Prva srpska kriminalna igra

tommy gun

Poznat
Poruka
9.136
Ova igra ce spadati u akcionalne igre.Surfovao sam malo po netu i naisao na nju.Ne mogu da se setim tog sajta,ali mi se jako dopala kako ce da je urade.Mozes da glumis politicara,obicnog gradjanina,kriminalca...Najavljena je za 2007.god.radi je nekakva komp.zaj.Nemam pojma sta to znaci.Zvace se White City.Bice na 2 dvd.Video sam da mozes da budes clan zemunskog klana.To je sve sto znam.Ali zato sada razmenjujmo misljenja. :wink:
 
tommy gun:
Ova igra ce spadati u akcionalne igre.Surfovao sam malo po netu i naisao na nju.Ne mogu da se setim tog sajta,ali mi se jako dopala kako ce da je urade.Mozes da glumis politicara,obicnog gradjanina,kriminalca...Najavljena je za 2007.god.radi je nekakva komp.zaj.Nemam pojma sta to znaci.Zvace se White City.Bice na 2 dvd.Video sam da mozes da budes clan zemunskog klana.To je sve sto znam.Ali zato sada razmenjujmo misljenja. :wink:
Pazi da ti ne poverujem. :roll: :roll:
 
GrimReaper:
tommy gun:
Ova igra ce spadati u akcionalne igre.Surfovao sam malo po netu i naisao na nju.Ne mogu da se setim tog sajta,ali mi se jako dopala kako ce da je urade.Mozes da glumis politicara,obicnog gradjanina,kriminalca...Najavljena je za 2007.god.radi je nekakva komp.zaj.Nemam pojma sta to znaci.Zvace se White City.Bice na 2 dvd.Video sam da mozes da budes clan zemunskog klana.To je sve sto znam.Ali zato sada razmenjujmo misljenja. :wink:
Pazi da ti ne poverujem. :roll: :roll:
MAjke mi! :)
 
da, da... hoce to... na pocetku si Legija i imas misije... jeste... hoce to... ratujes sa Zemuncima, Batajnicom, Dorcolcima, Vozdovcanima, Karaburmom... sa svim klanovima i klancicima.. nesto kao GTA, samo sto na mapi ima mnogo vise kurvi nocu :)
 

Back
Top