Zašto mrzite...

All-iance

Početnik
Poruka
21
Zašto mrzite jevreje. Ja sam "umereni" nacionalista. Volim Srbiju i mislim da su jevreji u ne tako dalekoj proslosti prošli ("propatili") sve sto mi prolazimo sada. Nisu oni krivi što ih danas podržava Amerika. Zar mi ne bismo voleli da neko nas tako štiti.
Ne želim da se raspravljam sa bračom? i da ovim pitanjem izazovem neke svađe po forumu?
objasnite mi prosto zašto jer dobijam neke "nebulozne" odgovore od okoline koji nemaju veze sa mozgom? tipa "oni su cicije" So what. "oni su dilu sa vanzemaljcima"...
Mislim da se Srbija treba ponositi činjenicom da smo tolerantni prema svim narodima, da smo ne mi već naši susedi mnogo veći fašisti...
1. Ne razumem one koji šaraju grad anti-jevrejskim parolama isto kao što
2. Ne razumem anti-srpsku kamapnju skoro svih televizija i "nezavisnih" novina kao i nekih kvazi-demokratskih stranaka.

Toliko.:)
 
Iskreno, ja bih na sud (a mozda bih i licno presudio) one koji su sarali dzamije, izloge i na bilo koji nacin podrzali genocide nad bilo kim. Sram me je svog grada (Nisha) jer u njemu ima najvise velikosrba i nacionalista, sto se da objasniti niskim stepenom kulture i svesti njegovih gradjana.

Jevreje zaista ne razumem zasto bi neko mrzeo, narocito ne ovde. Jevreji koje ja znam uglavnom rade po fakultetima (kao profesori) i time samo potpomazu razvoj intelektualnog bica ove zemlje. Takve ljude (koji cine pravo bogatstvo jedne zemlje) mrzeti i goniti ne zasluzuje komentar. Kazem, valjalo bi takve na sud (ne znam da li se to moze voditi kao krivicno delo).
 
Ma o tome se radi. Zašto kažeš "velikosrba" i "nacionalista" u negativnom smislu.
Pitanje tebi:Zašto sam manji Srbin ako ne mrzim jevreje?
Pitanje njima: Zašto sam veći Srbin ako mrzim jevreje?
(ajde da razumem mržnju prema hrvatima, bošnjacima, albancima, ali ovo ne razumem)
Oni koji su to radili po Nišu i svuda, nisu srbi, oni su jednostavno fašisti i bili bi takvi svuda, i da žive u Americi ili Lihtenštajnu :) ili ...
 
A sta mislite, zasto su Jevreji tako lose prolazili u svetu vekovima? Nije samo Nemacka sprovodila represalije nad njima. Rusija, Italija, Amerika. U Ameriku su dolazili delom zbog progona iz Rusije i tamo nisu imali bolji tretman. Nisu imali cak ni pravo na licna dokumenta ako se ne varam. Tek su osnivanjem Holivuda i ratnom propagandom stekli u Americi prava. Sta je to kod Jevreja sto izaziva mrznju kod ostalih?
 
da bar znam zašto pa da ih mrzim :))
dokaz je i broj odgovora ove teme (od kojih 2 moja). Niko ne zna razlog.
Mi smo sve nekako ironični.
Mrzimo Jevreje, Rome, Kineze (koji nam nisu učinili ništa loše)
A sa druge strane ima dosta pametnjakovića na ovom forumu i dosta medija koji i dalje pametuju o hrvatima, muslimanima,... kao jadnim, dobrim, finim, narodima koji su u "jasenovcu ubili samo 7000 ljudi medju kojima hrvata, srba, roma" (izjava Mesića) ili "da u bratuncu, skelanima nije bilo toliko žrtava da bi neko došao na komemoraciju"...
 
