nemaju opravdanja!
 
opravdanja? kome se treba pravdati? ;-)

za neke osobe ovo je zayeban deo evrope. za mene recimo. ja sam samo bio malo snalazhljiviji par puta, ostalo se ne razlikujem mnogo od 'nenormalnih'.
 
ne mora da znachi, ima gomilu njih koji ceo svoj zivot provedu sami... ima gomilu njih koji nisu imali dechka/devojku u periodu kada su vecina imali pa sad takve osobe imaju daleko ozbiljnije i kvalitetnije veze, shto opet ne mora da znachi...
ma nishta ne mora da znachi... zaista najvaznije je da ona bude srecna, ne bitno da li tako shto ce biti sama ili ce imati nekog dechka/devojku... bilo koga
 
Evo gledam sad šta ste pisali... Ovako: definitivno nije od onih koje ne privlači muški pol!!! Kako izgleda? Što je najbolje izgleda sasvim OK - niti je ružna, niti debela...ništa od toga. Čak je slatka i SUPER se oblači. Ali skroz je u fazonu klasična elegancija, prefinjenost... Obožava balet i tako to. Verovatno je tu razlog. Malo je takvih ljudi danas. Svi joj govore kako je super fina, odličan drug, ali igleda da momci ipak ne vole dame. I još jedna velika greška (po mom mišljenju)- uvek su joj se sviđali njeni drugovi, tj. ljdui koje dobro poznaje, dok oni opet najčešće traže nešto novo i nepoznato. Tako da, kad se sve sabere...
 

Back
Top