Ribe u horoskopu

Ma ne ogovaramo, Elle,,, Nego se mannibals malo zaneo :-D
Nego, STORMY postavila sam ti pitanje na prethodnoj strani ali izgleda da si ga previdela.. Napisala si da ti je tata Riba pa me zanimalo sta imas da kazes o muskim Ribama ako moze, ja ih slabo poznajem...
 
Znam mnogo Riba, ali vishe bih volela da
mi kazhesh konkretno, za koji podznak te
interesuje dotichna Riba.
Moj tata je Strelac u podznaku i chudna je
kombinacija.. Najvetji deo vremena je tjutljiv,
ali ima svoj ogroman krug prijatelja sa kojima
se redovno vidja (drushtveni zhivot 10+), radi vishe
poslova, jer ga rad ispunjava (tako kazhe). Obozhava
da putuje i to radi par puta godishnje i.. ne znam..
ostale mushke Ribe mi nisu ostavile takav utisak.
Zato bi bilo najbolje da mi napishesh za koji konkretno
podznak, pa ti mozhda mogu pomotji, jer Ribe su,
kao i Device, promenljivi znaci, i mislim da umeju
dosta da se prilagode i podznaku i tranzitima.. :roll:
 
hm, ja znam jednu ribu/vagu i ne samo da je znam nego ne znam sta cu sa njom hehehe salu na stranu, mislim da je ona tvrdnja o 2 tipa riba tacna i da najpre treba odrediti kom tipu, visem ili nizem, ta Ribica pripada, visi tip - pozitivnije osobine, grubo receno. Riba/vaga je sva kontradiktorna i u odnosu sa drugima a najvise sa samim sobom. Plemenita je i dobronamerna ali moze biti surova i traziti maksimalnu zrtvu, 100% od druge osobe (bar ja tako to dozivljavam u vezi sa Ribom/vagom...) Ovo naravno moze biti i jako pozitivno, narocito za jednu Vagu poput mene :) Romantican i nezan kako samo on to ume, ali za tili cas se moze povuci u sebe (zbog njemu znanih razloga) i ne progovoriti ni reci 3 sata, a cesce i 3 dana! Jako je sujetan a s druge strane moze dovoditi sebe u najbizarnije situacije. Pronicljiv jako, intuitivan, osetljiv ali vrlo netaktican, sto i nije svojstveno jednoj Vagi (i u podznaku). Ne govori mnogo, o sebi niposto, kritiku na jedno uvo cuje, na drugo ispusti.
Eto, moje neko vidjenje, ukratko, no subjektivno i uopsteno. Nadam se da je pomoglo :)
 
hm, ja znam jednu ribu/vagu i ne samo da je znam nego ne znam sta cu sa njom hehehe salu na stranu, mislim da je ona tvrdnja o 2 tipa riba tacna i da najpre treba odrediti kom tipu, visem ili nizem, ta Ribica pripada, visi tip - pozitivnije osobine, grubo receno. Riba/vaga je sva kontradiktorna i u odnosu sa drugima a najvise sa samim sobom. Plemenita je i dobronamerna ali moze biti surova i traziti maksimalnu zrtvu, 100% od druge osobe (bar ja tako to dozivljavam u vezi sa Ribom/vagom...) Ovo naravno moze biti i jako pozitivno, narocito za jednu Vagu poput mene :) Romantican i nezan kako samo on to ume, ali za tili cas se moze povuci u sebe (zbog njemu znanih razloga) i ne progovoriti ni reci 3 sata, a cesce i 3 dana! Jako je sujetan a s druge strane moze dovoditi sebe u najbizarnije situacije. Pronicljiv jako, intuitivan, osetljiv ali vrlo netaktican, sto i nije svojstveno jednoj Vagi (i u podznaku). Ne govori mnogo, o sebi niposto, kritiku na jedno uvo cuje, na drugo ispusti.
Eto, moje neko vidjenje, ukratko, no subjektivno i uopsteno. Nadam se da je pomoglo :)

Hvala na odgovoru... Evo jos jedne kombinacije zena Vaga+ muskarac Riba... Na prethodnoj strani smo pisali o tome, izgleda da je zaista to cesta kombinacija! :D Nego, pomenula si visi i nizi tip Ribe- kako se to odredjuje i sta to uopste znaci? Sve zaboravim da pitam,a odavno me to zbunjuje, dobro je da si me podsetila..
 