Necu puno o ovom,protokoli su dovoljan dokaz.Samo jedna mala stvarcica mi bode okice-prosle nedelje poce serija o proterivanju jevreja iz ratom okupirane Evrope u zamislite obecanu zemlju Ameriku naravno na TV b92.Ova mala Labusova cerka se naprasno udade za onog dzuju,na svetskom bankarskom forumu u Strava Centru 70posto bankara Jevreji...Paranoja?Vrlo zdrava stvar u malim kolicinama.
Dubok naklon :P :lol: :roll:
 
All-iance:
Zašto mrzite jevreje. Ja sam "umereni" nacionalista. Volim Srbiju i mislim da su jevreji u ne tako dalekoj proslosti prošli ("propatili") sve sto mi prolazimo sada. Nisu oni krivi što ih danas podržava Amerika. Zar mi ne bismo voleli da neko nas tako štiti.
Ne želim da se raspravljam sa bračom? i da ovim pitanjem izazovem neke svađe po forumu?
objasnite mi prosto zašto jer dobijam neke "nebulozne" odgovore od okoline koji nemaju veze sa mozgom? tipa "oni su cicije" So what. "oni su dilu sa vanzemaljcima"...
Mislim da se Srbija treba ponositi činjenicom da smo tolerantni prema svim narodima, da smo ne mi već naši susedi mnogo veći fašisti...
1. Ne razumem one koji šaraju grad anti-jevrejskim parolama isto kao što
2. Ne razumem anti-srpsku kamapnju skoro svih televizija i "nezavisnih" novina kao i nekih kvazi-demokratskih stranaka.

Toliko.:)

Ја лични готивим Јеше имам неке пријатеље Јевреје, али мрзим ционисте, чак их и ти моји познаници из Израела неволе а они су НАЦИОНАЛИСТИ Јевреји.
Ја то гледам на овај начин. МИ И ЈЕШЕ ИМАМО ИСТОГ НЕПРИЈАТЕЉА А ОН ЈЕ ИСЛАМ И ЛАТИНСКА ЈЕРЕС.
 
katana_blade:
Cini mi se da nijedan normalan covek ( pa prema tome i Srbin ) ne treba da mrzi bilo koga a pogotovu Jevreje koji Srbima nikad lose nisu nista uradili :idea:

Тако је, а то нарочито важи за Медлин Олбрајт,
Била Клинтона (Кона), Сороша... итд. :evil:
 
Бл:
МИ И ЈЕШЕ ИМАМО ИСТОГ НЕПРИЈАТЕЉА А ОН ЈЕ ИСЛАМ И ЛАТИНСКА ЈЕРЕС.

Posle ovoga nema se sta vise reci. Gotovo je tu sa bilo kakvim misljenjem, diskusijom... ljudskoscu... Ne mogu da verujem kakvih ljudi ima... Ne znam da li da ih mrzim ili zalim.
 
All-iance:
da bar znam zašto pa da ih mrzim :))
dokaz je i broj odgovora ove teme (od kojih 2 moja). Niko ne zna razlog.
Mi smo sve nekako ironični.
Mrzimo Jevreje, Rome, Kineze (koji nam nisu učinili ništa loše)
A sa druge strane ima dosta pametnjakovića na ovom forumu i dosta medija koji i dalje pametuju o hrvatima, muslimanima,... kao jadnim, dobrim, finim, narodima koji su u "jasenovcu ubili samo 7000 ljudi medju kojima hrvata, srba, roma" (izjava Mesića) ili "da u bratuncu, skelanima nije bilo toliko žrtava da bi neko došao na komemoraciju"...

katana_blade:
Cini mi se da nijedan normalan covek ( pa prema tome i Srbin ) ne treba da mrzi bilo koga a pogotovu Jevreje koji Srbima nikad lose nisu nista uradili :idea:

Прво катана, пази ово,
Медлин Олбрајт, Џорџ Сорош, Џејмс Рубин, Ричард Холбрук, Весли Кларк, итд.. да не набрајам више, СВИ су они јевреји! Па незнам како се то уклапа у ово што је у твојој поруци подвучено?

