Ljetovanje u Herceg-Novom!

dbk:
Povoljno izdajem sobe u HN na atraktivnoj lokaciji.Uslovi odlicni.Sve detaljnije inf na tel 088/322-880 ili 069/445-780 Pozdrav Vule

Detaljne informacije si mogao i izloziti , da se ne zove bez potrebe , a i javili bi se verovatno samo oni koji su spremni da odu u HN !
Jel plaza jos uvek vreli beton !?
( malo odrpan ali beton )
Nasa Maja bi to mogla lepse poplocati !
 
Plaze su u zavisnosti koliko si spreman da istrazujes,e sada imas vreli beton ukoliko volis,ali isto tako imas Zanjice,Rose,Miriste,Big Blue itd..Ali isto tako za one koji vole industrijski turizam,vjestacke palme i vreli pjesak preporucujem,Valencija,Hurgada,Marmaris,Limassol,Costa Brava i jos mnogo,mnogo mjesta po Evropi.Ko nevoli prirodu nemora da pljuje po onome sto mozda i ne zna.
Vode ovoga ljeta ima non-stop.
Ukolikjo vam treba jos informacija o HN,mozete otici na www.hercegnovi.com i saznati o svemu ostalom kada je u pitanju i aktivan i pasivan odmor.
Hvala
DBK
 
dbk:
Plaze su u zavisnosti koliko si spreman da istrazujes,e sada imas vreli beton ukoliko volis,ali isto tako imas Zanjice,Rose,Miriste,Big Blue itd..Ali isto tako za one koji vole industrijski turizam,vjestacke palme i vreli pjesak preporucujem,Valencija,Hurgada,Marmaris,Limassol,Costa Brava i jos mnogo,mnogo mjesta po Evropi.Ko nevoli prirodu nemora da pljuje po onome sto mozda i ne zna.
Vode ovoga ljeta ima non-stop.
Ukolikjo vam treba jos informacija o HN,mozete otici na www.hercegnovi.com i saznati o svemu ostalom kada je u pitanju i aktivan i pasivan odmor.
Hvala
DBK

Aktivan i pasivan ...odmor ??

( dbk ) Drzavna Bezbednost Kotor ili Kolasin ?

Sala mala ! :)
 
underwater:
dbk:
...za one koji vole industrijski turizam ,vjestacke palme i vreli pjesak preporucujem,Valencija,Hurgada,Marmaris,Limassol,Costa Brava...

svaka cast na definiciji...

Ti si crnogorče Marmaris i Hurgadu video na razglednici u "glavnu poštu" u Herceg Novi ili na "IN" televiziju. :lol:

Naravno, stara priča : :idea:
"Niđe nema vake obale ka u nas Crnogoraca"
"Mi znamo kako-Crna Gora ka Monako"
"Viva vero Montenegro"
"Ovo što je Bato Buturović napravio u Kumbor to nema niđe na bijeli svet"
"Vode ovog ljeta ima non-stop" :?: U yeboteee :idea: jel to sada ALL INCLUSIVE ???

:arrow: činjenice su drugačije :
1. Hurgada ima takvu plažu koja se prostire na 50 km (to je pola Crnogorske obale, yebeš ga brojke su brojke)
2. Od 50 najboljih svetskih lokacija za ronjenje 35 se nalaze na Crvenom moru (BTW :arrow: Hurgada je na Crvenom moru) . Prozirnost mora je daleko veća nego kod "našeg" tj. "Vašeg".
3. Preko mora, na drugoj strani crvenog mora od Hurgade je Sharm el Sheik ... mondensko letovalište, u kome su se održavali mirovni pregovori Izraela i Palestinaca pod pokroviteljskom SAD. Čudi me da Ameri nisu izabrali da te pregovore odrade na "Žanjice" ili na "Njivice" ili u onaj velelepni hotel DR SIMO MILOŠEVIĆ.
:arrow: Nisu još provalili preko satelita svu tu LJEPOTU !

Oh da Cetinje i Lovćen da ne spominjem ... "to nema u vasionu...te ljepote"

O Marmarisu ću sledeći put ...

