Zelite da zaradite?

bane2005

Početnik
Poruka
5
Ako zelite da zaradite lepu sumu novca, i ako zelite da tu sumu dobijate svakog meseca posetite ovaj link
www.internet-site.ws
Nije nikakva piramida ili prevara. Proveren sistem koji funkcionise u celom svetu, pa i kod nas.
Ovo funkcionise od 2000. i jos se niko nije zalio.
Novac dobijate svakog prvog, cekom koji dolazi na kucnu adresu.
Niste vas ne kosta da probate, a mozete mnogo da zaradite.
Sta god da vas interesuje pitajte me na support@internet-site.ws
Pozdrav
 
Uskoro ce se pustiti na spanskom, a posle toga i na francuskom i nemackom, a za sada moras da znas engleski.

Kompanija za koju radimo vrsi registrovanje ".ws" domena koji je potpuno nov za razliku od .com .net .org i sl. Usluge koje oni daju kostaju 10$ mesecno. Za taj novac se dobija dosta toga: dobijas ".ws" domen po svojoj zelji, zatim dobijas 10 email adresa tipa nekoime@tvojdomen.ws svaka po 10MB, zatim 100MB prostora za hostovanje tvoje prezentacije i odlicnu statisticku i tehnicku podrsku od strane kompanije. Takodje ako vec imas neki sajt mozes samo ovaj domen preusmeriti na svoj sajt ili mozes domen povezati sa tvojim serverom. Ako zelis samo ove usluge to se savrseno isplati, jer vecina nasih provajdera iste te usluge naplacuje mnogo vise. Medjutim to nije sve! Ako zelis da zaradis kompanija ti nudi i tu mogucnost bez ikakvog dodatnog placanja. Ako se neki korisnik usluga kompanije uclani preko tvog imena, dobijas svakog meseca od kompanije po 1$ po uslanjenom coveku. Zatim ako on bude uclanio nekog na njegovo ime dobija ce i on i ti po 1$ mesecno od kompanije za tog novog clana. I to se tako nastavlja sve do 5. nivoa kada tvoj lanac prestaje. Ali 5 nivoa je sasvim dovoljno za veoma lepu mesecnu sumu i to godinama unapred, jer je danas svakom ozbiljnom korisniku interneta potrebna prezentacija. Mozes poceti potpuno besplatno, dobices sve one gore pomenute usluge i raditi tako 7 dana cisto da probas kako ti se svidja i da li zelis da ostanes. Ako ti se ne svidi i zellis da odustanes mozes to uciniti u roku od 7 dana. Jedino sto ti je potrebno je da regulises svoj nacin placanja. To ne znaci da treba da platis bilo koju uslugu, vec samo da
kazes kompaniji na koji nacin ces placati ako budes nastavio sa radom. Nacin placanja mozes regulisati na dva nacina:
1. preko platne kartice
2. preko PayPal racuna
Ti izaberi bilo sta od ovoga i pobrini se da vec imas neki od tih nacina pre uclanjenja. Nikakav novac ti oni nece uzeti niti je uopste potrebno imati novac na tim racunima, samo je potrebno da im kazes na koji nacin ces vrsiti buduce uplate. Ako se ti u roku od 7 dana predomislis i odustanes nemoras nista da platis. Ako zelis da odustanes ucini to u roku od 7 dana, jer ces posle morati da platis.
Najbolja stvar je u tome sto uopste ti ne radis prodaju domena, vec ti samo spajas ljude sa kompanijom i oni vrse marketing i prodaju. Tvoje je samo da popricas sa tvojim prijateljima i da ih uputis na kompaniju. Mozes ljude uputiti na mnogo nacina i upravo je to prednost ovog MLM za razliku od ostalih, jer mozes uclaniti bilo koga na svetu i sto kontakt mozes vrsiti preko interneta foruma, mejling grupa itd i na taj nacin obavestiti na hiljade ljudi o poslu a samim tim i mnoge od njih i uclaniti.
Eto nadam se da sam ti malo pomogao oko svega ovoga i budi slobodan da me pitas sta god zelis, ja cu ti rado odgovoriti.
Poseti opet moj sajt i tamo mozda nadjes jos neke odgovore koje sam ja preskocio. www.internet-site.ws
Ko zeli da se jos informise o ovome neka pise na support@internet-site.ws i ja cu mu rado odgovoriti na sva pitanja i takodje poslati moju reklamu firme.
Puno pozdrava i nadam se nasoj uspesnoj saradnji,
Branislav Aleksic
 
Još par pitanja :
- da li sam ja to dobro video, ili se mora uzeti domena i hosting da bih radio affiliate? Mislim, šta ako hoću samo da radim affiliate ( ne kažem da hoću, ali ako bih hteo )
- Šta je sa MySQL, ? Dobija li se neka baza uz hosting?
- Podržava li taj hosting PHP ?
 
Da bi razvijao posao moras uzeti domen, a hosting svakako dobijas uz to besplatno ako zelis da ga koristis. Sto se tice ovih tehnickih stvari nisam neki ekspert za dublju diskusiju o tome, ali znam da to sigurno podrzavaju i da uvode neke tehnicke novine za hosting, ali ko zeli dublje da prica o tome uputicu vas na strucne ljude.
Pozdrav,
Branislav
 
Ej covece 10$ mesecno :shock:

pa ja sam uzeo odlican hosting i .net domen za 20 evra i to za celu godinu dana :D

nema tu leba kod te firme ako hoces da se bavis tim poslom bolje uzmi reseling hosting neke druge, mnogo povoljnije firme :idea:
 
loop:
Ej covece 10$ mesecno :shock:

pa ja sam uzeo odlican hosting i .net domen za 20 evra i to za celu godinu dana :D

nema tu leba kod te firme ako hoces da se bavis tim poslom bolje uzmi reseling hosting neke druge, mnogo povoljnije firme :idea:

Hej, daj malo podataka.. Ja sam zainteresovan za domen, interesuje me konkurentnost .ws domena.. Ne zaboravi da od 10$ imas kroz mrezu 5$ nazad, sto nije lose.. Znaci, interesuju me alati koje dobijes, jednom recju koju vrednost dobijes za pare koje dajes, i koliko je to konkurentno, jer je ovo sve novo na trzistu, jos se nisu definisale kategorije ponuda niti cene pojedinih nivoa usluga.. :?: :shock:
 
pa ne moze domen .ws biti atraktivan koliko i .com ili .net

Sve je to preskupo retko ko ce da uzme taj domen i hosting zbog toga sto je to povoljno vec samo da bi ucestvovao u affilate.
 

Back
Top