Не требамо да мрзимо Кинезе, Роме, Јевреје, ни Хрвате... Само требамо да будемо опрезни и свесни. Јер, нису сви Јевреји као ови које сам навео горе..
 
eremita:
katana_blade:
Cini mi se da nijedan normalan covek ( pa prema tome i Srbin ) ne treba da mrzi bilo koga a pogotovu Jevreje koji Srbima nikad lose nisu nista uradili :idea:

Тако је, а то нарочито важи за Медлин Олбрајт,
Била Клинтона (Кона), Сороша... итд. :evil:

То су само део Јевреја, па ми имамо Тадића, Вука и Слобу М. који су више зла наљели Србској нацији. Зато нетреба мрзети све , посебно пошто има око
200 000 ПРАВОСЛАВНИХ ХРИШЋАНА ЈЕВРЕЈА
 
Rece Bog u Starom Zavetu: "Nisam sa vama sto ste najbolji, nego sto ste najgori narod medju narodima".
Ipak, pokajani i krsteni Jevreji su vraceni na put mesije kojeg su cekali. Njima ne pripadaju ni Medlin Olbrajt, ni Klinton niti svi ostali dusmani koji su sa domacim bezboznicima rusili ovu zemlju.
 
King 7:
Rece Bog u Starom Zavetu: "Nisam sa vama sto ste najbolji, nego sto ste najgori narod medju narodima".
Ipak, pokajani i krsteni Jevreji su vraceni na put mesije kojeg su cekali. Njima ne pripadaju ni Medlin Olbrajt, ni Klinton niti svi ostali dusmani koji su sa domacim bezboznicima rusili ovu zemlju.

ТАЧНО СРБИНЕ
 
commodore:
I ja sam veoma protiv antisemitizma u Srbiji. Nekako mi nije normalno da mi podrzavamo nesto sto Nemci podrzavaju...
Kratko i jasno.

Nacizam u antiantisemitizmu. Savremena Nemacka normalno da ne mrzi jevreje, niti ih moze mrzeti bilo koja zemlja na nekom osrednjem ili visem stupnju razvoja.

Nemacku Srbija ni po cemu ne bi mogla dostici ni za 1000 godina, i to kad bi Nemacka prestala da se razvija (i sto se tice ljudskih prava, i medjuljudskih odnosa, i kulture).
 
Ne treba mešati te pomenute Američke jevreje jer tamo su svi isti - mislim na one koji su došli na taj položaj (srbi, albanci, jevreji) svi sa jednim ciljem "potpuna globalizacija" i "potpuna podela na klase". Al Gor (albanac), Panić (srbin) ili Bil Klinton(jevrej)...mislim da nema mnogo razlike. Njih i ne treba uzimati u obzir (mada brojčano jevreja ima najviše tamo, pa zato bodu u oči).
Mislim da su Evropski cool. Dosta su doprineli evropskoj kulturi, ekonomiji, filmu, nauci,...
Ajnštajn, David Rikardo, Marks,...
 
All-iance:
Ne treba mešati te pomenute Američke jevreje jer tamo su svi isti - mislim na one koji su došli na taj položaj (srbi, albanci, jevreji) svi sa jednim ciljem "potpuna globalizacija" i "potpuna podela na klase". Al Gor (albanac), Panić (srbin) ili Bil Klinton(jevrej)...mislim da nema mnogo razlike. Njih i ne treba uzimati u obzir (mada brojčano jevreja ima najviše tamo, pa zato bodu u oči).
Mislim da su Evropski cool. Dosta su doprineli evropskoj kulturi, ekonomiji, filmu, nauci,...
Ajnštajn, David Rikardo, Marks,...
Jel to onaj Ajnstajn sto napravi a-bombu? :lol: Ili onaj neradnik Marks ********* :shock: Za ovog treceg ne znam.Ne mrzim ali suy u svakoj corbi mirodjija
 
eremita:
katana_blade:
Cini mi se da nijedan normalan covek ( pa prema tome i Srbin ) ne treba da mrzi bilo koga a pogotovu Jevreje koji Srbima nikad lose nisu nista uradili :idea:

Тако је, а то нарочито важи за Медлин Олбрајт,
Била Клинтона (Кона), Сороша... итд. :evil:
eremita Georg Soros,Madelina k.Albright,crkli zlocinac (Mose Pijade),za koga TITOVCI jos zale,itd!!!
 