:lol:

BAR JE BIO TAMO...PROŠLE GODINE :lol:
 
Pobrkali ste malo loncice.Nisam crnogorka vec Dubrovcanka,roditelji mi zive u Herceg-Novom i smatram da je mjesto totalno cool.Dbk znaci Dubrovnik,sva mjesta koja sam nabrojala a i mnoga druga sam posjetila vise puta,cak u mnogim i zivjela.U postu i na razglednici su mnogi od vas gledali,ali ja ne....Trenutno sam u San Domingu ali i dalje mislim da je kod nas divno i jedva cekam sredinu avgusta da stignem.
Aktivan odmor podrazumjeva ronjenje,jedrenje,obilazenje dok pasivan uglavnom lezanje ispred hotela,ok?
Puno pozdrava od DBK
 
bravo dbk...pre neki dan sam se vratila iz hn i bilo je da se ne zaboravi!!!!moze svako da prica sta god hoce,ali tamo se uvek vracam-i posle grcke,turske...jer obozavam ljude,bas su gotivni,a konobare koji dolaze i cele srbije puno pozdravljam!!!ljudi najbolji ste!!!
 
dbk:
Pobrkali ste malo loncice.Nisam crnogorka vec Dubrovcanka,roditelji mi zive u Herceg-Novom i smatram da je mjesto totalno cool.Dbk znaci Dubrovnik,sva mjesta koja sam nabrojala a i mnoga druga sam posjetila vise puta,cak u mnogim i zivjela.U postu i na razglednici su mnogi od vas gledali,ali ja ne....Trenutno sam u San Domingu ali i dalje mislim da je kod nas divno i jedva cekam sredinu avgusta da stignem.
Aktivan odmor podrazumjeva ronjenje,jedrenje,obilazenje dok pasivan uglavnom lezanje ispred hotela,ok?
Puno pozdrava od DBK

ronjenje na cg primorju??? pa tamo ima samo pesak...i po koja ribica
 
dbk:
Pobrkali ste malo loncice.Nisam crnogorka vec Dubrovcanka,roditelji mi zive u Herceg-Novom i smatram da je mjesto totalno cool.Dbk znaci Dubrovnik,sva mjesta koja sam nabrojala a i mnoga druga sam posjetila vise puta,cak u mnogim i zivjela.U postu i na razglednici su mnogi od vas gledali,ali ja ne....Trenutno sam u San Domingu ali i dalje mislim da je kod nas divno i jedva cekam sredinu avgusta da stignem.
Aktivan odmor podrazumjeva ronjenje,jedrenje,obilazenje dok pasivan uglavnom lezanje ispred hotela,ok?
Puno pozdrava od DBK

Ozeni me ...( udaj se ) za me ! :D
 
dbk:
Pobrkali ste malo loncice.Nisam crnogorka vec Dubrovcanka,roditelji mi zive u Herceg-Novom i smatram da je mjesto totalno cool.Dbk znaci Dubrovnik,sva mjesta koja sam nabrojala a i mnoga druga sam posjetila vise puta,cak u mnogim i zivjela.U postu i na razglednici su mnogi od vas gledali,ali ja ne....Trenutno sam u San Domingu ali i dalje mislim da je kod nas divno i jedva cekam sredinu avgusta da stignem.
Aktivan odmor podrazumjeva ronjenje,jedrenje,obilazenje dok pasivan uglavnom lezanje ispred hotela,ok?
Puno pozdrava od DBK

Vidim da si videla Hurgadu uživo na "HRT 1" :lol:
Verovatno je bio neki direktan prenos aktivnog ronjenja...
Da si bila tamo ne bi lupetala o veštačkim palmama i beton plažama...
No ipak :arrow: uživaj ti u "ljepotama crne gore" i nemoj putovati nigde u "inozemstvo" kada je TAKO dobro na "šetalištu 9 danica" :lol:
:arrow: ipak jedna betonska plaža kakva je Jahting klub ne može da se poredi sa Sinajskim peskom 8)
 
DOKONI UM:
dbk:
Pobrkali ste malo loncice.Nisam crnogorka vec Dubrovcanka,roditelji mi zive u Herceg-Novom i smatram da je mjesto totalno cool.Dbk znaci Dubrovnik,sva mjesta koja sam nabrojala a i mnoga druga sam posjetila vise puta,cak u mnogim i zivjela.U postu i na razglednici su mnogi od vas gledali,ali ja ne....Trenutno sam u San Domingu ali i dalje mislim da je kod nas divno i jedva cekam sredinu avgusta da stignem.
Aktivan odmor podrazumjeva ronjenje,jedrenje,obilazenje dok pasivan uglavnom lezanje ispred hotela,ok?
Puno pozdrava od DBK

