muški problem. pomoć!

jadnik

Početnik
Poruka
5
O ovome je jeko teško pričati, ali zato se javljam pod potpuno novim imenom...
Odskoro imam ozbiljnih problema u sexu i neznam kako to da rešim.
Smešno je što sam se sa ženom razveo pre 7 godina zato što nisam mogao da stanem, trebalo mi je svaki dan a njoj nije bilo do sexanja ni jednom nedeljno! A sad ja imam mlađu prijateljicu (30 god) ona oća a ja ne mogu!
Uzbudim se, digne mi se i - ništa! Nikad se ne digne dovoljno da joj uđem, ali lako svršim u ustima ili ruci! Da izvinete na izrazu - neznam druge.
Imam 52 godine, ne mogu da se mirim da je sex za mene prošao!
Pomagajte ljudi!
 
prijatelju sto s toga tice mislim da je ta tvoja prijateljica dobra riba pa se ti prvise uybudis a ybog godina ti se to desava da ne moyes da doyivis potpunu erekciju pa se desava prerana ejakulacija ako gresim ispravi me na osnovu informacija koje si napisao to mogu da ti napisem ne iznosis nekakve simptome pecenja ili sl pozdrav znas kako kazu bez starca nema udarca pa prema tome ne daj se
 
jadnik:
O ovome je jeko teško pričati, ali zato se javljam pod potpuno novim imenom...
Odskoro imam ozbiljnih problema u sexu i neznam kako to da rešim.
Smešno je što sam se sa ženom razveo pre 7 godina zato što nisam mogao da stanem, trebalo mi je svaki dan a njoj nije bilo do sexanja ni jednom nedeljno! A sad ja imam mlađu prijateljicu (30 god) ona oća a ja ne mogu!
Uzbudim se, digne mi se i - ništa! Nikad se ne digne dovoljno da joj uđem, ali lako svršim u ustima ili ruci! Da izvinete na izrazu - neznam druge.
Imam 52 godine, ne mogu da se mirim da je sex za mene prošao!
Pomagajte ljudi!
A odlazak kod urologa niste razmatrali kao mogucnost?
 

Back
Top