King 7:
Rece Bog u Starom Zavetu: "Nisam sa vama sto ste najbolji, nego sto ste najgori narod medju narodima".
Ipak, pokajani i krsteni Jevreji su vraceni na put mesije kojeg su cekali. Njima ne pripadaju ni Medlin Olbrajt, ni Klinton niti svi ostali dusmani koji su sa domacim bezboznicima rusili ovu zemlju.

А зашто се ти добри Јевреји НЕ ОГЛАСЕ И ОГРАДЕ
ОД СВОЈИХ СУНАРОДНИКА ЗЛОЧИНАЦА ! Па зар се од
нас Срба то не тражи свакодневно ??? Не, него
ћуте као фуњаре и чекају као лешинари да и њима
нешто капне.
 
na pitanje pitanjem......neko negde napishe achtung juden....sve bruji....u novinama ludilo....a da napishe smrt islamu....il smrt ciganima.....il smr homosima....il smrt katolicima...itd.....niko nishta ne bi reko....i otqd antisemitizam ?.....mislim vekovima su jevreji proganjani.....zashto?.....zar je mogutje da su tolko dobri da su ostali ljubomorni pa ih proganjaju?.....i josh puno pitanja....al nema potrebe........
 
Идите на www.antiwar.com да видте да има Јевреја који итекако вуку на српску страну, сви су углавном симпатизери Ликуда који је десница за разлику од циониста коју му дођу некакав јеврејски микс КПЈ и национал-социјалста.
Упућенији кажу да постоји разлика између Јевреја Ашкеназа и Сефарда, једни су прави Јевреји који не праве проблеме другима док су други, попут Сороша или Бисерко, потомци Хазара који су примили јудаизам, то су углавном европски Јевреји, и који су они који су у свакој чорби мирођија.
Немам шта да их ни мрзима нити да их волим али чињенице говоре саме за себе.
 
eremita:
King 7:
Rece Bog u Starom Zavetu: "Nisam sa vama sto ste najbolji, nego sto ste najgori narod medju narodima".
Ipak, pokajani i krsteni Jevreji su vraceni na put mesije kojeg su cekali. Njima ne pripadaju ni Medlin Olbrajt, ni Klinton niti svi ostali dusmani koji su sa domacim bezboznicima rusili ovu zemlju.

А зашто се ти добри Јевреји НЕ ОГЛАСЕ И ОГРАДЕ
ОД СВОЈИХ СУНАРОДНИКА ЗЛОЧИНАЦА ! Па зар се од
нас Срба то не тражи свакодневно ??? Не, него
ћуте као фуњаре и чекају као лешинари да и њима
нешто капне.
E, to je vec nesto drugo. To bi morao neko od njih da nam objasni. Ja licno nikad nisam upoznao nijednog Jevrejina da bih ga pitao. Rece BL da mrze cioniste, ali osude nema.
 
PAC-PAC:
Идите на www.antiwar.com да видте да има Јевреја који итекако вуку на српску страну, сви су углавном симпатизери Ликуда који је десница за разлику од циониста коју му дођу некакав јеврејски микс КПЈ и национал-социјалста.
Упућенији кажу да постоји разлика између Јевреја Ашкеназа и Сефарда, једни су прави Јевреји који не праве проблеме другима док су други, попут Сороша или Бисерко, потомци Хазара који су примили јудаизам, то су углавном европски Јевреји, и који су они који су у свакој чорби мирођија.
Немам шта да их ни мрзима нити да их волим али чињенице говоре саме за себе.

Е, у овоме се углавном слажем са Тобом, јер, рецимо
београдски Јевреји пре 2.светског рата били
су узор, идоли, препоштени и вредни људи, веома
поштовани, угледни. То поуздано знам из прича
мога деде који је код њих шегртовао - а они су га
уздигли у трговачком Београду и помагали... а касније и он њима..знам многе позитивне приче ... али шта је ово
данас - то не умем да објасним !!!
Једино знам да је одвратно !!!
 

Back
Top