Ribe / Shkorpija

Ovo je priroda koju je teško shvatiti, ako se posmatra isključivo kroz prizmu logike. Ove Ribe su najmisterioznije od svih u zodijaku, sve je kod njih zagonetno. Opažaju svet koji ih okružuje, žive u neracionalnom i u neobjašnjenom. Njihov pogled je fascinantan, očaravajući. Zaista su obdarene šestim čulom, i to su često osobe koje kao da su došle iz neke druge dimenzije, čarobnjaci, medijumi...

Sklonosti ka introspekciji, ka svesnom istraživanju lavirinata unutrašnjeg života dostižu zavidan nivo kod ove sprege dva vodena znaka, jednog Promenljivog (Ribe) i drugog Fiksnog (Škorpija). Nemirna priroda, obuzeta svojim snovima, suočena s prividnim protivrečnostima stvarnog i zamišljenog, razapeta između odbacivanja superiornosti i želje da se uzdigne do vrha, ovo je ličnost predana snažnim osećanjima.

Ostavljena na milost i nemilost kretanjima svesti i podsvesti, Riba - Škorpija luta pokušavajući da uskladi ono što jeste ili misli da jeste onome što je okružuje; u tome retko uspeva jer je ometaju snažni unutrašnji potresi koji je iscrpljuju i sprečavaju da sačuva lucidnost neophodnu za svoje duhovno ispunjenje. Tada upada u vrtlog, konfuziju, duhovni haos, i to širi na svoju okolinu.

Snaga dve prirode u ovoj kombinaciji otkriva drugima nemire njene duše. Reč je, u suštini, o ličnosti koja se ne uklapa u šeme, jer je u njoj sve podvrgnuto unutrašnjoj strastvenosti, koja čini njene akcije i reakcije često neshvatljivim u očima drugih, ali sasvim opravdanim u svetlu njenih impulsa. Čak su i utisci ovakvih osoba podvrgnuti nesvesnom i instinktivnom, jer padaju pod vlast osećanja a ne razuma...

- Nije Vas nimalo lako upoznati, jer mnogo toga leži prikriveno ispod površine. Često delujete kao veoma spokojna, jednostavna osoba, a u suštini ste izuzetno komplikovano ljudsko biće, daleko osetljivije nego što to pokazujete. Vi ste intenzivniji i tajanstveniji od ostalih Riba. Škorpija podstiče Vašu snažnu, emotivnu, intuitivnu prirodu.

Vaše prisustvo se oseća; oseća se Vaš jak erotski naboj i magnetizam - Vi zaista očaravate suprotni pol. Imate želju da napredujete, da prevladate sopstvena ograničenja. Unutrašnji život i metafizički smisao Vama su od velike važnosti. Kod Vas može doći do pojava krajnosti u ponašanju pošto ste pobornik ideje "sve ili ništa". Vodite računa i o svojim mazohistickim ponašanjima u ljubavi ili reskiru da se samouništite ako naiđete na nerešive konflikte - Vama kao da se dopadaju zamršene situacije.

S obzirom da ste skloni depresiji i paranoji, gledajte na stvari i događaje sa pozitivne strane. Samo ako konačno popustite pred impulsima svoje podsvesti mogli bi da dosegnete poznavanje sebe same. Imate želju i volju ali Vam je potrebno vreme da se izmirite sa samim sobom. Mada često krijete u sebi jako romantično osećanje, dovoljno ste snažni da ne prepustite da Vas ono vodi. Tek ako uspete da pobedite svoje psihološke probleme, možete se nadati da ćete sami od sebe izvući velike stvari..

Here's me 8-)
 
Moj brat je Riba - Skorpija i fakat je misteriozan, nekad imam osjecaj da je s druge planete :D Ima nesto cudno u njemu zbog cega ga svi vole onako isprve, bez analiziranja..

Ali tu sam da kazem.. RIBE SRETAN VAM RODJENDAN ;)
 

Back
Top