Gramaticke greske...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Sta vas vise nervira: svoje ili tudje gramaticke greske? Stvarno... Ovaj forum je pun ljudi koje bih vratio u prvi osnovne... Ono: tacka, zarez i sl...

No, u principu ne govorim nista... Nisam ni ja preveliki biser. Cesto umesto "bih", napisem "bi" ili mi se potkrade neka greska u kucanju... Ali, opet... Ima onih koji se izgleda hrane greskama i zive od njih...
 
Moje me nerviraju, a tuđe...pa, recimo da ako pogreše u nekom osnovnom znanju, padaju u mojim očima.

Inače, kako kucam slepo, dešava mi se često da pravim greške, ali to su one druge, koje ne pravim jer ne znam pravilno da napišem. Posledica brzog kucanja, pa ja i ne gledam šta pritiskam.
Yebiga.
 
E ja baš ne kucam na slepo, ali može se reći da mnogo i ne gledam ispod prstiju... Posebno otkad mi je brat nabudžio ovaj sto gde mesto za tastaturu viri čitavih 8cm... :twisted:
PA IPAK POSLE PROČITAM ŠTA SAM NAPISALA :lol:
I ako je mnogo ružna greška uvek postoji ono "edit" :D
Nego, šta mislite, kada neko napiše ja bi, ili sa mnom, ili koi?, ili nemogu...
Pa posle napiše kako mu se omaklo u kucanju :roll:
 
obicno procitam ono sto sam napisao pa ako ima greske idem na edit
osim ako nije u pitanju da sam umesto "a" stavio "s" ili nesto slicno onda nemam vremena da se bakcem sa tim.

mada me ne nerviraju tudje greske osim ako nisu tipa "sa nikim" i sl.
 
Ili, ja bih htela... Mislim, lako je napisati, 'aj' ti izgovori!!!
E, da vas pitam, ali ozbiljno:
ni sa kim ili nisakim? Mislim, tripppp...
:idea: Sećate li se onoga: Bio sam u Ulici Kralja Petra... :?:
 
Procitajte :D

Nsiam vrevoao da zpavrao mgou rzmaueti ono sto ctaim.
Zaavljhuujci nobniecoj mcoi ljdksuog mgzoa, pemra irtazsiavnjima nucainka sa Kmbreidza, njie vzano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rcei, jdieno je btino da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu. Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mzeote ctiati bez pobrelma.
Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne ctia savko slvoo pnaooosb, vec rcei psmraota kao cleniu. Oavj preomecaj je sljiavo nzavan tipoglikemija.

:lol: :lol: :lol:
 
botja:
Procitajte :D

Nsiam vrevoao da zpavrao mgou rzmaueti ono sto ctaim.
Zaavljhuujci nobniecoj mcoi ljdksuog mgzoa, pemra irtazsiavnjima nucainka sa Kmbreidza, njie vzano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rcei, jdieno je btino da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu. Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mzeote ctiati bez pobrelma.
Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne ctia savko slvoo pnaooosb, vec rcei psmraota kao cleniu. Oavj preomecaj je sljiavo nzavan tipoglikemija.

:lol: :lol: :lol:

APSOLUTNO TACNO!!!
 
botja:
Procitajte :D

Nsiam vrevoao da zpavrao mgou rzmaueti ono sto ctaim.
Zaavljhuujci nobniecoj mcoi ljdksuog mgzoa, pemra irtazsiavnjima nucainka sa Kmbreidza, njie vzano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rcei, jdieno je btino da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu. Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mzeote ctiati bez pobrelma.
Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne ctia savko slvoo pnaooosb, vec rcei psmraota kao cleniu. Oavj preomecaj je sljiavo nzavan tipoglikemija.

:lol: :lol: :lol:
Zanimljivo, vrlo zanimljivo :o :o :o
E, a deca? Mislim, kad uče da čitaju rade to slovo po slovo. Kad to prerastemo?
 
Lexa:
E ja baš ne kucam na slepo, ali može se reći da mnogo i ne gledam ispod prstiju... Posebno otkad mi je brat nabudžio ovaj sto gde mesto za tastaturu viri čitavih 8cm... :twisted:
PA IPAK POSLE PROČITAM ŠTA SAM NAPISALA :lol:
I ako je mnogo ružna greška uvek postoji ono "edit" :D
Nego, šta mislite, kada neko napiše ja bi, ili sa mnom, ili koi?, ili nemogu...
Pa posle napiše kako mu se omaklo u kucanju :roll:
baybe, sa mnom ide odvojeno ,bar u nasoj gramatici.....
 
botja:
Procitajte :D

Nsiam vrevoao da zpavrao mgou rzmaueti ono sto ctaim.
Zaavljhuujci nobniecoj mcoi ljdksuog mgzoa, pemra irtazsiavnjima nucainka sa Kmbreidza, njie vzano kjoim su roedsldoem npiasnaa slvoa u rcei, jdieno je btino da se pvro i psldeonje sovlo nlaaze na sovm msteu. Otasla solva mgou btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest mzeote ctiati bez pobrelma.
Ovo je zobg tgoa sto ljduksi mzoak ne ctia savko slvoo pnaooosb, vec rcei psmraota kao cleniu. Oavj preomecaj je sljiavo nzavan tipoglikemija.

:lol: :lol: :lol:

EXTRA...VRH VRHOVA...FULL FULLOVA 8) 8) 8) 8) 8)
 
Najvise mrzim ovakve recenice:

kadasambiomaliimaosampsapoimenusvrcosvrcojebiozuckastikratkodlakiterijeriodazivaosenaimesvrcokadmijebilosesnaestgodinamojsvrcojevecimaotrigodinejuriojepticepodvoristuijeokomsijskocveceitravutjdokganisuotrovaliljubomornikomsijejerjesvrcobionajlepsikucovukraju

Ajde da vas vidim sad... :lol: Hocete li moci desifrovati ovu tuznu pricu. :cry:
 
Morao sam da ucinim manje ispravke:


kadasambiomaliimaosampsapoimenusvrcosvrcoyebiozuckastikratkodlakiterijeriodazivaosenaimesvrcokadmiyebilosesnaestgodinamojsvrcojevecimaotrigodinejuriojepticepodvoristuijeokomsijskocveceitravutjdokganisuotrovaliljubomornikomsijejerjesvrcobionajlepsikucovukraju
 

Back
Top