Vidim da si videla Hurgadu uživo na "HRT 1" :lol:
Verovatno je bio neki direktan prenos aktivnog ronjenja...
Da si bila tamo ne bi lupetala o veštačkim palmama i beton plažama...
No ipak :arrow: uživaj ti u "ljepotama crne gore" i nemoj putovati nigde u "inozemstvo" kada je TAKO dobro na "šetalištu 9 danica" :lol:
:arrow: ipak jedna betonska plaža kakva je Jahting klub ne može da se poredi sa Sinajskim peskom 8)

mislim da je 9 devica ?!
 
DOKONI UM:
"9 devica" :shock:
:arrow:
Poslednji put je 9 devica na toj rivi bilo 1969. u januaru

A mi glupi Srbi uvijek volimo tudje a ne svoje i blatimo svoje pa makar ono bilo najbolje ili najgore.
Nema potrebe za vrijedanjam Crne Gore i primorja,kakvo god da je, ko ne zeli da ide u CG neka ne ide i neka ne blati, samo vi idite u bajnu Tursku kad ne znate za nista drugo. 8)
 
Amazonka:
DOKONI UM:
"9 devica" :shock:
:arrow:
Poslednji put je 9 devica na toj rivi bilo 1969. u januaru

A mi glupi Srbi uvijek volimo tudje a ne svoje i blatimo svoje pa makar ono bilo najbolje ili najgore.
Nema potrebe za vrijedanjam Crne Gore i primorja,kakvo god da je, ko ne zeli da ide u CG neka ne ide i neka ne blati, samo vi idite u bajnu Tursku kad ne znate za nista drugo. 8)

Šta je tu "NAŠE" :?:
Šta je tu "BLAĆENjE" :?:
BTW - Hurgada nije u turskoj :arrow: ATLAS ili udžbenik iz Geografije sa kartama Azije i Afrike !!!
 
Amazonka:
DOKONI UM:
"9 devica" :shock:
:arrow:
Poslednji put je 9 devica na toj rivi bilo 1969. u januaru

A mi glupi Srbi uvijek volimo tudje a ne svoje i blatimo svoje pa makar ono bilo najbolje ili najgore.
Nema potrebe za vrijedanjam Crne Gore i primorja,kakvo god da je, ko ne zeli da ide u CG neka ne ide i neka ne blati, samo vi idite u bajnu Tursku kad ne znate za nista drugo. 8)

ko je rekao da smo mi i vi jedno???? koliko ja znam mi nemamo more vec duze vreme ...bar 2.5 miliona godina
 
Eto ovi crnogorci su se molili u Milovoj crkvi (čiatj tzv Crnogorska pravoslavna Crkva) da grom pogodi omražene im destinacije u koje putuju naivni Srpski turisti pored "onake ljepote mora, boke i Lovćena" ...
:twisted: i posrećilo im se :twisted: :
Ode Sharm el Sheik u vazduh :? :(
 
DOKONI UM:
storm cloud:
DOKONI UM:
Storm nije valjda da ideš dole na more :? :?: :( :(


Ej kuku meni...kakav li te maler na to tera...

Шта ћеш, морам да се жртвујем због лепоте. :lol: Јадранско ми више иде уз очи, него Црно. :D

Što jes'' ... jes'' :wink:
A ovajjj uz šta bi ti išlo MRAMORNO MORE ? :wink:

Verovatno uz kupace gacke ! u dva dela :D
 
nesons:
DOKONI UM:
storm cloud:
DOKONI UM:
Storm nije valjda da ideš dole na more :? :?: :( :(


Ej kuku meni...kakav li te maler na to tera...

Шта ћеш, морам да се жртвујем због лепоте. :lol: Јадранско ми више иде уз очи, него Црно. :D

Što jes'' ... jes'' :wink:
A ovajjj uz šta bi ti išlo MRAMORNO MORE ? :wink:

Verovatno uz kupace gacke ! u dva dela :D

kada ih skine ;)
 

Back
Top